Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Yönetici ve Zirve Toplantıları

Ekip Ruhunu Geliştirecek Organizasyonlar İçin Kurumsal Destek!

Firma yöneticilerinizin bir arada olacağı, şirketinizi ve hedeflerinizi değerlendireceğiniz, keyifli bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Yönetici ve zirve toplantılarınıza özel etkinlik planı çıkarıyor, bütçe planlamasından dekorasyona, otel ve uçak bileti rezervasyonundan araç kiralamaya kadar gelişmiş hizmetlerimizle kusursuz bir etkinlik yapmanızı sağlıyoruz. Yöneticilerinize motivasyon kaynağı olacak bir zirveye imza atıyoruz.

İş dünyasına özel kurumsal çözümlerimizden yararlanmak ihtiyaç ve beklentilerinize uygun hizmet almak için profesyonel ekibimizle tanışın!

Yonetici Ve Zirve Toplantilari

Yönetici ve Zirve Toplantısı Organizasyonları İçin Online Destek Alın.

Yonetici Ve Zirve Toplantisi Organizasyon

Organizasyon Yönetimi

Yönetici ve zirve toplantılarınız için ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özel çözümler sunarak etkinliğinizin tüm aşamalarını büyük bir titizlikle yönetiyoruz.

Organizasyon danışmanlarımızla taleplerinizi dinleyerek otel rezervasyonu, uçak bileti, vize işlemleri ve transfer servisleri başta olmak üzere gerçekleştirmek istediğiniz yönetici ve zirve toplantınızın planını çıkarıyor, maliyet ve bütçe hesabını yapıyor, en uygun etkinlik hizmetlerini sunuyoruz.

Kusursuz ve sorunsuz bir yönetici ve zirve toplantısı için kurumsal partnerlerimizle birlikte etkinlik anlayışınıza, vermek istediğiniz mesaja ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon Hizmeti Alın

Otel Rezervasyon ve Konaklama

Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce anlaşmalı otelimizden yerinizi ayırtıyor, ekibinizle birlikte hem keyifli bir etkinlik gerçekleştirmenizi hem de konforlu bir tatil yapmanızı sağlıyoruz.

Yönetici ve zirve toplantılarınız için ülkemizin ve dünyanın en iyi otellerinin toplantı salonlarını organize ederken konaklamalı organizasyonlarınıza özel olarak avantajlı otel fiyatlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Kurumsal iş otelleri arasından katılımcı sayınıza, etkinlik kapsamına ve beklentilerinize en uygun olanı sizlerle birlikte seçiyoruz.

Yönetici ve zirve toplantısı yaparken tüm yılın yorgunluğunu atmaya ve ekibinizle keyifli vakit geçirmeye ne dersiniz? Tatil Home kurumsal etkinlik hizmetlerinden yararlanın…

Otel Rezervasyonu Yaptırın
Otel Secenegi 2
Ulasim Hizmetleri 3

Uçak Bileti ve Ulaşım Hizmetleri

Farklı şehirlerde ve yurt dışında düzenleyeceğiniz yönetici ve zirve toplantılarına özel uçak bileti rezervasyonu, araç kiralama ve transfer hizmetleri sunuyoruz.

Ekibinizle konaklayacağınız ya da organizasyon yapacağınız otele güvenli ve hızlı ulaşabilmeniz için son model araçlarla, konusunda deneyimli ve nezaketli şoförlerle transfer ve araç kiralama servisi sağlıyoruz. Dünyanın en iyi hava yolu firmalarından uçak bileti rezervasyonunuzu yaparak yolculuğunuzu planlıyoruz.

Tatil Home farkıyla vize işlemlerinizi de sorunsuz tamamlıyor, ekibinizle dilediğiniz ülkede istediğiniz konseptte organizasyonlar düzenlemenize destek oluyoruz.

Uçak Bileti Ayırtın
Yonetici Ve Zirve Toplantisi Fiyatlari

Yönetici ve Zirve Toplantılarınızı En İyi Otellerde Düzenleyin!

Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Seçeneklerimizle Firmanız İçin En İyisini Düşünüyoruz!

Bilgi Al

Yönetici ve Zirve Toplantıları İçin Kurumsal Çözüm Sunduğumuz Müşterilerimiz Bu Hizmetlerimizi de Tercih Ediyorlar!

Bayi toplantısı, yönetici ve zirve etkinlikleri, ürün lansmanları, şirket eğitimleri, kongre ve seminerleriniz için ihtiyacınız olan her şey Tatil Home’da! Deneyimli kurumsal etkinlik danışmanlarımız, yurt içi ve yurt dışı geniş otel ağımız, yenilikçi hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız! Kurumsal partnerlerimizin en çok tercih ettiği organizasyon uygulamalarımıza göz atın, size özel çözümlerimiz için bize ulaşın!

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98