Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Shop Kültür Turları Hafta Sonu Turları Günübirlik Turlar

Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu

1/9
Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu
Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu

Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu

665,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Kendinize Güzel Bir Haftasonu Hediye Edin !

İstanbul’da oturuyor, hemen yanı başınızdaki doğal güzellikleri ve masalsı atmosferi görmek mi istiyorsunuz? Maşukiye Sapanca Ormanya turu programımız tam size göre!

 

Tur Tipi: Günübirlik
Tur Süresi: 0 Gece 1 Gün

Otobüslü

Uzman Rehberlerle

Günübirlik

İptal İade

Aktif bir tarih girilmediğinden hesaplama yapılamıyor.

Tur Fiyatı Hesaplama

Tur Tarihi
Oda Sayısı
Katılımcı Bilgileri
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Otel Adı:
Tur Tarihi:
Tur Süresi: 0 Gece 1 Gün
Yetişkin Sayısı:
Çocuk Sayısı:
1999.93,00 TL

1.Gün İstanbul – Maşukiye – Ormanya Tabiat Parkı – Hobbit Evleri

Ayrı Gezegen Cam Teras – Sapanca Göl’ü 

Siz değerli misafirlerimizle

06.30 İncirli Dilek Pastanesi Önü,

07.00 Mecidiyeköy Mado Önü,

07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi (İspark Otopark Önü)

07.45 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

08.00 Gebze Center Önü (Lukoil Petrol İstasyonu Girişi )

08.30 İzmit Halk Evi Durağı (Ankara Yönü)

Duraklarımızdan katılan misafirlerimizle hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. Tatilhome'un Konforlu Otobüsleri  ile Maşukiye’ye hareket ediyoruz. 1,5 saatlik bir yolculuğun ardından ilk olarak yeşillikler içindeki Maşukiye’ye ulaşıyor ve kahvaltımızı alıyoruz. (Ekstra). Kahvaltımızı yaptıktan sonra bölgenin ön plana çıkmasında büyük bir rolü olan şelalelere doğru orta zorluk derecesinde yürüyüş yapabileceğiniz Alabalık Vadisinde vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Atv Safari,Zipline..vb. çeşitli aktivitelere de katılabilirler. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında yakın zamanda ülkemizin önemli çekim merkezlerinden biri olan cam terasların en güzellerinden biri olan Ayrı Gezegen Cam Terasa çıkıyoruz. Keyifli anlar ve yakalayacağımız muhteşem fotoğraf karelerinin ardından Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca gölü hakkında rehberimizin gerekli anlatımlarının ardından, göl kenarında kordon boyunca bulunan kafelerde çayınızı ve kahvenizi keyifle yudumlamanız için kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimizin ardından Ormanya’ya hareket ediyoruz. 4000 dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Alageyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi birçok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Filmlerde izlediğiniz kahramanları, yaşam alanlarını gözünüzde canlandırıp eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip çok güzel fotoğraflar çekeceğinizden eminiz. Buradaki serbest zamanımızın ardından İstanbul’a hareket etmek üzere yola çıkıyor ve akşam saatlerinde İstanbul’a varış yapıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilhome organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde dinlenme tesislerinde veya Rehberimizin belirleyeceği bir restoranda ekstra olarak alınacaktır.           

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği bir restoranda ekstra olarak alınacaktır.   

Toplam Mesafe: 300 km.

Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu programında ücrete dahil olan hizmetler:

 • Tatilhome Luks araçları İle Ulaşım                                    
 • Otobüs İçi su İkramı                        
 • Tatil Home Güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri 

Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:

 • Sabah kahvaltısı
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giriş Ücretleri

 Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu İptal İade

Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Bilgilendirme:

 •  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. 
 •  Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez.
 •  Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir 
 • Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir. 
 •  Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir 
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatilhome turizm sorumluluğu yoktur.
 • Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Tatilhome Turizm 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

 

 • Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 • OTOBÜSLER: (29- 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

*MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

*NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

*MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

*OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 

 • MIDIBUSLER: (17- 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

*ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

 • MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

*VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

*VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

"Günübirlik Maşukiye Sapanca Ormanya Hobbit Evleri Turu" Yorumları

Bu ürün için yapılmış görüntülenecek bir yorum bulunamadı.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98