Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Doğu Ekspresi İle Erzurum Sarıkamış Kars Turu

Medeniyetlerin Beşiği, Muhteşem Doğasıyla Doğu Anadolu Keşfi Bizi Bekliyor… Hem de Doğu Ekspresiyle…

Birbirinden farklı milletlere ev sahipliği yapmış, doğası ve kültürü ile misafirlerini kendine hayran bırakan Doğu Anadolu’nun güzide kentleri Erzurum ve Kars’a son yılların trendi Doğu Ekspresi ile geziyoruz…

Uçakla Erzurum’a gidiyor, Ani Harabelerinin büyüleyici atmosferine ve Çıldır Gölü’nün güzelliğine tanık olduktan sonra Kars Kalesi’ni geziyoruz. Meşhur Kars peynirinin ve balının tadına baktıktan sonra Doğu Ekspresi ile Ankara’ya doğru yol alıyor; Erzincan, Divriği ve Sivas’ı ziyaret ederek yolculuğumuza devam ediyoruz. Bolca fotoğraf çekiyor ve unutulmaz anılar biriktiriyoruz.

Doğu Ekspresi İle Erzurum Sarıkamış Kars Turu programımıza katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, keyifli bir deneyim yaşayın!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

doğu ekspresi ile erzurum kars turu

Doğu Ekspresi İle Erzurum Sarıkamış Kars Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
7500
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
4 Gece 5 Gün
Kişi Sayısı
18

4 Gece 5 Gün Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu Programı

Doğu Ekspresinin nostaljik vagonlarında seyahat etmek, doğası ve tarihiyle sizi büyüleyecek Erzurum ve Kars’ın güzelliğini yakından görmek, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli anlar geçirmek istiyorsanız Erzurum Sarıkamış Kars turu fırsatlarımızı kaçırmayın. Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu programımızın detaylarını inceleyerek tatil planınızı vakit kaybetmeden yapın!

Değerli misafirlerimiz, 06.15’te Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket edecek uçağımız için saat 04.00'te Pegasus Havayolları kontuarı önünde buluşuyor ve uçaktaki yerlerimizi alarak Erzurum’a uçuyoruz.

Havaalanında bizi bekleyen aracımızla, Erzurum şehir merkezini geziyoruz. Çifte Minareli Medrese, Yakutiye Medresesi, Ulu Camii ve Atatürk Evi Müzesi başlıca ziyaret noktalarımız. Yöresel leziz bir öğle yemeğinin ardından (Çağ Kebabı, ekstra), Sarıkamış’a doğru yola çıkıyoruz. Yakın tarihimizin önemli kahramanlık destanının geçtiği, 90.000 şehidimizin donarak ölüp kahramanlaştığı Allahuekber Dağı eteğindeki Şehitlik Anıtını ziyaret ediyoruz. Arkasından Kraliçe Katerina için yapılmış Av Köşkünü dışardan fotoğraflayıp, teneke yapılı ve minareli damların sıralandığı Teneke Mahallesi’ni görüp Kars’a hareket ediyoruz. Kars’a varışımızın ardından otelimize gidiyoruz. Otele yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıyoruz. İsteyen misafirlerimizle gece Kars sokaklarını arşınlayabiliriz. Konaklama Kars’ta.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama: Kars

Erzurum Sarıkamış Kars turu programımızın 2.gününde Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü’nü göreceğiz!

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Ermenistan sınırına yakın Arpaçay’ın yanı başında kurulan Ani Harabeleri ’ne hareket ediyoruz. Bu tarihi mekânda; Havariler Kilisesi, Büyük Katedral, Tigran Honets (Resimli Kilise), Selçuklu Kalesi ve Sarayı, atalarımızın Anadolu’da yaptığı ilk cami olan Ebu’l Menucehr Camii’ni ziyaret ediyoruz. Buradan hareketle rakımı 2000 m’yi bulan Çıldır Gölü’ne doğru yolculuğa başlıyoruz. Çıldır Gölü gezintimizi yapıp, fotoğraflarımızı çektikten sonra, yapılan balık avını izliyoruz. Öğle yemeğinde de Çıldır Gölü’nde avlanan çok lezzetli sarı balıkları yöresel ikramlar eşliğinde afiyetle yiyoruz (ekstra). Gezilerimiz sonrasında Kars şehir merkezine dönerek otelimize geçiyoruz. Otelde biraz dinlenip, Aşıkların sunumuyla muhteşem bir müzik şöleni ve Kafkas Halk Dansları eşliğinde, yöresel yemeklerin tadına bakacağımız restoranımıza gidiyoruz.(ekstra)

Doğu Anadolu bizi güzellikleriyle şaşırtmaya devam ederken 2.gün tur programımız otelimizde dinlenme ile noktalanacak.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama: Kars

Sırada Kars Kalesi ve Namık Kemal Evi gezisi var! Ardından turistik Doğu Ekspresi ile büyüleyici bir yolculuğa çıkıyoruz…

Otelimizde açık büfe kahvaltı sonrasında Kars şehir merkezini gezmeye başlıyoruz. Şehir merkezinin planlı yerleşimi, Ruslardan kalan görkemli taş yapıları bizi büyüleyecek. Gezeceğimiz tarihi mekânlar Kars Kalesi, On İki Havariler Kilisesi (Kümbet Cami), Namık Kemal Evi, Ebu’l Hasan Harakani Türbesi olacak. Sonrasında Rus Savaşlarının etkisini iliklerimize kadar hissettirecek olan Kanlı Tabya’ ya ulaşıyoruz. Gerçek bir savaş kalıntısı olan ve Rus baskını sonrası bütün askerlerimizin Şehit olmasından dolayı Kanlı Tabya ismiyle anılan Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi'ni geziyoruz. Kars sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Kars’ın meşhur peynirlerinden ve balından alabilirler. Kars gezimiz ve alışverişimiz sonrası belirlenen saatte aracımızdaki yerlerimizi alarak 22.20'de hareket edecek olan, TCDD Turistik Doğu Ekspresi için Kars Garı’na geçiyoruz. Trende yataklı vagonumuzda odalarımıza yerleşiyor ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz.

Bu keyifli günü tamamlarken Turistik Doğu Ekspresinin nostaljik atmosferi bizi kendine hayran bırakıyor!

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Serbest (trende)

Konaklama: Turistik Doğu Ekspresi

Durağımız Erzincan, Divriği ve Sivas… Doğu illerinin tarihi ve doğal miraslarını görmeye devam ediyoruz.

Değerli misafirlerimiz, seyahat süresince Anadolu'nun her rengini, mevsimden mevsime geçişini görme imkanına sahip olacağız. Trenimiz 06.20'de Erzincan'da mola verecektir. Mola sırasında dileyen misafirlerimiz ile minibüse binip Erzincan’ı geziyoruz. Girlevik Şelalesi'ni de görüp (ekstra), vagonumuzdaki yerlerimizi alarak 09.45'te hareket ediyoruz. Tren 12.43’te Divriği ilçesinde mola vermektedir. Dileyen misafirlerimizle, minibüse binip Divriği Ulu Camii ve Darüşşifayı, Divriği merkezi gezme fırsatı buluyoruz. (Ekstra) Mola sırasında serbest öğle yemeği alma imkânı. Doğu Ekspresi 15.26'da Divriği’den hareket edecek olup, saat 17.45’te Bostan Kaya’ya ulaşıyor. Burada verilen mola sırasında ilçeyi gezebilir, serbest akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Dileyen misafirlerimizle, minibüsle Sivas şehir merkezine giderek şehir gezimizi yapıyoruz. (Ekstra) Doğu Ekspresi yeniden 20.38’de hareket edecektir. Güzel ve eğlenceli bir yolculuktan sonra, Sabah 06.57’de Ankara’da oluyoruz. Verilen serbest zamanın ardından, Saat 09.35’te Yüksek Hızlı Tren ile İstanbul seyahatimize başlıyoruz. Yaklaşık 4,5 saat süren seyahatimizin ardından Söğütlüçeşme Garı’na ulaşıyoruz. Bir başka Tatil Home organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz...

Sabah Kahvaltısı: Serbest.

Öğle Yemeği: Serbest.

Akşam Yemeği: Serbest.

Konaklama: Turistik Doğu Ekspresi

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu programında ücrete dahil olan hizmetler:
 • İstanbul- Erzurum Uçak Bileti
 • Kars- Ankara Doğu Ekspresi (Yataklı Vagon)
 • Ankara- İstanbul Yüksek Hızlı Tren Biletleri
 • Erzurum, Kars, Sarıkamış, Ani Harabeleri, Çıldır Gölü Transfer Hizmetleri
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • 2 Gece Otel Konaklama
 • Otellerimizde Alınan 2 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerimizde Alınan 1 Akşam Yemeği
 • 2 Gece Yataklı Vagon Tren Konaklaması
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:
 • Tren seyahatinde alınan tüm öğünler
 • Tüm öğle yemekleri
 • Kişisel harcamalar

NOT 1: Tur planında belirtilen gezi programı ve ziyaret günleri hava durumu göz önüne alınarak rehberimiz tarafından değiştirebilir. Böylesi bir durum mücbir sebep olarak değerlendirilecek olup misafirlerimizin bu konuda rehberimizin yönlendirmesine uyması gerekmektedir.

NOT 2: Bu turumuzun Tren seyahati konaklamasında kullanılan yataklı vagonda odalar 2 kişiliktir. Misafirlerimizin 3 kişilik rezervasyon yapması halinde Tren konaklaması için 2 adet 2 kişilik yataklı vagon verilebilmektedir. Misafirlerimize 2 adet 2 kişilik oda verilmesi halinde odalardan bir tanesinde bir misafir tek başına seyahat eder, diğerinde iki kişi konaklama yapar. Vagonda tek başına konaklama yapan misafir için ücret farkı 3450 TL’dir ve tur ücretine ilave olarak alınır. Bu oda planlaması trendeki odaların müsaitlik durumuna göre yapılmaktadır.

NOT 3: Misafirlerimizin 1 kişilik rezervasyon yapması halinde, tüm seyahat odada tek kişi kalacak şekilde planlanır. Tek başına konaklama yapan misafir için ücret farkı tren için 3450 TL, otel için 900 TL’dir ve tur ücretine ilave olarak alınır. Bu oda planlaması trendeki odaların müsaitlik durumuna göre yapılmaktadır.

NOT 4: Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.

NOT 5: Yukarıdaki Turistik Doğu Ekspresi varış-kalkış saatleri TCDD’nin belirlediği rötar olmadığı takdirde geçerli olan sürelerdir, yolculuk esnasında trendeki görevlinin vereceği kalkış saatleri esastır.

NOT 6: Tren mola verdiğinde, tren kalkış saatinden önce trene geri dönme ve binme sorumluğu tur katılımcılarının sorumluluğundadır.

NOT 7: Turistik Doğu Ekspresi’nin restoran vagonunda tost, sandviç, poğaça, atıştırmalıklar, çorba ve birkaç çeşit ızgara ile alkolsüz içecek servisi yapılmaktadır. Ayrıca Doğu Ekspresine dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek serbesttir.

NOT 8: Turistik Doğu Ekspresi’nin yakınlarından geçtiği köylerdeki çocukları mutlu etmek için yanınıza çikolata, bisküvi alabilirsiniz.

TCDD Turistik Doğu Ekspresi ile ilgili Önemli Notlar

Doğu Ekspresinde yataklı vagon 10 adet misafir odası, 1 adet teknik personel odası, 2 adet tuvalet bölümü ve bu odaların açıldığı koridordan oluşur. Vagondaki her oda 2 kişiliktir. Odaların içerisinde el lavabosu, ayna, mini buzdolabı, çalışma masası, elbise askısı, raf ve merdiven bulunur. Oda içinde 2 adet 220 volt elektrik prizi bulunmaktadır. Camlar perde ile kapatılabilir, oda kapısı kilitlenebilir ya da her ikisi de açık tutulabilir tamamen misafirin arzusuna bağlıdır. Her odada ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Seyahat başlangıcında vagon görevlisi tarafından ısı ayar sistemi ve diğer konularda bilgi verilmektedir. Seyahatin gündüz bölümlerinde misafirler genellikle yataklarını kapalı tutarak oturma düzeninde kullanılırlar. Gece saatleri başladığında arzu ettikleri bir saatte ise koltuklarını açarak yatak düzenine geçerler. Bir kişi alt katta, ikinci kişi üstte açılan ranza katında yatar. Ranza katına rahat çıkmak için odada 1 adet merdiven bulunmaktadır. Her yatak açıldığında hazır vaziyette açılır. Yataklarda; beyaz çarşaf, yastık kılıfı ve yastık, 1 adet beyaz battaniye koruyucu çarşaf, 1 adet battaniye temiz ve yatmaya hazır halde bulunur. Vagonda birbirleri arasında geçiş yapmak için koridor ve geçiş kapıları bulunur. Bu sayede misafirler Restoran Vagonuna ulaşarak burada masalarda oturup çay kahve içebilirler. Ayrıca restoranda bulunan kahvaltı ürünleri ve yemek çeşitleri ile aperatif atıştırma öğünleri yapabilirler. Restoran vagonu ücretleri oldukça ekonomiktir. Trende tuvalet ihtiyaçları için koridorun her iki başında birer adet tuvalet bulunur. Bu tuvaletlerden biri Alaturka diğeri Alafrangadır. Her vagonda bulunan 1 adet vagon görevlisi odalarda kalan misafirlerin güvenle seyahati ile ilgilenmek, vagonun su ikmalini yapmak ve tuvaletlerin periyodik bakım ve temizlikleri ile ilgili görevlendirilmiştir.

Doğu Ekspresi Erzurum Sarıkamış Kars turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Doğu Ekspresi Erzurum Sarıkamış Kars turları için minimum katılımcı sayısı 18 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Doğu Ekspresi turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Tatil Home Doğu Ekspresi Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile Keşfe Çıkın!

Doğu Anadolu’nun tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Doğu Ekspresi turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

doğu ekspresi rezervasyon

Bir Kahve İçmeye Gelin

Bizi yakından tanımak, Doğu Ekspresi turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

Tatil Home »
doğu ekspresi

Turunuzu Planlayalım

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel Doğu Ekspresi turu sunalım, en uygun Erzurum Kars Doğu Ekspresi tur fırsatlarından yararlanın.

Tatil Danışmanı »
doğu ekspresi tur

Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

Doğu Ekspresi turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

Müşteri Yorumları »

TÜRSAB Seyahat Güvencesi

Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

doğu ekspresi

Son Yılların Trendi Doğu Ekspresi Sizi de Cezbediyor mu?

Hep aynı şeylerle uğraşıyor, iş ve ev döngüsü içerisinde sıkılıyor musunuz? Son zamanların en çok ilgi gören aktivitelerinden olan Doğu Ekspresi turuna ne dersiniz?

İster yeni yerler keşfetmeyi sevin ister daha önce hiç böyle bir deneyim yaşamamış olun… Doğu Ekspresi sizi büyüleyici bir maceraya çağırıyor! Erzurum’dan Kars’a, Erzincan’dan Sivas’a uzanan bu keyifli yolculukta nostaljik Doğu treninin atmosferine hayran kalacaksınız. Yeni yerler gezip görmek, faklı kültürlerle tanışmak, birbirinden güzel yemeklerin tadına bakmak istiyorsanız siz de aramıza katılın…

Doğu Ekspresi turları programımızı inceleyerek sıkıcı ve sıradan bir rutinden renkli bir dünyaya adım atabilir, aradığınız heyecanı seyahat etmekte bulabilirsiniz!

Bavulunuzu Hazırlamaya Başlayın!

Kendinize vakit ayırmak, sosyalleşmek ve yeni yerler görmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Doğu Ekspresi ile ufkunuzu genişletin…

Yeni bir macera, farklı kültürler ve unutulmaz bir yolculuk, Turistik Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turunda sizi bekliyor! Kaleler, camiler, çarşılar ve müzeler göreceğiniz, yeni tatlar deneyeceğiniz, dostlarınızla unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir maceraya atılmanın tam sırası. Artık ertelemeyin…

Haydi vakit kaybetmeden bavulunuzu hazırlayın, Doğu Ekspresi Erzurum Sarıkamış Kars turları ile yeni şehirler keşfedin, yenilenin, daha mutlu hissedin!

doğu ekspresi tur
doğu ekspresi rezervasyon

Anadolu’nun Güzelliklerini Yakından Görün!

Medeniyetlerin beşiği, kültür harmanı Anadolu’nun doğasını ve tarihini keşfedeceğiniz Doğu Ekspresi turunu kaçırmayın…

Kars Kalesi’nden Ani Harabelerine, Çıldır Gölü’nden 12 Havariler Kilisesi’ne uzanan Erzurum Sarıkamış Kars Turu ile bu eşsiz coğrafyayı yakından tanıyacaksınız. Tarihimizin ve kültürümüzün ne kadar zengin olduğunu görecek, farklı lezzetler ve manzaralar bulacaksınız. Birbirinden güzel fotoğraflar çekerek anılarınızı yıllarca saklayacaksınız.

İçinizdeki gezine kulak vermek, dinlenmek ve eğlenmek için Tatil Home Doğu Ekspresi turu fırsatlarını kaçırmayın, yerinizi hemen ayırtın!

doğu ekspresi fiyatları

Doğu Ekspresi Erzurum Sarıkamış Kars Turu 4 Gece 5 Gün

Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

Hemen Rezervasyon Yaptır
doğu ekspresi ile erzurum kars turu konaklama

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu Otel ve Konaklama

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu ile bölgenin en iyi otellerinde ve Doğu Ekspresinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak anlaşmalı otellerimizde ve Doğu Ekspresi vagonlarında konaklama sağlanmaktadır.

Tatil Home Doğu Ekspresi tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu Ulaşım

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

Erzurum Kars turu uçaklı programlarımızda en iyi hava yolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken otobüslü Erzurum Kars turu için ulaşım araçlarımız; ISUZU TURKUAZ 31+1 v.b midübüslerdir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

Erzurum Kars otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

doğu ekspresi ile erzurum kars turu ulaşım
erzurum kars turu

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu Fiyatlar

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum %35'idir. Doğu Ekspresi turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Doğu Ekspresi turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun Doğu Ekspresi turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu Yorumları

Kısa Bir Mola Verin!

İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

Bavulunuzu Hazırlayın!

Yıllardır düşlediğiniz Doğu Ekspresi turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

Kendinizi ve Anadolu’yu Keşfedin!

Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

4 Gece 5 Gün Doğu Ekspresi Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

Doğu Ekspresi turu 4 Gece 5 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de Doğu Ekspresi turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimizi üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu fiyatlarına; otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama, 1 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Katılmak istediğiniz Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

Tatil Danışmanınıza Sorun

tatil home iletişim

Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

6000+

Anlaşmalı Otel

Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

3000+

Tur Rotası

Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

15000+

Mutlu Tatilci

Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

Doğu Ekspresi ile Erzurum Sarıkamış Kars Turu Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

118

kişi sizinle beraber bu turu inceliyor.

Bu turu toplam 590 kişi satın aldı.
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98