Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Seminer ve Sempozyum

Özgün ve Ayrıcalıklı Organizasyonlar Tatil Home’da!

Firmalar, eğitim kurumları, hastaneler, kamu kuruluşları ve her sektörden seminer ve sempozyum düzenlemek isteyen kurumsallara farkındalık yaratan hizmetler veriyoruz.

Toplumu, firmanızı, öğrencilerinizi ya da partnerlerinizi bilgilendirme amaçlı düzenlediğiniz seminer ve sempozyumlar için otel toplantı salonu hazırlıklarından uçak bileti rezervasyonuna, bütçe planlamadan vize işlemlerine kadar ihtiyacınız olan tüm çözümleri en kısa sürede sunuyoruz.

Ulusal ve uluslararası seminer ve sempozyumlarda Tatil Home kurumsal danışmanlık çözümlerinden yararlanın, sorunsuz bir etkinlik gerçekleştirin.

Seminer Ve Sempozyum

Kurumsal Bayi Toplantısı Organizasyonları İçin Online Destek Alın.

Seminer Organizasyonu 1

Organizasyon Yönetimi

Seminer ve sempozyumlar için ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özel çözümler sunarak etkinliğinizin tüm aşamalarını büyük bir titizlikle yönetiyoruz.

Organizasyon danışmanlarımızla taleplerinizi dinleyerek otel rezervasyonu, uçak bileti, vize işlemleri ve transfer servisleri başta olmak üzere gerçekleştirmek istediğiniz seminer ve sempozyumun planını çıkarıyor, maliyet ve bütçe hesabını yapıyor, en uygun etkinlik hizmetlerini sunuyoruz.

Katılımcılarınızın ulaşımından toplantı salonlarının dekorasyonuna kadar alanında uzman partnerlerimizle organizasyon hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Organizasyon Hizmeti Alın

Otel Rezervasyon ve Konaklama

Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce anlaşmalı otelimizden seminer ve sempozyum katılımcılarınızın yerini ayırtıyor, konforlu bir organizasyon hazırlıyoruz.

Ülkemizin ve dünyanın en iyi otellerinin kongre salonlarını organize ederken avantajlı otel fiyatlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Seminer ve sempozyum otelleri arasından katılımcı sayınıza, etkinlik kapsamına ve beklentilerinize en uygun olanı sizlerle birlikte seçiyoruz.

Etkinlik sonrası yorgunluk atmak ve dinlenmek için Tatil Home’un size özel sunduğu lüks otel imkanlarından yararlanın…

Otel Rezervasyonu Yaptırın
Otel Secenegi 5
Ulasim Hizmetleri 6

Uçak Bileti ve Ulaşım Hizmetleri

Farklı şehirlerde ve yurt dışında düzenleyeceğiniz seminer ve sempozyumlara özel uçak bileti rezervasyonu, araç kiralama ve transfer hizmetleri sunuyoruz.

Organizasyon yapacağınız otele güvenli ve hızlı ulaşabilmeniz için son model araçlarla, konusunda deneyimli ve nezaketli şoförlerle transfer ve araç kiralama servisi sağlıyoruz. Dünyanın en iyi hava yolu firmalarından uçak bileti rezervasyonunuzu yaparak yolculuğunuzu planlıyoruz.

Tatil Home farkıyla vize işlemlerinizi de sorunsuz tamamlıyor, dilediğiniz ülkede istediğiniz konseptte organizasyonlar düzenlemenize destek oluyoruz.

Uçak Bileti Ayırtın
Seminer Organizasyon Fiyatlari 1

Seminer ve Sempozyumlar İçin Kurumsal Organizasyon Desteği

Türkiye’nin ve Dünyanın En İyi Otellerinde Etkinliklerinizi En Uygun Fiyatlarla Gerçekleştirin!

Bilgi Al

Seminer ve Sempozyum Çözümleri Sunduğumuz Müşterilerimiz Bu Hizmetlerimizi de Tercih Ediyorlar!

Bayi toplantısı, yönetici ve zirve etkinlikleri, ürün lansmanları, şirket eğitimleri, kongre ve seminerleriniz için ihtiyacınız olan her şey Tatil Home’da! Deneyimli kurumsal etkinlik danışmanlarımız, yurt içi ve yurt dışı geniş otel ağımız, yenilikçi hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız! Kurumsal partnerlerimizin en çok tercih ettiği organizasyon uygulamalarımıza göz atın, size özel çözümlerimiz için bize ulaşın!

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98