Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Shop Yurt Dışı Turları Mısır Turları

Baştanbaşa Mısır Turu Pegasus Airlines İle-Sharm El Sheikh-Kahire-Hurgada

1/17
Baştanbaşa Mısır Turu Pegasus Airlines İle-Sharm El Sheikh-Kahire-Hurgada
Baştanbaşa Mısır Turu Pegasus Airlines İle-Sharm El Sheikh-Kahire-Hurgada

Baştanbaşa Mısır Turu Pegasus Airlines İle-Sharm El Sheikh-Kahire-Hurgada

%25

Avantajlı Fiyat Fırsatları!

865,00 USD
649,00 USD 'den başlayan fiyatlarla

Nil'in Gizemini Keşfetmeye Gidiyoruz!

Kadim Mısır uygarlığını keşfederken, Deniz kum ve güneşin tadını Kızıldeniz’de çıkarıyoruz!

Sharm el Sheikh (3) Kahire (2) Hurghada (3)

Luksor'u Görme İmkanı. 

4* Oteller, 8 Kahvaltı, 6 Akşam Yemeği

Pegasus Havayolları ile Her Hafta Hareket.

Varışta Kapı Vizesi Kolaylığıyla...

 

Tur Tipi: Konaklamalı
Tur Süresi: 9 Gece 11 Gün

Uçaklı

Türkçe Rehberlik

Kapı Vizesi

İptal İade

Tur Fiyatı Hesaplama

Tur Tarihi
Oda Sayısı
1. Oda Bilgileri
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Otel Adı:
Tur Tarihi:
Tur Süresi: 9 Gece 11 Gün
Yetişkin Sayısı:
Çocuk Sayısı:
1999.93,00 TL

1. Gün İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı

Saat 21:30 Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşma.

2. Gün İstanbul - Sharm el Sheikh

Saat 00:35 Pegasus Havayolları’na ait PC 632 sefer sayılı uçakla Kızıldeniz’in en güzel beldelerinden birisi olan dünyaca ünlü Sharm el Sheikh’e hareket ediyoruz.

Saat 02:10 Sharm’a varış. Gerekli işlemlerin ardından otele transfer, odalara yerleşme ve geceleme. Kahvaltı otelimizde. Rehberimizin belirleyeceği saatte Sharm Panaromik turumuz için otelemiziden haraket ediyoruz. Eski şehir bölgesi , Al Sahaba Camii, Barış Anıtı, Mustafa Camii gibi belli başlı yerleri size tanıtacağız. Gezi sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Cam Dipli Tekne gezimize katılabilirler. Gününüzün kalanı denize girmek, güneşlenmek ya da otelde dinlenmek için serbest. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün Sharm el Sheikh

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Sakin Kent Dahab, Lagunlar, Çöl ve Kanyon & Motosafari Turuna katılabilirler.

 4. Gün Sharm el Sheikh - Kahire

Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Odalar saat 12:00'da boşaltılacaktır.  Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne Turuna katılabilirler. Akşam yemeği otelimizde. Soho Meydanına transfer. Özel otobüsümüzle Mısır'ın başkenti,  Afrika kıtasının en önemli politik ve kültürel merkezlerinden biri olan ve binlerce yıllık tarihin izlerini süreceğimiz Kahire'ye haraket ediyoruz. Sharm ile Kahire arasındaki mesafe 500 km'dir. Geceniz otobüste geçecek.

5. Gün Kahire 

Bir tesiste vereceğimiz serbest zamanda kahvaltılarınızı ekstra olarak yapabilirsiniz. Varışımızla birlikte otelimize gidiyoruz. Odalara yerleşme saat 14:00'da olacaktır. Tam Günlük Öğle Yemekli 3 Dinin Merkezi & Kültürel Kahire gezimize katılacak misafirlerimizle birlikte turumuza başlıyoruz. Katılmayacak misafirlerimiz için serbest zaman. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Dinlenmeniz için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün Kahire

Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Kahire & Piramitler gezisine katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlenecek Nil’de Yemekli ve Şovlu Tekne Turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

7. Gün Kahire - Hurgada

Kahvaltı otelimizde. Otelden ayrılarak yapacağımız Kahire panaromik gezimizde Nil’in can verdiği bu büyülü kentin belli başlı bölgelerini birlikte gezeceğiz: Sedat’ın Anıt Mezarı, Baron Sarayı, Khan El Khalil-i Çarşısı Nil boyunca uzanan şehir merkezi göreceğimiz yerlerden sadece bazıları. Turumuzun bitimi ile bilrlikte öğle yemeğimizi yerel bir restoranda

alacağız. Vereceğimiz serbest zaman esnasında dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Nil'de Filika Gezimize katılabilirler.  Ardından,  özel otobüsümüzle Kızıldeniz’in bir başka muhteşem beldesi olan Hurghada’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz 460 km'dir. Varışımızla birlikte otele transfer ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelimizde. (Otelin sunduğu ‘’geç yemek’’ konseptindedir) Konaklama otelimizde.

 8. Gün Hurgada

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Giftun Ulusal Parkı Orange Bay Tekne Turuna katılabilirler.

9. Gün Hurgada ( Luksor)

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Luksor Turuna katılabilirler.

10. Gün Hurgada

Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır.  Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ve otelin de müsait olması durumunda ekstra ücret ödeyerek odalarını akşam saatlerine kadar tutabilirler. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Denizaltı Turuna katılabilirler. Havalimanına transfer. Gerekli işlemlerin ardından

11. Gün İSTANBUL

Saat 01:55 Pegasus Havayollarına ait PC 621 sefer sayılı uçakla İstanbul’a hareket ediyoruz.

Saat 05:55 İstanbul’a varış ve gezimizin sonu. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…

UÇUŞ BİLGİLERİ:

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı / Sharm el Sheikh         PC 632 00:35/02:10

Hurghada Havaalanı / İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı PC 621 01:55/05:55

 

Lütfen, uçuş bilgilerinizi kalkışa 48 saat kala kontrol ediniz. Gezi program akışı ve uçak parkurları içerik aynı kalmak sureti ile değişebilir.

 

EKSTRA TUR KAMPANYA PAKETLERİMİZ

 

PAKET A-) EKONOMİK (TOPLAM 3 GEZİ-KİŞİBAŞI KAZANCINIZ 46 USD+SEÇECEĞİNİZ DİĞER TURLARDA %10 İNDİRİM):

Tam Günlük Öğle Yemekli Luksor + Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler + Nil'de Filika =

Liste Fiyatı Yetişkin Toplam Ücret: 345 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 299 USD

Liste Fiyatı Çocuk Toplam Ücret: 245 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 229 USD

 

PAKET B- AVANTAJ  (TOPLAM 5 GEZİ-KİŞİBAŞI KAZANCINIZ 91 USD+SEÇECEĞİNİZ DİĞER TURLARDA %15 İNDİRİM):

EKONOMİK PAKET+ 3 Dinin Merkezi Kültürel Kahire+ Ras Mohamed Tekne =

Liste Fiyatı Yetişkin Toplam Ücret: 540 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 449 USD

Liste Fiyatı Çocuk Toplam Ücret: 380 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 349 USD

 

PAKET C- PROMO (TOPLAM 7 GEZİ-KİŞİBAŞI KAZANCINIZ 156 USD+ SEÇECEĞİNİZ DİĞER TURLARDA %20 İNDİRİM):

AVANTAJ PAKETİ+Giftun Adası Tekne + Dahab =

Liste Fiyatı Yetişkin Toplam Ücret: 755 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 599 USD

Liste Fiyatı Çocuk Toplam Ücret: 535 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 429 USD

 

PAKET D- SÜPER FIRSAT (TÜM TURLAR DAHİLDİR-KİŞİBAŞI KAZANCINIZ 221 USD):

Liste Fiyatı Yetişkin Toplam Ücret: 920 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 699 USD

Liste Fiyatı Çocuk Toplam Ücret: 655 USD Yerine Kampanyalı Fiyat : 499 USD

 

 

 

 

 

EKSTRA TURLAR LİSTE FİYATLARI

 

CAM DİPLİ TEKNE GEZİSİ

Dünyanın en renkli ve en güzel sualtı yaşamına sahip denizlerinden birisi olan Kızıldeniz'in hazinelerini tabanı camdan yapılmış bir tekneden zahmetsizce izlemek isterseniz bu gezi sizin için biçilmiş kaftan.

Yetişkin Ücret: 25 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 15 USD

 

SAKİN KENT DAHAB, LAGUNLAR, ÇÖL ve KANYON GEZİSİ & MOTOSAFARİ

Kahvaltının ardından özel aracımızla otelimizden hareket ederek, Kızıldeniz’in en güzel koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine gidiyoruz. Burada bulunan Bedevi çadırlarında mola veriyoruz. Vaktinizi, bölgenin adına ilham veren deniz içinde iç içe geçmiş havuz görünümlü resiflerde şnorkel ile Kızıldeniz’in akvaryum gibi olan sualtı yaşamını gözlemleyip, denize girip güneşlenebilirsiniz. (1 adet meşrubat ve 1 adet su ikramımızdır) Ardından ATV ile Çöl ve Kanyon Gezisi yapıyor ve Vaha'da bulunan Bedevi Yerleşimini ziyaret ediyoruz. Sonrasında, develer ile deniz kenarında keyifli bir gezi yapıyoruz. Bölgedeki keşfimizin bitimi ile birlikte sakin ve huzurlu atmosferi, cana yakın ama rahatsızlık vermeyen insanları ile ünlü Dahab’a giderek burada deniz kenarında bulunan restoranlardan birinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda çarşıda gezip alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında, Kızıldeniz’in Maldivleri olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Keyifli gezimizin bitmi ile birlikte otelimize transfer.

Yetişkin Ücret: 150 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 110 USD

 

 

RAS MOHAMMED TEKNE GEZİSİ TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)

Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.

Yetişkin Ücret: 65 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 USD

Dalış Ücreti: 45 USD

 

3 DİNİN MERKEZİ ve KÜLTÜREL KAHİRE (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)

3 büyük dinin dünyaya yayılma merkezlerinden birisi olan Kahire, dünyanın en eski İslami, Yahudi ve Hıristiyanlık ibadethanelerine sahiptir. Hem 3 dinin tarihine hem de Mısır'ın kültürel özelliklerine yoğunlaştığımız bu keyifli gezide Mohamed Ali Camii ve Kale (giriş ücreti dahildir), Mısır'ın ilk İslami yapısı olan Amr ibn al-As Camii, Hz. Musa'nın bebekliğini geçirdiğine inanılan ve sonrasında ibadethane olarak görev yapmaya başlayan Ben Azhar Sinagog'u, Hristiyanlık dünyasının en önemli ibadethanelerinden birisi olarak kabul edilen Asılı Kilise, Mısır'ın en eski Hıristiyan ibadethanesi olan Abu Serga Kilisesi, Mısır'ın en eski ve en önemlilerinden birisi olan St George Kilisesi, Memlük Dönemi eseri olan Sultan Hasan Camii,Türbesi ve Medresesi,2021 yılında açılmış ancak sahip olduğu eserlerle dünyanın en önemli müzeleri arasına hemen girmiş Medeniyet Müzesi (giriş ücreti dahil) göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız.

Yetişkin Ücret: 130 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 90 USD

 

 

NİL’DE TEKNE GEZİSİ (AKŞAM YEMEKLİ)

Geçtiği her yerde köklü medeniyetler kurulmasına vesile olan Nil Nehri Kahire'nin de tam ortasından geçmektedir. Nil nehri boyunca kurulu kentin en güzel manzaraları gece ışıklar altındadır. Bu büyülü şehri Nil Nehri üzerinden bir de gece görmek isterseniz bu gezi tam size göre bir deneyim. Zengin bir menüden oluşan akşam yemeği ve çok çeşitli gösteriler de cabası.

Yetişkin Ücret: 75 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 50 USD

 

KAHİRE & PİRAMİTLER TURU (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)

Kahire'ye gelip de görmeden dönmenin olmayacağı tüm yerleri kapsayan bu gezimizde Giza Piramitleri ve Sfenks (giriş ücreti dahil), Kahire Ulusal Müzesi (giriş ücreti dahil) gezeceğimiz yerlerden sadece bazılarıdır. Öğle yemeğini gezi esnasında yerel bir restoranda alacağız.

Yetişkin Ücret: 130 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 90 USD

 

NİL’DE FİLİKA GEZİSİ

Otantik yelkenli filikalarla Nil Nehri üzerinde bir gezi yapıp, ihtişamlı Kahire'yi bir de nehrin üzerinden görmek ister misiniz? Gezi esnasında alkolsüz içecek, meyve ve atıştırmalık ikramlarımız olacaktır. Not: Havanın müsait olmaması durumunda motorlu tekneler kullanılacaktır.

Yetişkin Ücret: 35 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 25 USD

 

LUKSOR (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)

Binlerce yıl öncesinde yaşanan Firavunlar Dönemi, gizemi günümüzde dahi tam olarak çözülememiş çok sayıda özelliğe sahiptir. Dönemin en önemli yerleşim yerlerinden birisi ve günümüzde Firavunların izlerini en iyi sürebileceğiniz yer ise tartışmasız olarak Luksor'dur. Hurghada'ya 260 km mesafede yer alan kent, tatiliniz esnasında günübirlik ziyaret için idealdir. Sabah çok erken saatlerinde otelimizden hareket edip gece saatlerinde geri döneceğimiz bu gezimizde Luksor Tapınağı , Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil), Krallar  Vadisi (giriş ücreti dahil), Hatchepsut Tapınağı (giriş ücreti dahil), Memnon Anıtları, Nil Deltası gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini göreceğiz ve bir çoğunu detaylıca gezeceğiz. Öğle yemeğimizi gezimiz esnasında yerel bir restoranda alacağız.

Yetişkin Ücret: 180 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 140 USD

 

GİFTUN ADASI ULUSAL PARKI ORANGE BAY TEKNE GEZİSİ (TAM GÜN/ÖĞLE YEMEKLİ)

Kızıldeniz'in en güzel adalarından birisi olan Giftun, sualtındaki hazinelerini ve diğer doğal güzelliklerini kaybetmesin diye günümüzde Ulusal Rerzerv Alanı olarak korunmaktadır. Tam günlük tekne gezimizde adanın tüm güzelliklerinden sonuna dek yararlanabilirsiniz. Limitli alkolsüz içecekler ve öğle yemeği teknemizde servis edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek koşuluyla ve esktra ücret karşılığında scuba dalış yapabilirler. Şezlong ve şemsiye ücreti, Ulusal Park giriş ücreti fiyata dahildir. 

Yetişkin Ücret: 65 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 USD

Dalış Ücreti: 45 USD

 

DENİZALTI GEZİSİ

Gerçek bir denizaltı ile Kızıldeniz'in derinliklerine dalmak, rengarenk deniz canlılarını seyretmek belki de hayatınızın en unutulmaz deneyimleri arasına girecek... Denizaltımız 22 metre derinliğe kadar dalacaktır.

Yetişkin Ücret: 65 USD

Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 45 USD

Bebek 0-2 Yaş Ücret: Ücretsiz

 

ÖNEMLİ NOTLAR: Kampanya paketlerimizin satın alındıktan sonra iptali mümkün değildir. Paket dahilindeki tur ya da turlara katılamamanız durumunda iade yapılmaz. Gezilere yeterli katılım olması gerekir, aksi durumda yerine başka tur önerilir ya da iade işlemi gerçekleştirilir. Çocuk indirimleri 2-12 yaş grubu için uygulanır. 0-2 yaş grubu bebekler uygun olan gezilere ücretsiz katılırlar.

 

 

Baştanbaşa Mısır Turu  programında ücrete dahil olan hizmetler:

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı/Sharm el Sheikh, Hurghada/İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Hatlarında ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı vergileri, uçuş güvenlik sigortaları
 • Sharm el Sheikh’te 3 gece, Kahire’de 2 gece ve Hurghada’da 3 gece olmak üzere 4* otellerde toplamda 8 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Sharm’da otelde alınacak 3 akşam yemeği
 • Hurghada’da otelde alınacak 3 akşam yemeği
 • Sharm ve Kahire’de yapılacak olan panoramik şehir turları
 • Program dahilinde olduğu açıkça belirtilmiş tüm havalimanı/otel/havalimanı ve şehirler arası transferler
 • Mısır deneyimi olan TATİLHOME Profesyonel Türkçe Rehberi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Baştanbaşa Mısır Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:

 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Ekstra turlar
 • Vize Hizmeti (Sınırda Kapı Vizesi) (50 USD) (Tüm yaş gruplarında bulunan normal/bordo pasaport hamili misafirlerimiz için geçerlidir. Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz ÖDEMEZLER)
 • Mısır Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı 60 USD nakit olarak İstanbul’da havalimanında toplanacaktır)
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Seyahat Güvence Paketi: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.)
 • NOT: Seyahat Güvence Paketi fiyatı katıldığınız turun bedeline göre değişiklik göstermektedir.
 • ÖNEMLİ NOT: Pasaportunuzun minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.

Önemli Notlar:

Bölgeye has yöresel & yerel mağazalar, dükkân ve alışveriş noktaları tur planında belirtildiği şekilde gerçekleştirilir.

Tur planında belirtilen yöresel& yerel mağazalardan misafirlerimizin alışveriş zaruriyeti bulunamamaktadır ancak tur programının akışı nedeni ile bu gezilerinin yapılması grup tarafından bu sözleşme ile kabul edilir.

 

 

1.        TATİLHOME; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

2.        Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan ve satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TATİLHOME sorumlu tutulamaz. TATİLHOME, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3.        Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

4.        Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

5.        Tura katılım için TATİLHOME tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden TATİLHOME sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

6.        Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

7.        Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİLHOME  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

8.        Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından TATİLHOME sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TATİLHOME sorumlu tutulamaz.

9.        Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan TATİLHOME sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

10.      TATİLHOME, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

11.      Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

12.      Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda TATİLHOME misafirleri TATİLHOME sorumluluğundadır.

13.      Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.

14.      18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

15.      Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

 

NOT: *TATİLHOME, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

*Tüketicinin, TATİLHOME ve Aracısına yazılı veya veri saklayıcısı ile bildirmek kaydı ile sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Paket turun başlamasına en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ,herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir. Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını TATİLHOME’a cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli TATİLHOME veya Aracısı tarafından iade edilir

*12 punto olarak düzenlenen işbu broşur, kendim ve aşağıda yazılı şahıslar adına birlikte düzenlenmiş, son hali tarafımdan okunup, kabul edilip onaylanmıştır ve bir nüshası tarafıma tüm ekleri ile birlikte yazılı ve kalıcı veri saklayıcı vasıtasıyla teslim edilmiştir. Tüketicinin korunması hakkında kanun ve paket tur sözleşmeleri yönetmeliği çerçevesinde işbu broşür kapsamında sunulan tüm hizmetleri, niteliklerini, satış fiyatı ve ödeme şekil ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri, okuyup bilgi sahibi olduğumu ve okuyarak anladığımı, bilgilendirildiğimi kabul beyan ve taahhüt ederim. Paket tur ile ilgili ihtiyari sigortası yaptırabileceğim tarafıma beyan edilmiştir. Bu beyanın, rezervasyon işlemlerimin, kendi yerime bir başkası tarafından yürütülmüş imzalanmış olması halinde de geçerlidir.

BROŞÜRÜ OKUDUM VE BİR SURETİNİ TESLİM ALDIM

Tüketici ve Katılımcı Adına

 

"Baştanbaşa Mısır Turu Pegasus Airlines İle-Sharm El Sheikh-Kahire-Hurgada" Yorumları

Bu ürün için yapılmış görüntülenecek bir yorum bulunamadı.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98