Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Büyükada Düğün Mekanları - Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Büyükada'da Düğün Yapılacak Yerler

Büyükada, pek çok tarihi ve doğal güzelliğiyle tatilcilerin ilk duraklarından biri. Ancak hemen belirtmek gerekiyor ki Büyükada'nın ziyaretçi akınına uğramasının tek nedeni bu değil. Eşsiz güzelliğiyle ada, yılbaşı programlarından doğum günlerine, iş toplantılarından özel organizasyonlara kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Elbette bu organizasyonlardan biri de düğünler.

Peki çiftlerin favorisi olan Büyükada düğün mekanları nerelerde? Eğer Büyükada'da düğün yapılacak yerler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız yazımızı incelemeye devam edin.

Neden Büyükada'da Düğün? - Büyükada Düğün Mekanları ve Avantajları

Büyükada düğün mekanları ve otellerini göz önüne almasak bile adanın eşsiz manzarası çiftler için son derece davetkar bir bölge olduğunu gösteriyor. Ancak biz yine de bununla yetinmeyip Büyükada düğün yerleri ile ilgili sizlere ayrıntılar aktaracak, Büyükada'nın bir düğün için ne gibi avantajlara sahip olduğuna göz atacağız:

  • Adada otel ve restoran olarak hizmet veren işletmelerin önemli bir bölümü 19. yüzyılda inşa edilmiş köşk ya da konaklar. Dolayısıyla Büyükada'da düğün yapılacak yerler; her şeyden önce muhteşem bir mimariye ve masalsı bir iç tasarıma sahip.
  • Ayrıca Büyükada kır düğünü gibi organizasyonlar için kullanabileceğiniz olağanüstü güzellikte bahçelere ve kumsallara sahip.
  • Büyükada düğün mekanları, misafirlerinize lezzetli ikramlarda bulunmanız için son derece zengin seçenekler barındırıyor.
  • Masalsı bir atmosfer, deniz ve İstanbul manzarasına ek olarak canlı müzik eşliğinde dünya evine girmek istemez misiniz? Büyükada'da düğün yapmak için bir neden daha.
  • Büyükada düğün yerleri, sonrasında çiftlere konaklama için son derece lüks ve özel olarak hazırlanmış balayı süitleri sunuyor. Aynı şekilde aile dostlarınız ve yakın misafirleriniz için de otelinizin konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Büyükada'da Düğün Yapmak İçin Otellerle Görüşebilirsiniz!

Büyükada'da düğün yapabilmek için ilk sıraya koymanız gereken mekanların başında oteller geliyor. Organizasyon imkanlarını her geçen gün genişleten ve hizmetlerine yenilerini ekleyen Büyükada otelleri, Büyükada düğün yerleri arasında saymamız için son derece ideal. Özellikle yaz sezonu için evlilik hazırlığı yapıyorsanız aylar önceden Büyükada'da düğün yapmak için adanın önde gelen otelleriyle görüşmenizi öneririz.

Büyükada düğün mekanları arasında otelleri en başa koymamızın nedeni sadece organizasyon imkanları değil. Ada otellerinin önemli bir bölümü 19. yüzyılda inşa edilmiş köşklerden oluşuyor. Restore edilerek otel şeklinde hizmet vermeye başlayan bu köşkler, hayal ettiğiniz masalları andıran bir düğün için son derece ideal mekanlar olabilir.

Büyükada'da Kır Düğünü - Hayaliniz Gerçek Olsun!

Büyükada düğün mekanları söz konusu olduğunda adadaki otellerin tek seçenek olmadığını hemen söyleyelim. Eğer düğün organizasyon firmalarıyla görüşürseniz hayalinizde Büyükada'da kır düğünü organizasyonuna kavuşabilir, canlı müzik eşliğinde özel konuklar ve şarkılarla birlikte dünya evine ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Sahile atılmış masalar, deniz kenarında düzenlenmiş süslemeler ve adanın özgün yemekleriyle hazırlanmış yemek masaları... Büyükada'da kır düğünü; düğününüzün evliliğinizi taçlandırdığınız gerçek anlamda özel bir güne dönüşmesini sağlıyor.

Enfes ve Şık Büyükada Restoranları - Büyükada Düğün Mekanları

Büyükada düğün yerleri arasında değerlendirmeniz gereken mekanların başında otellerin yanı sıra restoranların da geldiğini hatırlatalım. Nitekim Büyükada lezzeti, hizmet kalitesi ve şık dekorasyonlarıyla öne çıkan pek çok restoran barındırıyor. Gelin bunlardan bazılarına birlikte göz atalım:

1. Secret Garden Restaurant

Büyükada'nın en iyi restoranları içinde kabul edilen Secret Garden, ziyaretçilerine düğün organizasyonlarında da özel bir deneyim vadediyor. Restoran içerisindeki bahçenin düğün için hazırlandığı organizasyon kır düğünlerini aratmıyor.

2. Beyaz Bahçe Restoran

Manzarasıyla adanın öne çıkan restoranlarından biri olan Beyaz Bahçe Restoran, deniz manzaralı bir düğün imkanıyla Büyükada düğün mekanları arasında özel bir yere sahip. Düğün için özel hazırlanan menülerin yanı sıra canlı müzik ve düğün sonrası konaklama imkanlarını da hemen vurgulayalım.

3. Milano Restoran

Büyükada'nın en köklü restoranlarından biri olan Milano Restoran; Büyükada düğün mekanları arayanlar için mükemmel bir adres. Ada iskelesinin hemen yakınında olan mekan deniz ürünleriyle dolu menüleri, lezzetli balıkları ve düğüne özel hazırlanan sürprizleriyle çiftlere eşsiz bir deneyim sunuyor.

Geceyi Büyükada'da Geçirebilirsiniz! - Büyükada'da Düğün

Büyükada düğün mekanları arasında saydığımız tüm yerler, düğün sonrasında hem çifte hem de çiftin konuklarına konaklama imkanı sunuyor. Ayrıca düğün sonrasında eğlenceye devam etmek istiyorsanız Büyükada düğün yerleri bar ve eğlence mekanları da barındırıyor. Elbette düğünün ardından adadaki farklı eğlence mekanlarını denemek de seçeneklerden biri.

Büyükada düğün mekanları, çiftlere beklentilerinin de ötesinde masallara yaraşır bir düğün vadediyor. Ada ezgilerinin eşliğinde dünya evine girmek ve daha ilk gününüzden unutulmaz anılar biriktirmek istiyorsanız Büyükada düğün yerleri aradığınız adres olabilir.

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98