Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Shop Kültür Turları GAP Turları

Uçaklı GAP Turu 4 Gece 5 Gün Sonbahar Dönemi

1/10
Uçaklı GAP Turu 4 Gece 5 Gün Sonbahar Dönemi
Uçaklı GAP Turu 4 Gece 5 Gün Sonbahar Dönemi

Uçaklı GAP Turu 4 Gece 5 Gün Sonbahar Dönemi

%40

Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın!!!

27.916,00 TL
16.750,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

İndirimli fiyatın bitmesine kalan süre:

Güneydoğu Anadolu’nun Tüm Güzelliklerini Beraber Keşfediyoruz!

Tarihi ve doğal güzelliklerin buluştuğu, misafirperver insanı ve lezzeti damaklardan silinmeyen yemekleriyle nefes kesen bir GAP Turu için hazır mısınız?

Tur Tipi: Konaklamalı
Tur Süresi: 4 Gece 5 Gün

Uçaklı

Uzman Rehberlerle

Erken Rezervasyon

İptal İade

Tur Fiyatı Hesaplama

Tur Tarihi
Oda Sayısı
1. Oda Bilgileri
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Otel Adı:
Tur Tarihi:
Tur Süresi: 4 Gece 5 Gün
Yetişkin Sayısı:
Çocuk Sayısı:
1999.93,00 TL

1.Gün: GAZİANTEP -ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ -GÜMRÜK HAN – GAZİANTEP KALESİ –TAHMİS KAHVESİ-İMAM ÇAĞDAŞ- GAZİANTEP ÇARŞILAR 

Siz değerli misafirlerimizle

04.30 İncirli Dilek Pastanesi Önü,

04.45 Mecidiyeköy Mado Önü,

05.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

05.05 Göztepe Köprüsü

05.15 Kartal Köprüsü

05.30 Sabiha Gökçen Havalimanında

Buluşup Pegasus Havayolları 06.50 Gaziantep uçağı için check in yapıyoruz. Gaziantep havaalanına indikten sonra rehberimiz eşliğinde alanda bizi bekleyen aracımızla buluşup Gaziantep Şehir merkezine doğru yola çıkıyoruz. Alacağmız ekstra kahvaltımızın ardından ilk olarak Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’ni geziyoruz. Ardından Yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan nadir yapılardan olan Gaziantep Kalesini (Panoramik) görüyoruz. Tahmis Kahvesinde Menengiç Kahvesi molası sonrası, zengin Gaziantep mutfağının lezzetlerinin tadına varacağımız ve alışverişe doyacağımız bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş vb. baklavacılar önünde vereceğimiz uzun bir serbest zaman sonrasında, Otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz.

Konaklama: Gaziantep Şehir Otelleri, Ravanda otel vb.

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir

2. Gün: HALFETİ TEKNE TURU-SAVAŞAN KÖYÜ-RUMKALE-ATATÜRK BARAJI ADIYAMAN–KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ–CENDERE KÖPRÜSÜ -NEMRUT DAĞI

Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Atatürk Barajı’nın yapımı sonrasında bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. Halfeti’de Birecik Baraj Gölü üzerinde 1 saat süren Tekne Turuna çıkıyoruz. (Ekstra) Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Gezilerimiz sonrasında Halfeti’den ayrılarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajı’nı seyir terasından izliyoruz. Baraj gezisinin ardından Adıyaman’a hareket ediyoruz. Adıyaman’a ulaştığımızda minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. (Ekstra) Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, gezeceğimiz başlıca eserler olacak. Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında gün batımını seyretmek için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos'a ait Tümülüs ve Diğer Kutsal alanlardır. Zirve’de İlk olarak Doğu Terası’nda bulunan I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dinlerken Nemrut’un büyüsü sizleri de derinden etkileyecektir. Doğu Terası Bağış Sunağını gördükten sonra Batı Terası’na geçerek önce Batı Terası Bağış Sunağı’nı ve Arslan Horoskopu’nu görüyoruz. Rehberimizin anlatımları bittikten sonra derin bir sessizliğe kapılıp, Geri Dönüş yoluna geçiyoruz.

Konaklama:   Adıyaman Şehir Otelleri, White star otel vb.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.           

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü veya Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir

3.Gün: HARRAN-ŞANLIURFA ÇARŞILARI-GÜMRÜK HAN-BALIKLI GÖL-MEVLİD-İ HALİL MAĞARASI VE CAMİİ-SIRA GECESİ

Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran’dan ayrılarak, Şanlıurfa merkeze hareket ediyoruz. Halil Rahman Gölü Balıklı Göl, Ayn-ı Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevlidi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panoramik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyniciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası vererek günü tamamlıyoruz.

Not: Bu Akşam Otelde Akşam yemeğimiz Yoktur, dileyen misafirlerimiz ile Şanlıurfa’nın ünlü sıra gecelerine katılma imkanımız olacaktır, Katılan misafirlerimiz Yemeklerini Sıra Gecesinde Alacaklardır. (ekstra)

Konaklama: Şanlıurfa Şehir Otelleri, Narlıev Butik Otel, El Ruha  Otel, Nevali Otel vb.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.           

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır. 

Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Sıra Gecesinde veya serbest olarak alınacaktır.

4.Gün: GÖBEKLİTEPE-MARDİN ŞEHİR TURU-KASIMİYE MEDRESESİ-DAR SOKAKLAR-ULU CAMİİ-ABBARALAR

Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından İlk olarak Şanlıurfa’nın kenarından Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Sonrasında Müze kent olarak da bilinen Mardin’e ulaşıyoruz. İlk durağımız Kasımiye medresesi olacak, burada alacağımız bilgiler ve fotoğraflarımızı aldıktan sonra Kudüs ve Venedik’ten sonra tamamı SİT alanı ilan edilen tarihi Mardin sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz.  Latifiye Camii, Mardin Ulu camii, Tarihi Mardin çarşıları, Abbaralar, Eski PTT binası olarak bilinen Şahtana ailesi konağı ve Şehidiye camii ve Minaresini görerek Şehir turumuzu tamamlıyoruz ve vereceğimiz serbest zaman sonrasında Mardin merkezde konaklayacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Konaklama: Mardin Şehir Otelleri, Yay Grand Otel, Raymar Otel, Kaya Ninova Otel vb.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacak Olup,Tur Ücretine Dâhildir

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır. 

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir

5.Gün: MİDYAT-MOR GABRİEL VEYA DEYR-UL ZAFARAN MANASTIRI- HASANKEYF-BATMAN- DİYARBAKIR ULU CAMİİ-HASANPAŞA HANI-SURLAR

Değerli misafirlerimiz, Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı ardından sonra Midyat’a Doğru yola çıkıyoruz. Midyat’ın 20 km. Dışında yer alan ve halen aktif bir manastır hayatının devam ettiği, ülkemizde bulunan dört Süryani metropolitlik merkezinden biri olan Deyr-ul umur (mor Gabriel) manastırınız çeviriyoruz. Burada alacağımız bilgiler ve çekeceğimiz birbirinden güzel fotoğraflarımızın ardından Midyat’ın ünlü gümüşçüler çarşısında vereceğimiz serbest zaman içerisinde ünlü telkâri gümüş işçiliğinin örneklerini ve Süryani ev şaraplarını tadabileceğimiz ve satın alabileceğimiz mağazaları ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Midyat merkezde yer alan ve halk arasında Sıla’nın evi olarak bilinen ve birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan Devlet konuk evini ziyaret edebilirler. Ilısu baraj projesi ile sular altında kalan Hasankeyf’i Panoramik olarak görüp fotoğrafladıktan sonra ülkemizde halen aktif petrol kuyularının bulunduğu Raman Dağlarının arasından geçerek Batman’a ulaşıyoruz, burada alacağımız öğle yemeğimizin ardından Diyarbakıra doğru yola çıkıyoruz. 2015 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan tarihi Diyarbakır surlarını, Hevsel bahçelerini, Dicle nehri ve bu nehir üzerinde kurulmuş olan On Gözlü Köprüyü ve Kırklar dağını görerek Diyarbakır’ın eski yerleşimi olan ve halen Surlarla çevrili olan Suriçi’ne ulaşıyoruz. Yapacağımız kısa bir yürüyüşle, yolumuz üstünde bulunan ünlü Dört ayaklı minareyi fotoğrafladıktan sonra İslam âleminde 5. büyük haremi şerif olarak ün kazanan Diyarbakır Ulu Camisi’ni geziyoruz ve Ardından Suriçi’nin tarihi konaklarının güzel bir örneği olan ve ünlü şair Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğup büyüdüğü, daha sonra da müzeye dönüştürülen Cahit Sıtkı Tarancı evini ziyaret ediyoruz (restorasyonu tamamlanmadıysa ziyaret edilemeyebilir). Son olarak Tarihi Hasanpaşa hanında vereceğimiz kahve molası ile turumuzu tamamlıyor ve bir başka TATİLHOME organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Konaklama: Dönüş günü olduğu için bu gece konaklamamız yoktur.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.           

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada veya serbest zamanda Ekstra Olarak alınacaktır

Uçaklı GAP Turu programında ücrete dahil olan hizmetler:

 • Otellerde 4 Gece  Konaklama
 • Uçak Biletleri Gidiş Dönüş
 • Havaalanı transferleri
 • Tatilhome Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tatil Home Güvencesi          
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ek Hizmet Bedelleri

Uçaklı GAP Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Nemrut Dağı Minibüs Ücretleri
 • Urfa Sıra Gecesi ve Akşam yemeği
 • Halfeti Tekne Turu
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Son gün Akşam yemeği

GAP Turu İptal İade

Uçaklı GAP turu çıkış gününden 21 GÜN öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Uçaklı GAP turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Uçaklı GAP turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

 

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

 

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

 

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

 

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

 

* ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

 

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

 

"Uçaklı GAP Turu 4 Gece 5 Gün Sonbahar Dönemi" Yorumları

Bu ürün için yapılmış görüntülenecek bir yorum bulunamadı.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98