Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Büyükada Sömestr Otelleri - Ailenizle Birlikte Büyükada Sömestr Tatili

İstanbul'un Yanı Başında Sömestr Tatil Fırsatları

Eğer İstanbul'da yaşıyor ve sömestrda nerede tatil yapabileceğinize karar veremiyorsanız Büyükada'yı kesinlikle seçenekleriniz arasına eklemenizi öneririz. İstanbul'un hemen yanı başındaki Büyükada, doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra konaklama imkanlarıyla da sizlere unutulmaz bir sömestr tatili fırsatı sunuyor.

Yazın olduğu kadar kış mevsiminin de son derece yakıştığı ada konaklama açısından da yılın 365 günü kalabileceğiniz Büyükada sömestr otelleri ile sizleri bekliyor. Ailenizle birlikte bu sömestrı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız hemen bavulunuzu hazırlayın!

Kısa Bir Kaçamak İçin Büyükada Sömestr Tatil Fırsatları

Okulların eğitime yaklaşık 15 gün ara verdiği sömestr dönemi tatilciler için kuşkusuz en iyi fırsatlardan biri. Çocuklarınız ve eşinizle birlikte bu 15 günün en azından bir bölümünü iyi değerlendirmek istiyorsanız Büyükada sömestr otel seçeneklerine göz atabilirsiniz. Özellikle İstanbul'un hemen yanı başında olmasıyla Büyükada sömestr tatili için en iyi olanakların başında geliyor. Zaten kısa tatilinizin önemli bir kısmını da yol ve yerleşme telaşıyla harcamak istemiyorsanız Büyükada sömestr otelleri sizlere birçok avantaj sunuyor.

Huzurlu Bir Tatil İçin Büyükada Sömestr Tatil Seçenekleri

Birçok insan sömestr tatili söz konusu olduğunda kayak merkezleri gibi daha aktif bölgeleri tercih etmeye yönelir. Ancak böylesine kısa bir tatil aralığını kayak merkezi gibi çok sayıda insanın bulunduğu ve kalabalığın dinlenmenize olanak tanımadığı bir ortamda harcamak pek de iyi bir fikir olmayabilir. Bu noktada Büyükada sömestr otel seçenekleri ziyaretçilerine çok daha huzurlu bir tatil fırsatı sunar.

Kış Sezonunda Büyükada'yla Tanışma Fırsatı

Daha önce Büyükada'ya yaz sezonunda gitmiş ve tüm sokaklarını adım adım dolaşmış olabilirsiniz. Yine de hemen söyleyelim ki bu, Büyükada'yı gerçekten tam anlamıyla gördüğünüz anlamına gelmez. Yaz sezonunda kumsalları, koyları, ağaçları ve kalabalığıyla cıvıl cıvıl olan Büyükada, kış sezonunda ise ziyaretçilerine adeta büyülü bir dünya sunar. Büyükada sömestr tatili ile Büyükada'nın eşsiz manzaralarını, sokaklarını ve tarihi yapılarını karla süslenmiş halde görebilir, footğraflayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Bir Tatil İmkanı! - Sömestr Tatil Fırsatları

Bir sömestr tatili için akla gelen ilk seçeneklerin genellikle kayak merkezleri gibi eğlence odaklı lokasyonlar olduğunu daha önce de belirtmiştik. Ancak hemen belirtmek gerekir ki bu tür tatil bölgeleri, özellikle kış sezonu söz konusu olduğunda ciddi bir tatil bütçesi gerektirir.

Halbuki Büyükada sömestr otelleri söz konusu olduğunda aynı durumdan söz etmek mümkün değildir. Pek çok Büyükada sömestr oteli, tam aksine sömestr döneminde misafirleri için birçok özel kampanya uygular. Bu anlamda son derece indirimli Büyükada sömestr tatil fırsatları ile tatil bütçenizin çok daha altında bir dinlenme şansı elde edebilirsiniz.

Büyükada Sömestr Tatili ile Dinlenmeye Zaman Ayırın

Yılın büyük bir bölümü gerek öğrenciler gerekse çalışanlar için son derece yoğun ve yorucu geçiyor. Nitekim sömestr tatili de bu yorgunluktan biraz olsun kurtularak nefes alabilmeniz için iyi bir fırsat. Böylesine bir fırsatı kalabalık kayak merkezlerinde daha çok yorularak harcamak yerine Büyükada sömestr tatili ile huzurlu bir biçimde değerlendirebilirsiniz.

Büyükada sömestr otelleri sizlere tıpkı yaz sezonunda olduğu gibi kış sezonunda da adanın güzelliklerini deneyimleme ve ada manzarasını odanızdan seyretme olanağı sunuyor.

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98