Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Uçaklı Büyük GAP Turu 5 Gece 6 Gün Diyarbakır Başlar

Güney Doğu Anadolu’nun Saklı Güzelliklerini Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Doğal mucizelerle tarihin en köklü medeniyetlerini bir araya getiren ve bunların yanına konuk sever insanlarını ve lezzetli yemekleri de ekleyen GAP’ı birlikte keşfediyoruz!

GAP turu ile gerçek bir kültür gezisine çıkacak, “Tarihin Sıfır Noktası”ndan doğanın ülkemize hediye ettiği güzelliklere yolculuk yapacak, gerçek bir gastronomi şöleni sunan Güney Doğu yemeklerinin tadına bakacak, seyahat arkadaşlarımızla birlikte sıra gecelerine katılacak, unutulmaz anılar biriktireceğiz.

5 gece 6 gün uçaklı GAP turuna katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Güney Doğu Anadolu’nun gizemini bizimle keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Gap Turu 5 Gece 3

GAP Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Rezervasyonda %50 İndirim
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
5 Gece 6 Gün
Kişi Sayısı
45

5 Gece Konaklamalı Uçaklı GAP Turu Programı

Kültürel ve tarihi zenginliğiyle Türkiye’nin en güzel tur rotalarından biri olan Güney Doğu Anadolu’yu deneyimli rehberlerimiz, konforlu ulaşım alternatiflerimiz ve zengin bir tur programıyla keşfetmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Detaylı GAP turu programımızı inceleyin, tur danışmanlarımızla seyahatinizi erken rezervasyon fırsatlarıyla planlayın.

Uçağımızla Diyarbakır Havalimanı’na iner inmez GAP turu yolculuğumuza başlıyor, rehberimizle birlikte bizi bekleyen aracımıza geçerek şehir turumuza start veriyoruz! 1. gün GAP tur programı kapsamında ilk olarak tarihi surlarla çevrili Suriçi’ne hareket ediyor, dizilere konu olmuş Hasanpaşa Hanı’nda kahvaltımızı yaptıktan sonra Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ev olan Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Sur içinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan ve İslam Dünyası’nın V. Haremi Şerifi olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarının en eskisi olan Mardin Kapı, Keçi Burcu, Hevsel Bahçeleri ve 10 Gözlü Köprü’yü görüyoruz. Güney Doğu Anadolu’nun tüm saklı güzelliklerini göreceğiniz keyifli bir yolculuğun yalnızca başındayız. GAP tur yolculuğumuzun ilk gününde 2. durağımız Batman ve Mardin arasında kalan Hasankeyf, Midyat ve Mardin olacak! GAP turu programımızın bu bölümünde Batman’ı panoramik olarak gördükten sonra Ilısu Barajı ile sular altında kalan Hasankeyf’i görüyor, Zeynel Bey Türbesi’ni ziyaret ettikten sonra Midyat’a geçiyoruz. Sıla dizisinin de çekildiği meşhur Midyat Konuk Evi’ni gezdikten sonra tarihi Midyat evleri arasından yürüyerek Midyat çarşısına ulaşıyor, gümüş ve telkâri ürünlerinden hediyelikler alarak bir sonraki durağımız Mardin’e konaklama için yola çıkıyoruz. GAP turu programımızın ilk gününü tamamlarken kendimizi bir müze geziyormuş gibi hissedeceğimiz Mardin şehir turu için enerji topluyoruz.

2. gün GAP tur programımızın rotası Mardin! Ulu Camii, Dayrul Zafaran Manastırı ve Kasımıye Medresesi gibi eşsiz mekanlar bizi bekliyor! GAP turları 2.gününde eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binasını ve Şehidiye Camisini gördükten sonra minaresi ile meşhur Ulu Cami’yi, Latifiye Cami’yi, Sabancı Ailesi tarafından yaptırılan Mardin Kent Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Süryani cemaatinin dünyadaki en önemli merkezlerinden Mor Gabriel veya Dayrülzaferan Manastırlarından birini geziyoruz. Akkoyunlular tarafından yaptırılan Kasımıye Medresesi’ni gezdikten sonra yöresel Mardin lezzetlerini tadıyoruz. Tarihi Mezopotomya Ovası’nda unutulmaz anılar biriktirerek geçirdiğimiz bir sabahın ardından kısa br mola veriyor, öğle yemeğinden sonra rotamızı Şanlıurfa’ya çeviriyoruz. GAP turları ile yolculuğumuza Tarihi İpek Yolu üzerinden devam ediyor, peygamberler şehri Şanlıurfa’yı adım adım keşfediyoruz. GAP turu programımızın 2. gününde Viranşehir yolunu takip ederek Şanlıurfa’ya ulaşıyor, Tarihin Sıfır Noktası Göbeklitepe Kutsal Alanını gezdikten sonra şehir turumuza Halil-ül Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağara ile devam ediyoruz. Son olarak panoramik Urfa Kalesi gezisinden sonra şehrin tarihi çarşıları Sipahiler, Hüseyinciler ve Bakırcılar Çarşısı’nı geziyor, Eşkıya filmine de ev sahipliği yapan Gümrük Han’da çay içmeden otelimize geçmiyoruz. GAP tur programımız 2. günün akşamında da sürüyor! Dileyen misafirlerimizle Urfa kültürünün ayrılmaz parçası Sıra Gecesi eğlencelerine katılıyoruz…

GAP turu programımızın 3. gününde antik güzelliklerle doğa mucizelerine bir arada tanıklık edecek, Güney Doğu’nun eşsiz manzaraları karşısında şaşkınlığımızı gizleyemeyeceğiz.GAP tur yolculuğumuzun 3. gününe Harran Höyüğü ziyareti ile başlıyor, ardından Harran Ulu Camii, İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evleri bolca fotoğrafla birlikte geçerek yolculuğumuza devam ediyoruz. Ardından Harran’dan ayrılarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajını seyir terasından izliyor, akabinde Nemrut Dağı’na doğru hareket etmek için otobüslerimize binerek yola çıkıyoruz. GAP turu 3. gün gezimizle Harran ve Şanlıurfa’nın saklı güzelliklerini açığa çıkarıyor, yol arkadaşlarımızla unutulmaz anılar biriktiriyoruz. GAP turu programımızın 3. gününe Nemrut Dağı yolculuğuyla devam ediyor, Kommagene Krallığı’nın izlerini takip ediyoruz. GAP tur yolculuğumuzun 3. gün gezileri için minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Yeni Kale, Arsemia Tapınağını gezdikten sonra, Nemrut Dağı’nın Doğu Terası’na ulaşıyoruz. I.Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüp, kısa bir yürüyüşle Batı Teras’ına geçip, Dünyanın 8. Harikası olarak kabul edilen Nemrut’ta Gün Batımını izliyor, burada Kommagene Kralı Antiochos’a ait Tümülüs ve diğer kutsal alanları görüyoruz. GAP turları ile Güney Doğu Anadolu’nun güzellikleri karşısında hayranlığınızı gizleyemeyecek, tarihle doğanın buluşmasına tanıklık edeceksiniz.

GAP tur yolculuğumuzun 4. günü için Halfeti’ye geçiyor, Birecik Baraj Gölü’nde tekne turunun keyfini çıkarıyoruz! GAP tur programımızın 4. gününde ilk olarak Halfeti’ye hareket ediyor, Birecik Baraj Gölü üzerinde 1 saat sürecek bir Tekne Turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gezdikten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Halfeti’den ayrılarak Birecik’te dünyada nesli tükenmekte olan ve sadece Fas ve Birecik’te bulunan Kelaynak Kuşlarını görüyoruz. Bu sevimli dostlarımızı fotoğrafladıktan sonra Gaziantep’e hareket ediyoruz. GAP turları ile zengin bir kültür rotasında yolculuğumuza devam ederken her adımda farklı bir mucize ile karşılaşıyoruz. GAP turu programımızın 2. günü Gaziantep gezisi ile sürecek! Zeugma Müzesi, Sedef Atölyesi ve Gaziantep Kalesi ile yolculuğumuza yeni harikalar ekliyoruz. GAP turu 4. gününde Gaziantep’te ilk olarak Zeugma‘dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Zeugma Mozaikleri Müzesini geziyoruz. Ardından Sedef Atölyesini geziyor, atölye sahibinden Sedef İşçiliği hakkında bilgi alıyoruz. Tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Gaziantep Kalesini dışarıdan görüyoruz. Tahmis Kahvesinde Menengiç Kahvesi molası sonrası,Bölgenin en çarpıcı özelliklerinden olan Tarihi Bakırcılar, Demirciler, Nalbantçılar ve Baharatçılar Çarşılarının arasından yürüyüş yaparak Baklavacı İmam Çağdaş önünde serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yolculuğun sonrasında otelimize geri dönüyor, konforlu odalarımızda konaklayarak GAP turları 5. günü için yeterince dinlendiğimizden emin oluyoruz.

GAP tur programımızın 5. gününde Antakya’nın güzelliklerini keşfediyor; tur rehberimizden bölgenin tarihini dinliyoruz.GAP turu ile 5. günde Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri ve Şelalelerini görerek yolculuğumuzu sürdürüyor son yıllarda dizileriyle de ünlenen Antakya’ya geçiyoruz. Daphne ve Apollo’nun hikayesini rehberimizden dinleyerek şelaleleriyle ünlü Harbiye sayfiye yerinde dinleniyor, ardından Türkiye’nin en büyük mozaik müzesini Antakya Arkeoloji ve Mozaik Müzesi’ne hareket ediyoruz. Sonrasında Anadolu’nun ilk camilerinden Habibi Neccar Camii’ni görerek Antakya sokaklarında yürüyor, St. Pierre Kilisesi gezerek ilk gün programımızı tamamlıyoruz. GAP bölgesini yakından tanıyan deneyimli rehberlerimizin verdiği bilgilerle hem bölgenin sırlarını öğreniyor hem de keyifli bir seyahatin tadını çıkarıyoruz!

GAP turu yolculuğumuzun son gününde Antakya şehir turumuza devam edecek, bölgenin Antik Kenti Selevkos’u gezdikten sonra dönüş için Adana Havalimanı’na geçeceğiz.GAP tur programımızın son günü için ilk olarak Samandağı’na doğru yola çıkıyor, ülkemizin tek Ermeni Köyü Vakıflı Köyü başta olmak üzere tarih kokan Hıdırbey Köyü ve Musa Ağacı’nı gördükten sonra Roma İmparatoru Titus Flavius tarafından yapılan Selevkus Antik Kenti’ni ziyaret ediyoruz. Titus su kanallarını izleyerek devam ettiğimiz yolculuğumuzu Adana’ya geçerek sürdürüyor, Adana’da Sabancı Camii ve Taşköprü gezileri sonrasında Adana Şakirpaşa Havalimanı’na geçiyoruz… Tatil Home GAP Turu sonrası keyifli bir geziyi noktalarken, farklı turlarda buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimize veda etmiyoruz.

 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Otellerde 5 Gece Konaklama
 • Otellerde 5 sabah kahvaltısı
 • Otellerde 4 akşam yemeği /li>
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Zorunlu seyahat sigortası i
 • Tatil Home Güvencesi
 • Tatil Home lüks İle otobüslerle ulaşım
 • Havaalanı transferleri
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Urfa Akşam yemeği
 • Nemrut Minibüs Ücreti
 • Halfeti Tekne Turu r
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Uçaklı Gap Turu Programında turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

  Uçaklı Gap Turu Programında turları için minimum katılımcı sayısı 18 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Uçaklı Gap Turu Programında turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

  İKLİM

  Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır

  Tatil Home GAP Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları İle GAP’ı Keşfedin!

  Dinlerin doğduğu, medeniyetlerin eşsiz eserler bıraktığı, tam bir kültür mozaiği Güney Doğu Anadolu’yu yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, GAP turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

  Gap Turu6 Gun

  Bir Kahve İçmeye Gelin

  Bizi yakından tanımak, GAP turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

  Tatil Home »
  Gap Turu 4

  Turunuzu Planlayalım

  Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel GAP turu sunalım, en uygun GAP tur fırsatlarından yararlanın.

  Tatil Danışmanı »
  Gap Turlari 1

  Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

  GAP turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

  Müşteri Yorumları »

  TÜRSAB Seyahat Güvencesi

  Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

  Gap Turu Konaklama3

  GAP Turu Otel ve Konaklama

  GAP turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

  GAP turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Antakya otelleri, Gaziantep otelleri, Adıyaman otelleri, Şanlıurfa otelleri, Mardin otelleri ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

  Tatil Home GAP tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

  GAP Turu Ulaşım

  GAP turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

  GAP turu uçaklı programlarımızda Türkiye’nin en iyi havayolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken GAP turu için otobüslerimiz; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

  Tatil Home GAP turu kapsamında misafirlerimizin ulaşım esnasında konforlu bir yolculuk geçirdiklerinden emin oluyor, keyifli bir turun önüne hiçbir şeyin geçmesine izin vermiyoruz!

  Gap Turu Ulasim 11
  Gap Turu Fiyatlari 3

  GAP Turu Fiyatlar

  GAP turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

  Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. GAP turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. GAP turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

  GAP tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun GAP turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

  Gap Turu Fiyatlari 7

  Uçaklı Büyük GAP Turu 5 Gece 6 Gün

  Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

  Hemen Rezervasyon Yaptır
  Gap Turu Firsatlari3

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  GAP turu programımızda misafirlerimize ücrete dahil imkanlar sunarak memnuniyetlerini önceliğimiz olarak görmekteyiz.

  GAP turları için ücrete dahil olan hizmetlerimiz arasında; otelde 5 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 5 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 5 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası bulunmaktadır.

  Tatil Home güvencesi ile sorunsuz bir GAP turuna hazırlanın! Profesyonel tatil danışmanlarımız ve deneyimli ekibimizle keyifli bir tura çıkın!

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  GAP turu kapsamında misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları tur fiyatına dahil değildir.

  GAP turu ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz arasında; müze kart, müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğlen yemekleri, tüm yemeklerde alınan içecekler, tüm özel harcamalar, ekstra belirtilen tüm organizasyonlar, Türk Gecesi Halfeti Tekne Turu, Nemrut Ulaşım ve bulunmaktadır.

  Tatil Home GAP turu planınızı yapmak, ekstra hizmetler ve tur fiyatları hakkında bilgi edinmek için tatil danışmanlarımızı arayın.

  Gap Turu Fiyatlari 2 2
  Gap Turlari Fiyat 4

  GAP Turu İptal İade

  GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

  GAP turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile GAP turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

  GAP Turu Yorumları

  Kısa Bir Mola Verin!

  İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

  Bavulunuzu Hazırlayın!

  Yıllardır düşlediğiniz GAP turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

  Kendinizi ve GAP’ı Keşfedin!

  Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

  Uçaklı GAP Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

  Uçaklı Büyük GAP Turu 5 Gece 6 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de GAP turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

  Gösterilecek içerik bulunamadı.

  Sıkça Sorulan Sorular

  GAP turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimizi üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  GAP turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. GAP paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  GAP turu fiyatlarına; otelde 5 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 5 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 5 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

  Katılmak istediğiniz GAP turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

  GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

  Tatil Danışmanınıza Sorun

  Tatil Home Iletisim 3

  Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

  GAP turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

  Sosyal Medyada Biz

  10+

  Yıllık Deneyim

  Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

  6000+

  Anlaşmalı Otel

  Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

  3000+

  Tur Rotası

  Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

  15000+

  Mutlu Tatilci

  Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

  GAP Turu Yorumları

  Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

  206

  kişi sizinle beraber bu turu inceliyor.

  Bu turu toplam 1.030 kişi satın aldı.
  Rezervasyon Yap
  Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98