Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Şirket Eğitimleri

Çalışanlarınızla Keyifli Bir Organizasyona Ne Dersiniz?

Şirket içi eğitimlerinize yaratıcı ve dikkat çekici bir dokunuş yapıyoruz! Tüm ayrıntılarıyla kusursuz bir organizasyon planlıyoruz.

Uluslararası standartlarda, ihtiyacınız olacak tüm ekipmanlarla donatılmış toplantı salonlarında şirket içi eğitimlerinizin ve oryantasyon toplantılarınızın sorunsuz geçmesini sağlıyoruz. Ekibinizin birbirine olan bağlılığını ve motivasyonunu arttıracak çözümler sunuyoruz. Hem bilgilendirici hem de eğlenceli bir etkinlik Tatil Home ile mümkün!

Otel rezervasyonlarından uçak bileti satışlarına, bütçe planlamadan vize işlemlerine kadar ihtiyacınız olan kurumsal çözümler için profesyonel ekibimizle tanışın.

Sirket Egitimleri 1

Kurumsal Bayi Toplantısı Organizasyonları İçin Online Destek Alın.

Sirket Egitimleri Organizasyon

Organizasyon Yönetimi

Şirket eğitimleriniz için ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize özel çözümler sunarak etkinliğinizin tüm aşamalarını büyük bir titizlikle yönetiyoruz.

Organizasyon danışmanlarımızla taleplerinizi dinleyerek otel rezervasyonu, uçak bileti, vize işlemleri ve transfer servisleri başta olmak üzere gerçekleştirmek istediğiniz şirket eğitiminizin planını çıkarıyor, maliyet ve bütçe hesabını yapıyor, en uygun etkinlik hizmetlerini sunuyoruz.

Kusursuz ve sorunsuz bir şirket eğitimi için kurumsal partnerlerimizle birlikte etkinlik anlayışınıza, vermek istediğiniz mesaja ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon Hizmeti Alın

Otel Rezervasyon ve Konaklama

Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce anlaşmalı otelimizden yerinizi ayırtıyor, ekibinizle birlikte hem keyifli bir etkinlik gerçekleştirmenizi hem de konforlu bir tatil yapmanızı sağlıyoruz.

Şirket eğitimleriniz için ülkemizin ve dünyanın en iyi otellerinin toplantı salonlarını organize ederken konaklamalı organizasyonlarınıza özel olarak avantajlı otel fiyatlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Kurumsal iş otelleri arasından katılımcı sayınıza, etkinlik kapsamına ve beklentilerinize en uygun olanı sizlerle birlikte seçiyoruz.

Şirket eğitimi düzenlerken tüm yılın yorgunluğunu atmaya ve ekibinizle keyifli vakit geçirmeye ne dersiniz? Tatil Home kurumsal etkinlik hizmetlerinden yararlanın…

Otel Rezervasyonu Yaptırın
Otel Secenegi 1
Ulasim Hizmetleri 2

Uçak Bileti ve Ulaşım Hizmetleri

Farklı şehirlerde ve yurt dışında düzenleyeceğiniz şirket eğitimlerine özel uçak bileti rezervasyonu, araç kiralama ve transfer hizmetleri sunuyoruz.

Ekibinizle konaklayacağınız ya da organizasyon yapacağınız otele güvenli ve hızlı ulaşabilmeniz için son model araçlarla, konusunda deneyimli ve nezaketli şoförlerle transfer ve araç kiralama servisi sağlıyoruz. Dünyanın en iyi hava yolu firmalarından uçak bileti rezervasyonunuzu yaparak yolculuğunuzu planlıyoruz.

Tatil Home farkıyla vize işlemlerinizi de sorunsuz tamamlıyor, ekibinizle dilediğiniz ülkede istediğiniz konseptte organizasyonlar düzenlemenize destek oluyoruz.

Uçak Bileti Ayırtın
Sirket Egitimleri Fiyat

Keyifli Şirket Etkinlikleri İçin Yüksek Standartlı Organizasyonlar

Türkiye’nin ve Dünyanın En İyi Otellerinde Etkinliklerinizi En Uygun Fiyatlarla Gerçekleştirin!

Bilgi Al

Şirket Eğitimleri İçin Kurumsal Çözüm Sunduğumuz Müşterilerimiz Bu Hizmetlerimizi de Tercih Ediyorlar!

Bayi toplantısı, yönetici ve zirve etkinlikleri, ürün lansmanları, şirket eğitimleri, kongre ve seminerleriniz için ihtiyacınız olan her şey Tatil Home’da! Deneyimli kurumsal etkinlik danışmanlarımız, yurt içi ve yurt dışı geniş otel ağımız, yenilikçi hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız! Kurumsal partnerlerimizin en çok tercih ettiği organizasyon uygulamalarımıza göz atın, size özel çözümlerimiz için bize ulaşın!

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98