Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Bayi Toplantıları

Başarılarınızı Güzel Bir Organizasyonla Taçlandırın!

Geçmiş ve geleceği değerlendireceğiniz, bayilerinizin çalışmalarını ödüllendireceğiniz ve ekip olarak bir arada olmanın tadını çıkaracağınız bir etkinliğe ne dersiniz?

Bayilerinizin birbiriyle tanışması ve aranıza yeni katılan çalışanların oryantasyonu için düzenleyebileceğiniz, hedeflerinizi ve geleceğe yönelik yatırımlarınızı ekibinize anlatacağınız, bayilerinizin başarılarını değerlendireceğiniz organizasyonlar için Tatil Home kurumsal danışmanlık çözümlerinden yararlanın.

Otel rezervasyonlarından uçak bileti satışlarına, bütçe planlamadan vize işlemlerine kadar ihtiyacınız olan kurumsal çözümler için profesyonel ekibimizle tanışın.

Bayi Toplantilari 1

Kurumsal Bayi Toplantısı Organizasyonları İçin Online Destek Alın.

Bayi Toplantilari Organizasyonu

Organizasyon Yönetimi

Bayi toplantılarınız için ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özel çözümler sunarak etkinliğinizin tüm aşamalarını büyük bir titizlikle yönetiyoruz.

Organizasyon danışmanlarımızla taleplerinizi dinleyerek otel rezervasyonu, uçak bileti, vize işlemleri ve transfer servisleri başta olmak üzere gerçekleştirmek istediğiniz bayi toplantınızın planını çıkarıyor, maliyet ve bütçe hesabını yapıyor, en uygun etkinlik hizmetlerini sunuyoruz.

Kusursuz ve sorunsuz bir bayi toplantısı için kurumsal partnerlerimizle birlikte etkinlik anlayışınıza, vermek istediğiniz mesaja ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon Hizmeti Alın

Otel Rezervasyon ve Konaklama

Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce anlaşmalı otelimizden yerinizi ayırtıyor, ekibinizle birlikte hem keyifli bir etkinlik gerçekleştirmenizi hem de konforlu bir tatil yapmanızı sağlıyoruz.

Bayi toplantılarınız için ülkemizin ve dünyanın en iyi otellerinin toplantı salonlarını organize ederken konaklamalı organizasyonlarınıza özel olarak avantajlı otel fiyatlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Kurumsal iş otelleri arasından katılımcı sayınıza, etkinlik kapsamına ve beklentilerinize en uygun olanı sizlerle birlikte seçiyoruz.

Bayi toplantısı yaparken tüm yılın yorgunluğunu atmaya ve ekibinizle keyifli vakit geçirmeye ne dersiniz? Tatil Home kurumsal etkinlik hizmetlerinden yararlanın…

Otel Rezervasyonu Yaptırın
Otel Secenegi 6
Ulasim Hizmetleri 7

Uçak Bileti ve Ulaşım Hizmetleri

Farklı şehirlerde ve yurt dışında düzenleyeceğiniz bayi toplantılarına özel uçak bileti rezervasyonu, araç kiralama ve transfer hizmetleri sunuyoruz.

Ekibinizle konaklayacağınız ya da organizasyon yapacağınız otele güvenli ve hızlı ulaşabilmeniz için son model araçlarla, konusunda deneyimli ve nezaketli şoförlerle transfer ve araç kiralama servisi sağlıyoruz. Dünyanın en iyi hava yolu firmalarından uçak bileti rezervasyonunuzu yaparak yolculuğunuzu planlıyoruz.

Tatil Home farkıyla vize işlemlerinizi de sorunsuz tamamlıyor, ekibinizle dilediğiniz ülkede istediğiniz konseptte organizasyonlar düzenlemenize destek oluyoruz.

Uçak Bileti Ayırtın
Bayi Toplantisi Fiyatlari

Bayi Toplantıları İçin Kurumsal Organizasyon Desteği

Türkiye’nin ve Dünyanın En İyi Otellerinde Etkinliklerinizi En Uygun Fiyatlarla Gerçekleştirin!

Bilgi Al

Bayi Toplantıları İçin Kurumsal Çözüm Sunduğumuz Müşterilerimiz Bu Hizmetlerimizi de Tercih Ediyorlar!

Bayi toplantısı, yönetici ve zirve etkinlikleri, ürün lansmanları, şirket eğitimleri, kongre ve seminerleriniz için ihtiyacınız olan her şey Tatil Home’da! Deneyimli kurumsal etkinlik danışmanlarımız, yurt içi ve yurt dışı geniş otel ağımız, yenilikçi hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız! Kurumsal partnerlerimizin en çok tercih ettiği organizasyon uygulamalarımıza göz atın, size özel çözümlerimiz için bize ulaşın!

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98