Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Basın Toplantıları

Türkiye’nin ve Dünyanın En İyi Otelleriyle İmajınızı Güçlendirin!

Firmanız hakkında yapacağınız basın açıklamaları ve duyurulara özel kurumsal çözümler Tatil Home’da!

Yeni ürün ve hizmetleriniz, firmanızı ilgilendiren toplumsal olaylar ve açıklama yapmayı istediğiniz konular için profesyonel organizasyon danışmanlığı yaparak yurt içi ve yurt dışı otel işbirliklerimizle ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz. Toplantı salonu hazırlıklarından davetli listesine kadar tüm etkinlik planınızı hazırlıyoruz.

Basın toplantısı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için kurumsal organizasyon danışmanlarımıza ulaşın, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılayalım…

Basin Toplantilari

Kurumsal Basın Toplantısı Organizasyonları İçin Online Destek Alın.

Basin Toplantisi Organizasyon 1

Organizasyon Yönetimi

Basın toplantılarınız için ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özel çözümler sunarak etkinliğinizin tüm aşamalarını büyük bir titizlikle yönetiyoruz.

Organizasyon danışmanlarımızla taleplerinizi dinleyerek otel rezervasyonu, uçak bileti, vize işlemleri ve transfer servisleri başta olmak üzere gerçekleştirmek istediğiniz basın toplantınızın planını çıkarıyor, maliyet ve bütçe hesabını yapıyor, en uygun etkinlik hizmetlerini sunuyoruz.

Kusursuz ve sorunsuz bir basın toplantısı için kurumsal partnerlerimizle birlikte etkinlik anlayışınıza, vermek istediğiniz mesaja ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon Hizmeti Alın

En Uygun Otel Seçeneği

Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce anlaşmalı otelimizin toplantı salonlarında yerinizi ayırtıyor, kusursuz bir basın toplantısı yapmanızı sağlıyoruz.

Basın toplantılarınız için ülkemizin ve dünyanın en iyi otellerinin toplantı salonlarını ihtiyaç duyacağınız teknik araç ve gereçlerle hazırlıyor, katılımcı sayınıza, etkinlik kapsamına ve beklentilerinize en uygun otel hizmetlerinden yararlanma avantajı sunuyoruz.

Basın toplantılarınızda herhangi bir aksilikle karşılaşmamak için işin uzmanı bir ekiple çalışın, Tatil Home kurumsal etkinlik hizmetlerinden yararlanın…

Otel Rezervasyonu Yaptırın
Otel Secenegi
Ulasim Hizmetleri 1

Uçak Bileti ve Ulaşım Hizmetleri

Farklı şehirlerde ve yurt dışında düzenleyeceğiniz basın toplantılarına özel uçak bileti rezervasyonu, araç kiralama ve transfer hizmetleri sunuyoruz.

Basın toplantısı yapacağınız otele güvenli ve hızlı ulaşabilmeniz için son model araçlarla, konusunda deneyimli ve nezaketli şoförlerle transfer ve araç kiralama servisi sağlıyoruz. Dünyanın en iyi hava yolu firmalarından uçak bileti rezervasyonunuzu yaparak yolculuğunuzu planlıyoruz.

Tatil Home farkıyla vize işlemlerinizi de sorunsuz tamamlıyor, dilediğiniz ülkede basın toplantısı gerçekleştirmenize destek oluyoruz.

Uçak Bileti Ayırtın
Basin Toplantisi Fiyatlari 1

Basın Toplantısı İçin En İyi Oteli Bizimle Seçin!

Türkiye’nin ve Dünyanın Ayrıcalıklı Otellerinde Etkinliklerinizi En Uygun Fiyatlarla Gerçekleştirin!

Bilgi Al

Basın Toplantıları İçin Kurumsal Çözüm Sunduğumuz Müşterilerimiz Bu Hizmetlerimizi de Tercih Ediyorlar!

Basın toplantısı, yönetici ve zirve etkinlikleri, ürün lansmanları, şirket eğitimleri, kongre ve seminerleriniz için ihtiyacınız olan her şey Tatil Home’da! Deneyimli kurumsal etkinlik danışmanlarımız, yurt içi ve yurt dışı geniş otel ağımız, yenilikçi hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız! Kurumsal partnerlerimizin en çok tercih ettiği organizasyon uygulamalarımıza göz atın, size özel çözümlerimiz için bize ulaşın!

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98