Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Tatil Home

Hakkımızda

2013 yılında turizm sektörüne yeni bir soluk getirmek ve kişiye özel tatil danışmanlığı hizmeti vermek amacıyla kurulan Tatil Home, Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm acentelerindendir.

TÜRSAB üyesi markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağı, profesyonel tatil danışmanları, ulaşım partnerleri ve kurumsal işbirlikleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı, ekonomik ve güvenilir şekilde cevap verebilmeyi ilke edinmiştir.

Tatil severlere bir turizm firmasından beklediklerinin de ötesinde seçenekler sunmak, unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesini geliştirmeye devam etmektedir.

Tatil Home

İçindeki gezgini keşfet! Hemen rezervasyon yaptır!

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

6000+

Anlaşmalı Otel

Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

3000+

Tur Rotası

Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

15000+

Mutlu Tatilci

Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce mutlu tatil sever.

Tatil Home Vizyon Ve Misyon

Vizyon & Misyon

Amacımız; tatil severler için en geniş tatil seçeneklerini ve en ekonomik konaklama çözümlerini profesyonel ve güvenilir bir şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz; sektörüne ve müşterilerine değer katan, teknolojiyi ve güncel gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini en üst seviyede tutan, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan, sektörün trendlerini belirleyen ve tatil dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olmaya devam etmektir.

Tecrübemiz, değerlerimiz, teknik altyapımız, değişime ve yeniliğe açık yapılanmamızla sektörümüzde fark yaratmayı, dürüst ve şeffaf bir firma olma özelliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Ekibimiz

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle tatil ve tur planlarınızı hızlı ve ekonomik çözümlerle buluşturuyor, tüm süreçte yanınızda oluyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı tatil danışmanlarımız, yurt içi ve yurt dışı tatil destinasyonları hakkında bilgi sahibi tur rehberlerimiz, güler yüzlü çağrı merkezimizle otel ve tur rezervasyonu, uçak bileti satışı, araç kiralama, vize pasaport işlemleri ve şirket etkinlikleri başta olmak üzere tüm ihtiyaç ve beklentilerinize cevap veriyoruz.

Türkiye’nin tatil merkezi Tatil Home olarak tatilin eğlenceli dünyasını deneyimi ve güvenle buluşturuyoruz!

Tatil Home Ekibi
Tatil Home Kalite Ve Degerler

Kalite & Değerler

Çevreye ve doğaya saygılı, müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümlerle şekillenen bir kalite hedefiyle hizmet veriyoruz.

Çalışanlarımızın mesleki deneyimini arttırmak için gerekli yatırımları yapıyor, hizmet ağımızı her geçen gün genişleterek sektörel verimliliği ve rekabeti canlı tutmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak firmamızın insan kaynağı ve teknolojik altyapısını geliştiriyor, her zaman güncel kalmaya özen gösteriyoruz.

Var olan kalitemizi sürekli kılmak, müşteri taleplerini eksiksiz ve zamanında karşılamak, sektörde güvenilen bir tatil markası olmaya devam etmek için standartlarımızı yükseltiyoruz!

Tatil Home’u Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin tatil merkezi Tatil Home olarak ünlü televizyon kanallarına konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Bizi yakından tanımak istiyorsanız konuk olduğumuz TV programlarını izleyin, sosyal medya hesaplarımızı takip edin…

Tatil Tv Programlari

TV Programları

Tatil Home TV ekranlarında! Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak seyahat acentemizin hizmetlerinden bahsettik.

TV Programları »
Tatil Haberleri

Gazete Haberleri

Konaklama ve tur hizmetlerimiz, ekibimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile gazete sayfalarında yer aldık.

Gazete Haberleri »
Tatil Dergileri

Dergi Röportajları

Tatil ve turlar hakkında yazılarımız, seyahat ipuçları, ekibimizle söyleşiler ve keyifli etkinliklerimizle en çok okunan dergilere konuk olduk.

Dergi Röportajları »

Bizden Haberler

Güncel tatil kampanyalarımız ve erken rezervasyon fırsatlarımızdan haberdar olmak için bizi takip edin.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98