Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Büyükada İslami Otel Seçenekleri - Adanın En İyi Muhafazakar Tatil Yerleri

Büyükada'da Muhafazakar Ailelerin Gidebileceği Tatil Yerleri

Son yıllarda ülkemizde en çok rağbet gören tatil trendlerinden biri de İslami tatil otelleri. Her ne kadar İslami oteller, standart tatil otellerinden çok büyük farklılıklar barındırmasa da inancına uygun ölçülerle tatil yapmak isteyen aileler için ideal bir ortam sağlıyor. Ziyaretçilerine her anlamda doyurucu bir tatil vadeden Büyükada, İslami tatil otelleri söz konusu olduğunda da oldukça zengin olanaklar barındırıyor.

Eğer Büyükada'da muhafazakar ailelerin gidebileceği tatil yerleri arıyorsanız birçok seçeneğiniz olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizlere adadaki İslami tatil otelleri hakkında bilgi verecek, Büyükada İslami oteller ve olanaklarından bahsedeceğiz.

Alkolsüz Tatil İmkanı - Büyükada İslami Oteller

Büyükada İslami otel seçeneklerinin standart Büyükada otellerinden en büyük farkı alkollü içkileri mutfağında barındırmaması. Son derece konforlu ve modern bir anlayışa sahip olan Büyükada muhafazakar otel seçenekleri, yeme içme söz konusu olduğunda misafirlerine İslami kurallara uygun menülerle servis yapıyor.

Helal Sertifikası Olan Et Ürünleri - Büyükada Muhafazakar Otel Seçenekleri

Büyükada İslami otel seçenekleri alkolsüz menülerin yanı sıra et ürünlerinin bulunduğu menülerde de İslami ölçülere uygun hareket eder. Bu açıdan tüm et ürünleri İslami kurallara uygun şekilde kesilerek elde ediliyor. Her ne kadar ada yemeklerinin çoğunda deniz ürünleri ve balık çoğunlukta olsa da elbette diğer et ürünleriyle de karşılaşmak mümkün. Kesiminden kullanılan yağlara kadar tüm noktalarda İslami ölçüleri göz önünde bulunduran Büyükada muhafazakar otel mutfakları, ziyaretçilerine inançlarına uygun bir tatil ve dinlenme fırsatı sunuyor.

Bay - Bayan Ayrı Yüzme Havuzları: Tesettürlü Bayanlar İçin Tatil Yerleri

İslami tatil otelleri arayışının en büyük nedenlerinden biri de tesettürlü bayanların rahatça yüzebileceği ayrı havuz imkanlarına olan talebidir. Büyükada İslami oteller, bay-bayan ayrı yüzme havuzlarıyla tesettürlü bayanlar için tatil yerleri arasında ideal sayılabilir. Erkekler için yarı açık ve kapalı havuzların sunan Büyükada İslami oteller, kadınlar için ise kapalı havuzlar barındırıyor.

Bayanlara Özel Bayan Personeller

Büyükada İslami oteller ve konaklama mekanlarının bir ayrıcalığı da tıpkı yüzme havuzlarında olduğu gibi eğlence ve hizmet ünitelerinin de kadın ve erkekler için bölünmüş olması. Kadın tatilcilerin kadın personellerden hizmet aldığı Büyükada İslami oteller, aynı zamanda erkek misafirlere de erkek personellerle hizmet sunuyor.

Aileler İçin İdeal Büyükada İslami Otel Seçenekleri

Büyükada İslami otel ve konaklama mekanlarının bir diğer özelliği de yalnızca ailelerin konaklamasına izin verilmesi. Hem cinsleriyle bile olsa otelde evli olmayanların konaklamasına izin verilmiyor. Böylelikle otel içerisinde ailelerin daha rahat olması amaçlanıyor. Nitekim otel odalarında ebeveyn ve çocuklar için olmak üzere çok sayıda oda bulunuyor. Muhafazakar ailelerin gidebileceği tatil yerleri arıyorsanız Büyükada İslami otel seçeneklerine göz atmanızı öneririz. Muhafazakar aileler için özel olarak hazırlanmış İslami tatil otelleri, adanın güzelliklerinin keyfini ailenizle birlikte çıkarmanıza olanak sağlıyor.

Mescit ve İslami Etkinlikler - Büyükada İslami Otel Olanakları

Büyükada İslami oteller, misafirlerin rahatça ibadetlerini gerçekleştirebilmesi için otel içerisinde bir de mescit barındırıyor. Ayrıca tatil otellerinde sıklıkla rastladığımız konser ve canlı müzik gibi eğlencelerin yerini İslami tatil yerleri söz konusu olduğunda Kur'an tilaveti ve dini müziklerin icra edildiği etkinlikler alıyor.

Büyükada İslami Otel Seçeneklerine Göz Atın!

Ülkemizin farklı tatil noktalarında Büyükada'da da İslami tatil için pek çok imkan bulunuyor. Büyükada İslami otel seçenekleri sizlere İslami ölçülere uygun, eğlenceli ve aynı zamanda huzur dolu bir tatil imkanı sunuyor.

İstanbul'un hemen yanı başındaki bu huzur dolu adada gündelik hayatın koşuşturmasından uzaklaşmak ve ailenizle birlikte dinlendirici bir tatil yapmak istiyorsanız Büyükada İslami oteller aradığınız seçenek olabilir.

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98