Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Büyükada'da Nasıl Eğlenilir? - Büyükada Eğlence Mekanları

Unutulmaz Bir Eğlence İçin Bu Mekanlara Göz Atın!

Gezip dolaşabileceğiniz yerlere ek olarak Büyükada eğlence hayatı itibariyle de son derece zengin bir yer. Doğal ve tarihi güzelliklerle dolu olmasının yanı sıra Büyükada eğlence mekanları ile de ziyaretçilerine eşsiz bir tatil geçirme imkanı sunuyor. Eğer Büyükada'da tatil yapmayı planlıyor ve Büyükada'da nasıl eğlenilir diye merak ediyorsanız endişelenmeyin. Eğlenmeniz için bolca seçeneğiniz var.

Sadece yabancı turistler için değil, yerli ziyaretçiler için de bolca eğlence seçeneği barındıran Büyükada'da sıkılmanız ve vaktinizi geçirecek bir şey bulamamanız açıkçası çok daha zor gözüküyor. Gelin, Büyükada'da nasıl eğlenilir sorusuna birlikte yanıt vererek Büyükada eğlence yerleri ve ziyaretçilerine neler vadettiğine yakından bakalım.

Büyükada Plajları Sizleri Bekliyor - Büyükada Eğlence Yerleri

İstanbul'un en temiz kıyı sularına sahip olan Büyükada, tatil eğlencesine doyacağınız pek çok plaj barındırıyor. Naki Bey Plajı, Prenses Koyu Plajıs, Aya Nikola Halk Plajı gibi mekanlara oldukça düşük giriş ücretleriyle girebilir, denizin ve kumsalın tadını çıkarabilirsiniz. Büyükada eğlence mekanları, tatilcilere denizin ve güneşin keyfini sürme olanağını fazlasıyla sağlıyor.

Sakin Bir Akşam Eğlencesi İçin: Büyükada Canlı Müzik Restoranları

Büyükada eğlence mekanları arasında hiç kuşkusuz en öne çıkan yerler canlı müzik ve fasılların sohbetlerinize eşlik ettiği ada restoranları. Sevdiklerinizle birlikte Büyükada eğlence mekanları içinden birini tercih ederek rakı-balık keyfi yapabilir, aynı zamanda gürültülü olmayan bir müzik eşliğinde eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Ancak hemen hatırlatalım; özellikle yaz sezonunda Büyükada eğlence yerleri ve restoranlarında yer bulabilmek için birkaç gece önceden yer ayırtmalısınız.

Büyükada Gece Hayatı ile Sabaha Kadar Eğlenin

Birçok tatil yöresinde olduğu gibi Büyükada'da nasıl eğlenilir sorusuna da verilecek önemli yanıtlardan biri gece hayatıdır. Akşam yemeğinden sonra daha gecenin yeni başladığını söyleyenlerden Büyükada gece hayatı sizi eliniz boş geri çevirmeyecek. Eğlenmeye devam etmek istiyorsanız adadaki Club, bar ya da pub'lara göz atabilirsiniz. Bu anlamda Büyükada ziyaretçilerine bolca seçenek sunuyor. Gerçi sadece sahil kenarında bir bankta oturup deniz manzarasını izlemek bile geceyi geçirmek için güzel bir seçenek olabilir.

Adalar Yaz Kültür Sanat Festivali - Büyükada Eğlence Seçenekleri

Yaz sezonunda Büyükada'da olmanın en güzel yönlerinden biri Adalar Yaz Kültür Sanat Festivali ile Büyükada eğlence imkanlarının tadına varabilmektir. İki ay boyunca süren etkinlikler sırasında konserlere katılabilir, sergiler gezebilir, açık hava sinemalarında klasik haline gelmiş filmleri yeniden izleyebilirsiniz.

Büyükada’da Hayat Hiçbir Zaman Durmuyor!

Büyükada eğlence mekanlarında canlı müzik ve fasılın keyfine varabilir, yorulduğunuzu hissettiğinizde sakin sokaklarda sevdiklerinizle birlikte yürüyüş yapabilirsiniz. Herkesin zevkine göre bir eğlence barındıran Büyükada’da hayat hiçbir zaman durmuyor.

Listemizde her ne kadar size Büyükada eğlence mekanları hakkında bilgi vermiş olsak da siz yine de adayı karış karış keşfetmeyi ihmal etmeyin. Her an bir köşede en az saydığınız eğlence mekanları kadar güzel farklı bir mekanla karşılaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98