Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Medeniyetlerin, Kültürlerin ve İnançların Buluşma Noktasına Gidiyoruz!

Birbirinden farklı milletlere ev sahipliği yapmış, mimarisi ve kültürü ile konuklarını kendine hayran bırakan Balkan ülkelerine doğru yol alıyoruz! Hem de 7 gece, 8 gün…

Balkanların incisi Ohrid’den başlayarak Üsküp’e uzanıyor, Belgrad’dan Mostar’a kadar büyüleyici tarihi yapılar ve hayran bırakan manzaralar eşliğinde geziyoruz. Türk kültüründen izler barındıran Balkan yemeklerinin tadına bakıyor, meydanlarda, müzelerde, türbelerde ve camilerde, kalelerde ve saraylarda fotoğraf çekiyoruz. Bu keyifli yolculuğumuzda çokça eğleniyor, unutulmaz anılar biriktiriyoruz.

Uçaklı Büyük Balkan Turu programımıza katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Balkanların gizemini bizimle keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

balkan turu 7 gece 8 gün

Büyük Balkan Turu 7 Gece 8 Gün Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Rezervasyonda %50 İndirim
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
7 Gece 8 Gün
Kişi Sayısı
45

7 Gece 8 Gün Uçaklı Balkan Turu Programı

Balkanların eşsiz güzelliklerine ve doğasına tanıklık etmek, deneyimli rehberlerden bölgenin tarihi ve doğal mirasları hakkında bilgi almak ve Balkanların gizemli dünyasını daha yakından tanımak istiyorsanız Balkan turu fırsatlarımızı kaçırmayın. Uçaklı Balkan turu programımızın detaylarını inceleyerek tatil planınızı vakit kaybetmeden yapın!

Balkanları keşfetmek üzere yolculuğumuza İstanbul’dan başlıyor, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşuyoruz. Albania Hava Yolları’nın ZB1005 sefer sayılı uçağı ile saat 10:00’da Tiran’a hareket ediyoruz.

Yerel saat ile 11:40’da Tiran’a varıyoruz. Pasaport , bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle Elbasandan geçerek Balkanlar’ın incisi Ohrid’e hareket ediyoruz. Varışımız sonrası Balkanların en büyük göllerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan Ohrid şehrinde birlikte yapacağımız tur esnasında 17. yüzyıldan beri varlığını sürdüren Halveti Tekkesi, Ohrid’in sembolü Çınar ağacı, Türk Çarşısı, uzun süren restorasyon çalışması sonrasında tekrar ibadete açılmış olan Ali Paşa Camii, Ohrid Limanı, Karantina Kilisesi, kendinizi bir film setinde gibi hissettirecek olan Türk ve Horasan evleri, Abbaralar, Antik Egnatia Yolu, Keraklea Lynketis, Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Klisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, Samoil Kalesip panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Ohrid çarşısında alışveriş için serbest zaman bırakıyoruz. İnci işçiliği, Ohrid tarihi boyunca şehrin önemli geleneklerinden biridir. Serbest zamanda inci yapım aşamalarını inceleyip alışveriş yapma şansınız olacaktır. Geceleme otelimizde.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.

Konaklama: Hotel Aqualina – OHRID

Rota: Tiran-Ohrid: 392 KM

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00

Balkan turu programımızın 2.gününde Ohrid, Sveti Naum, Resne, Bitola(Manastır), Matka Kanyonu ve Üsküp’ü göreceğiz!

Sabah kahvaltısı sonrası turumuzda öncelikle muhteşem manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saatlik yolculukla St. Naum’a varıyoruz. Ohrid gölünün doğduğu kaynağı ziyaret ediyoruz. Ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Resne de bulunan İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk-Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan olan Resneli Niyazi’nin Sarayını görüp Bitola’ya varıyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii, Yeni Camii, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadisi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası başkent Üsküp’te şehir turumuza başlıyoruz. Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan panoramik turumuzda; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale Surları, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar dış mekan anlatımları ile gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Ziyaretlerimiz sonrası eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonuna hareket ediyoruz. Matka Kanyonu ziyaretimiz sonrası Üsküp’teki otelimize geçiyoruz.

Balkanlar bizi güzellikleriyle şaşırtmaya devam ederken 2.gün Balkan turu programımız otelimizdeki akşam yemeği ile noktalanacak.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama: Gold Otel ÜSKÜP

Rota: Ohrid – Sv Naum 23 KM, Sv Naum – Resne 63 KM, Resne –Manastır 34 KM, Manastır –Matka 194 KM, Matka – Üsküp 14 KM

Otele Giriş Saati; Yol durumuna bağlı olarak tahmini 19:00

Balkan turu tüm hızıyla devam ediyor! Sırada Kosava’nın büyüleyici kentleri Priştina ve Prizen’i keşfetmek var…

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası nüfusunun büyük çoğunluğu Müslüman Arnavutlardan oluşan, dünyanın en genç devletlerinden Kosova’nın başkenti Priştina’ya hareket ediyoruz. Çok yakın bir zaman önce bir insanlık dramının yaşandığı eski Osmanlı topraklarında, duygu yüklü bir gün geçireceğiz. Göreceğimiz yerler arasında; Çarşı, 15.yy.’da Sultan Beyazıt tarafından yaptırılmış Çarşı Camii, 19.yy.’da halka namaz saatlerini hatırlatmak üzere yapılmış Saat Kulesi, 1461 yılında II. Fatih Sultan Mehmed tarafından yaptırılmış Sultan Murad Camii, 19.yy.’dan kalma hamam, 16.yy.’da inşasına başlanıp 19.yy.’da tamamlanabilmiş Yaşar Paşa Camii, Kosova Bilim ve Sanat Akademisi olarak kullanılan 19.yy.’dan kalma Osmanlı Konağı ve Murad Hüdavendigar Türbesi var. Priştina’daki turumuzun ardından 100 km’lik otobüs yolculuğu ile Prizren’e geçiyoruz. Balkanların belki de en şirin şehirlerinden biri olan Prizren turumuza başlamadan öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Prizren’de yapacağımız tur esnasında 17.yy.’dan kalma Türk Hamamı, 1615’de yapılmış Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, Christ Saviour Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turun bitimi ile birlikte Üsküp’e yola çıkıyoruz.

Bu keyifli günü tamamlarken Balkan turları için olmazsa olmaz Makedon gecesi için hazırlanıyoruz. Lezzetli yemekler ve geleneksel müzikler eşliğinde bir gece bizi bekliyor!

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi. (Fiyata Dahil)

Konaklama: Gold Otel ÜSKÜP

Rota: Üsküp – Pristina 92 KM, Pristina –Prizren 85 KM, Prizren – Üsküp 161 KM

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00

Balkan turları ile Belgrad’da keyifli bir gün bizi bekliyor…

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Belgrad’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrası panoramik Belgrad turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile birlikte misafirlerimize serbest zaman veriyoruz ve ardından otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama: B Hotel BELGRAD

Rota: Üsküp – Belgrad 432 KM

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:30

Uçaklı Büyük Balkan Turu programımızın 5.gününde Belgrad’dan Saraybosna’ya uzanan ilgi çekici bir gün bizi bekliyor.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Saraybosna’ya hareket ediyoruz. Varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından I. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii’ni ziyaret ettikten sonra otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yöresel Restoranda Boşnak Köftesi, tur ücretine dahildir.

Konaklama: Holiday Otel SARAYBOSNA

Rota: Belgrad – Saraybosna 295 KM

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:30

Balkan turu 6.günümüzde Mostar’ın tarihi ve doğal güzelliklerini görmeye gidiyoruz. Rotamızda Konjic, Blagaj ve Trebinje de var!

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı ardından odaların boşaltılması ile beraber özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak Mostar’a hareket ediyoruz. Mostar yolculuğumuz bazı durulacak noktalarda molalar vererek yaklaşık 2.5 saat sürecektir. Konjic (Konyitz) şehrinde Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiş restorasyonu Türkiye tarafından yapılan meşhur Konjic (konyitz) Köprüsü’nü görmek ve Neretva nehri kenarında kahve keyfi için mola veriyoruz. Mostar’a vardığımızda ilk olarak Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmıştır ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Mostar turumuz sonrası Blagaj’ı ziyaret edip, konaklama yapılacak şehre hareket ediyoruz. Turumuzun bitişi ile otantik şehir olan Tribinje’deki (veya çevresi) otelimize transfer sonrası dinlenmeye çekiliyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama: Leotar Otel – TREBINJE

Rota: Saraybosna –Konjic 62 KM, Konjic- Mostar 64 KM, Mostar – Balgaj 13 KM, Blagaj –Trebinje 109 KM

Otele Giriş Saati; Yol durumuna bağlı olarak tahmini: 19:30

Uçaklı balkan turu 7.gün rotamız: Trebinje, Kotor, Budva ve İşkodra’yı kapsıyor.

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, dünyanın en genç devletlerinden Karadağ’a geçiyoruz. İlk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor… Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) gezerek bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Kotor turumuz sonrası son olarak Budva’dan geçerek zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan ancak daha sonra kamulaştırılarak Singapurlu bir multimilyardere satılması ile gündeme gelen, günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem St. Stefan’ı ve Budva’yı panoramik olarak görebileceğimiz bir mola veriyoruz. Ardından Arnavutluk şehri İşkodra’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer gerçekleştiriyoruz ve dinlenmeye çekiliyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama: Alis Otel – İŞKODRA

Rota: Trebinje – Kotor 95 KM, Kotor – İşkodra 108 KM

Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:30

Balkan turu sonu yaklaşırken bölgede görmemiz gereken tarihi ve doğal güzelliklerin peşinden gitmeye devam ediyoruz!

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Başkent Tirana hareket ediyoruz. 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi, 1614’te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından misafirlerimize serbest zaman tanıyacağız. Sonrasında Tiran Havalimanına transferimizi sağlıyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Albania Hava Yolları’nın ZB1003 sefer sayılı uçağı ile saat 18:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz 19:40’da İstanbul’a varıyoruz.

Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle…

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Uçaklı Balkan Turu programında ücrete dahil olan hizmetler:
 • Albania Hava Yolları ile İstanbul – Tiran – İstanbul Ekonomi Sınıf Uçuş Biletleri
 • Yerel Ulaşım Hizmetleri
 • Yerel Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • 4 Yıldızlı Otellerde 2 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Belgrad, 1 Gece Saraybosna, 1 Gece Trebinje Veya Çevresi, 1 Gece İşkodra İle Toplam 7 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama
 • 1 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Belgrad, 1 Gece Trebinje, 1 Gece İşkodra Otellerinde Alınan 5 Akşam Yemeği
 • Yöresel Restuarant’da Makedon Gecesi
 • Yöresel Resturant’da Boşnak Köftesi
 • Prizren, Priştina, Üsküp, Tetova, Ohrid, Resne, Bitola, Belgrad, Saraybosna, Konjic, Mostar, Trebinje Kotor, Budva, İşkodra, Tiran Panoramik Şehir Turları
 • Kosova Geçiş Ücreti
 • Sveti Naum Turu
 • Matka Kanyonu Turu
 • Blagaj Tekkesi Turu
 • Bazı Şehirlerde Alınan Mecburi Yerel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm Otoban Check-Point ve Otopark Ücretleri
 • Şehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları
 • Havalimanı Vergileri ve Servis Bedelleri

Uçaklı Balkan Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otelde Alınan Ekstralar
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Ekstra Turlar
 • Öğle Yemekleri
 • Programda Belirtilmeyen Tüm Gezi ve Turlar
 • İsteğe Bağlı Şoför ve Rehber Bahşişleri
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

Balkan turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Balkan turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Balkan turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Tatil Home Balkan Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile Balkan’i Keşfedin!

Balkanların tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Balkan turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

uçaklı balkan turu

Bir Kahve İçmeye Gelin

Bizi yakından tanımak, Balkan turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

Tatil Home »
uçaklı balkan turları

Turunuzu Planlayalım

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel Balkan turu sunalım, en uygun Balkan tur fırsatlarından yararlanın.

Tatil Danışmanı »
balkan turu uçaklı

Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

Balkan turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

Müşteri Yorumları »

TÜRSAB Seyahat Güvencesi

Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

balkan turu fiyat

Sıkıcı Bir Döngüden Sıyrılmanın Zamanı Gelmedi mi?

Sürekli aynı güne uyanmak ve aynı şeyleri yapmak canınızı sıkıyor mu? Hayatınızda bir değişiklik yapmanız lazım ama ne? Keyifli bir Balkan turuna ne dersiniz?

Yorucu ve sıkıcı iş hayatından, okul ve sınav koşuşturmasından uzaklaşmak istiyor, kendinize vakit ayıramamaktan şikâyet ediyor ve yapmaktan keyif alacağınız bir hobiye sahip olmak mı istiyorsunuz? Gezgin olmak belki de ruhunuzda var, gelin birlikte keşfedelim! Yeni yerler gezip görmek, faklı kültürlerle tanışmak, birbirinden güzel yemeklerin tadına bakmak, adrenalin dolu maceralara katılmak size çok iyi gelecek!

Balkan turları programımızı inceleyerek hayatın döngüsünden sıyrılarak renkli bir dünyaya adım atabilir, aradığınız heyecanı seyahat etmekte bulabilirsiniz!

Bavulunu Hazırla!

Sosyalleşmek ve kendinize değer katmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Tatil yaparak hem ufkunuzu genişletebilir hem de yeni dostluklar edinebilirsiniz.

Ev ve iş rutininizden uzaklaşarak kendinize vakit ayıracağınız, her gün yeni bir manzaraya uyanacağınız, yeni tatlar deneyeceğiniz, hayran kalacağınız kiliseleri ve camileri gezeceğiniz, dağlardan denizlere uzanan eğlenceli yolculuklar yapacağınız bir maceraya atılmanın tam sırası. Artık ertelemeyin…

Haydi vakit kaybetmeden bavulunuzu hazırlayın, Balkan turları ile yeni şehirler keşfedin, yenilenin, daha mutlu hissedin!

balkan turu fırsatları
balkan turu fiyatları

Balkanların Güzelliklerini Keşfet!

Osmanlının gözdesi, Türk kültürü ile harmanlanmış, doğası ve mimarisiyle sizi kendine hayran bırakacak Balkanlara keyifli mi keyifli turlar düzenliyoruz!

Türk çarşılarından Atatürk Müzesi’ne, Üsküp’ten Kosova’ya, Bitola’dan Mostar’a uzanan Balkan turları ile yanı başımızdaki bu eşsiz coğrafyayı yakından tanıyacaksınız. Tarihimizin ve kültürümüzün birbirine ne kadar yakın olduğunu görecek, tanıdık sesler ve tatlar bulacaksınız. Birbirinden güzel fotoğraflar çekerek anılarınızı yıllarca saklayacaksınız.

İçinizdeki gezine kulak vermek, masalsı bir atmosferde gezinmek, dinlenmek ve eğlenmek için Tatil Home Balkan turu fırsatlarını kaçırmayın, yerinizi hemen ayırtın!

balkan turu fiyatları

Uçaklı Büyük Balkan Turu 7 Gece 8 Gün

Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

Hemen Rezervasyon Yaptır
balkan turu konaklama

Balkan Turu Otel ve Konaklama

Balkan turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

Balkan turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Hotel Aqualina, Gold Otel, B Hotel, Holiday Otel, Leotar Otel, Alis Otel ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

Tatil Home Balkan tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

Balkan Turu Ulaşım

Balkan turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

Balkan turu uçaklı programlarımızda en iyi hava yolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken otobüslü Balkan turu için ulaşım araçlarımız; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

Balkan otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

balkan turları ulaşım
herşey dahil balkan turu

Balkan Turu Fiyatlar

Balkan turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum %35'idir. Balkan turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Balkan turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Balkan tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun Balkan turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

Balkan Turu Yorumları

Kısa Bir Mola Verin!

İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

Bavulunuzu Hazırlayın!

Yıllardır düşlediğiniz Balkan turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

Kendinizi ve Balkanları Keşfedin!

Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

7 Gece 8 Gün Balkan Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

Balkan turu 7 Gece 8 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de Balkan turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Balkan turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimizi üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Balkan turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Balkan paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Balkan turu fiyatlarına; otelde 7 gece kahvaltı dahil konaklama, 5 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Katılmak istediğiniz Balkan turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

Balkan turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

Tatil Danışmanınıza Sorun

tatil home iletişim

Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

Balkan turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

6000+

Anlaşmalı Otel

Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

3000+

Tur Rotası

Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

15000+

Mutlu Tatilci

Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

Balkan Turu Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

113

kişi sizinle beraber bu turu inceliyor.

Bu turu toplam 565 kişi satın aldı.
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98