Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

İletişim

Tatil Home
Bakırköy/İstanbul
Adres: Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No:4/1 34144 - Bakırköy/İstanbul

Tatil Danışmanına Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Otel rezervasyonu yaptırmak istediğiniz tesis için otel sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden konaklamak istediğiniz oteldeki oda müsaitlik durumunu sorgulayarak odanızı ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Tur rezervasyonu yaptırmak için katılmak istediğiniz turun sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve turu satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak turunuzu ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırmanız halinde otele giriş yapmadan 72 saat önceye kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir ve ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Otel rezervasyonu ve turlar için Havale/EFT ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Tatil Home acentemizi ziyaret ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Otel rezervasyonlarınız için cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon numarası ile ilgili bilgileriniz ile ilgili belgeler gönderilmektedir.

Tatil Danışmanına Sor

tatil home iletişim
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98