Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Kültür Turları Kapadokya Turları Shop

Kapadokya Turu-1 Gece Otel Konaklamalı

1/7
Kapadokya Turu-1 Gece Otel Konaklamalı
Kapadokya Turu-1 Gece Otel Konaklamalı

Kapadokya Turu-1 Gece Otel Konaklamalı

3.599,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Dünya Mirası Peri Bacalarını Keşfetmeye Gidiyoruz!

Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinden Peri Bacalarına ev sahipliği yapan, masalsı atmosferiyle konuklarını büyüleyen Kapadokya’yı yakından görmeye ne dersiniz?

Tur Tipi: Konaklamalı
Tur Süresi: 2 Gece 3 Gün

Otobüslü

Uzman Rehberlerle

İndirimli Fiyatlar

İptal İade

Tur Fiyatı Hesaplama

Tur Tarihi
Oda Sayısı
1. Oda Bilgileri
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Otel Adı:
Tur Tarihi:
Tur Süresi: 2 Gece 3 Gün
Yetişkin Sayısı:
Çocuk Sayısı:
1999.93,00 TL

1.Gün: Gece Yolculuğu

*22:00 Merter İncirli Dilek Pastanesi Önü

*23:00 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü

*23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi İspark Otopark Yanı katılan misafirlerimiz ile birlikte gece yolculuğumuza başlıyoruz. 

 

2.Gün: İstanbul - İzmit - Sakarya - Bolu - Ankara - Tuz Gölü - Aksaray - Ihlara Vadisi Narlı Göl - Yeraltı Şehri - Nevşehir - Paşabağ - Dervent Vadisi - Ürgüp - Şarap Mahzenleri

Değerli misafirlerimiz; *00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E 5 Ankara İstikameti ) *00:30 Çayırova Mc Donald ` s Önünden *01:15 İzmit Halkevi Durakları( Asya Otel Karşısı) katılan misafirlerimiz ile birlikte gece yolculuğumuza başlıyoruz. sabahın erken saatlerinde Ankara'ya ulaşıyoruz. Ankara - Söğütözü Armada alışveriş merkezinin karşısından, Ulusoy tesislerinden saat 05:30 da Ankara'dan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından kahvaltı molası vereceğimiz Şereflikoçhisar’a ulaşıyoruz. Daha sonrasında ülkemizin en büyük ikinci gölü olan Tuz gölünde vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrasın Aksaray üzerinden Türkiye’nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra yolumuz bizleri Çardak Köyü üzerinden Göreme'ye götürecek. Öğle yemeğimizin ardından bir sonraki durağımız üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ mevkii olacak. Burada verilen serbest zamanı takiben hayaller vadisi olarak geçen Dervent Vadisi olacak. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından, kesme taş evleri ile meşhur Ürgüp'e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur sonrası şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Günümüzün son durağı ise 3 Güzeller olarak bilinen peri bacaları olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.) Arzu eden misafirlerimizle, Türk gecesine katılmak için lobide buluşma (Ekstra, gece hakkında ayrıntılı bilgiyi rehberimiz otobüste verecektir.)

 

Önemli Not : Ihlara Vadisi ana giriş kapısının çalışmalardan dolayı kapalı olması halinde hava ve yol şartlarının müsaitliği doğrultusunda girişler Belisırma'dan yapılıp vadiye girilecek ve Kırkdamaltı Kilisesi ziyareti gerçekleşecektir. Mümkün olmadığı durumlarda vadi girişindeki Selime Manastırı ziyaret edilecektir.

 

Kahvaltı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği Restaurant’ta menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Kapadokya Otelleri

 

3.Gün: Balon Turu - Güvercinlik Vadisi - Uçhisar Kalesi - Çömlek Atölyesi - Göreme Açık Hava Müzesi - Avanos -Onyx Taş Atölyesi – Hacı Bektaş-ı Veli - Elmadağ - Ankara - Bolu - Sakarya -  İzmit – İstanbul

Değerli misafirlerimiz; Balon'a katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz(Ekstra). Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir. Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası günümüzün ilk fotoğraf molası Güvercinlik Vadisi – Uçhisar Kalesi olacak. Panoramik olarak çekilen fotoğraf ardından, Kızılırmak’ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar ardından Avanos üzerinden yolumuza devam ederek Hacı Bektaş ilçesine doğru yol alıyoruz. Burada Horasan erenlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin kurmuş olduğu dergâhı ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımlar ve edilen duaların ardından Kırşehir, Ankara üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve siz sayın misafirlerimizi bir başka TATİLHOME organizasyonunda buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği Restaurant’ta menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

İstanbul'a Varış Saati: 23.30 - 02.00 (Yaklaşık) Varış saati Yol ve Hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

 

 

Kapadokya Turu programında ücrete dahil olan hizmetler:

 • Otellerde 1 Gece  Konaklama
 • Tatilhome Lüks Otobüsler ile Ulaşım
 • Tatil Home Güvencesi         
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ek Hizmet Bedelleri

Kapadokya Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giriş Ücretleri

Kapadokya Turu İptal İade

Kapadokya turu turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Kapadokya turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Kapadokya turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

"Kapadokya Turu-1 Gece Otel Konaklamalı" Yorumları

Bu ürün için yapılmış görüntülenecek bir yorum bulunamadı.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98