Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Uçaklı Mardin Turu 2 Gece 3 Gün

Farklı Kültürlerin Bir Araya Geldiği Mardin’de Unutulmaz Bir Hafta Sonu

Binlerce yılın mirasını yalnızca bir hafta sonunuzu ayırarak keşfetmek istemez misiniz? Tatil Home ayrıcalığıyla unutulmaz bir yolculuğa çıkın, Mardin turu fırsatlarını kaçırmayın!

Cami, kilise ve sinagogun yan yana durduğu, göz alıcı güzellikleriyle görenleri kendisine hayran bırakan Mardin’i 2 gece 3 gün Mardin Turu ile keşfedecek, kentin baş döndüren tarihi yollarında dolaşırken hangi yüzyılda yaşadığınızı unutacaksınız. Tur rehberlerimizin paylaşacağı bilgilerle her adımda bu eşsiz coğrafyanın değerlerini öğrenecek, ülkemizin saklı güzellikleri karşısında hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

2 gece 3 gün uçaklı, 2 gece Mardin konaklamalı butik Mardin turuna katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Güney Doğu Anadolu’nun bu eşsiz şehrini bizimle birlikte keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Mardin Turu 2 Gece

Mardin Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
2050 TL
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
2 Gece 3 Gün
Kişi Sayısı
45

2 Gece Konaklamalı Mardin Turu Programı

Kültürel ve tarihi zenginliğiyle Türkiye’nin en güzel tur rotalarından biri olan Mardin’i deneyimli rehberlerimiz, konforlu ulaşım alternatiflerimiz ve zengin bir tur programıyla keşfetmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Detaylı Mardin turu programımızı inceleyin, tur danışmanlarımızla seyahatinizi erken rezervasyon fırsatlarıyla planlayın.

Siz değerli misafirlerimizle Diyarbakır havaalanına indikten sonra rehberimiz eşliğinde alanda bizi bekleyen aracımızla buluşup Diyarbakır’ın eski yerleşimi olan ve halen Surlarla çevrili olan Suriçi’ne doğru yola çıkıyoruz. Uçaklı Mardin turu 1.gününe dizilere de konu olmuş olan tarihi Hasanpaşa hanındaki meşhur kahvaltı salonlarında alacağımız kahvaltımızla başlıyoruz. İslam âleminde 5. büyük haremi şerif olarak ün kazanan Diyarbakır Ulu Camii’ni geziyoruz. Ardından Suriçi’nin tarihi konaklarının güzel bir örneği olan ve ünlü şair Cahit Sıtkı TARANCI’nın doğup büyüdüğü ve müzeye dönüştürülen Cahit Sıtkı Tarancı evini ziyaret ediyoruz. Dört ayaklı minareyi fotoğrafladıktan sonra 2015 yılında UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan tarihi Diyarbakır surlarını, Hevsel bahçelerini, Dicle nehri ve bu nehir üzerinde kurulmuş olan On Gözlü Köprüyü ve Kırklar dağını görerek Mardin’e doğru yola çıkıyoruz. Mardin turu ile Güneydoğu Anadolu’nun bu eşsiz kentini daha yakından tanıma şansı bulacak, kentin bir mozaiği andıran kültürel çeşitliliği karşısında hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Mardin turu 1.günün devamında; müze kent olarak da bilinen Mardin’e ulaşıyoruz. Tam bir şehir turu bizi bekliyor…Uçaklı Mardin turu programında; ilk durağımız Kasımiye Medresesi olurken burada alacağımız bilgilerden sonra fotoğraf çekmeye başlıyoruz. Kudüs ve Venedik’ten sonra tamamı SİT alanı ilan edilen tarihi Mardin sokaklarında yürüyüşümüze devam ediyoruz. Kırklar (Mor Behnam ve Sarra) kilisesi, Latifiye Camii, Mardin Ulu camii, Tarihi Mardin çarşıları, Abbaralar, Eski PTT binası olarak bilinen Şahtana ailesi konağı ve Şehidiye Camii ve Minaresi’ni görerek Şehir turumuzu tamamlıyoruz ve otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. Mardin şehri, daha ilk günden onlarca güzelliğiyle sizi karşılayacak! Bu büyülü şehri bizimle keşfetmeye hazır olun…

2. gün Mardin turu programımıza, rotamızı Süryani halkının önemli merkezlerinden biri olan Deyrul Zafaran Manastırı ve Dara Antik Kentine çeviriyoruz. Uçaklı Mardin turu 2.gününde; kahvaltı sonrası ilk durağımız Süryani Halkının metropolitlik merkezlerinden biri olan Deyrulzafaran Manastırı olacak. Şemsiler zamanında güneş tapınağı olarak inşa edilen daha sonra yüzlerce yıl Süryanilerin Patriklik Merkezi Görevini Üstlenen Manastır hakkında edineceğimiz bilgiler bizi buraya hayran bırakacak. Manastır ziyaretimizin ardından ilginç mimari yapısıyla öne çıkan Dara Antik Kentine yönelerek mağara evleri, mezarları, kiliseleri ve kiliseleri ziyaret edeceğiz. Selçuk’taki Efes Antik Kentini anımsatan bu kentte geçmişin mistik ve gizemli atmosferini hissedeceksiniz. Mardin turu yolculuğumuz yeni rotamız Midyat! Midyat’ta dizi ve filmlere konu olan pek çok tarihi güzelliğe tanıklık ediyor; Beyazsu, Mor Gabriel Manastırı ve Devlet Konuk Evi'ne uğruyoruz. Uçaklı Mardin turu 2.gününde öğle yemeği sonrası çöldeki bir vahayı andıran ve Çağçağ deresinin kaynağı olan Beyazsu mesire alanına geçiyoruz, buz gibi kaynak suyuna ayaklarımızı uzatarak dinlendikten sonra burada yetişen balıkların tadına bakıyoruz. Ardından Midyat üzerinden yarı terkedilmiş bir Süryani köyü olan ve birçok filme ev sahipliği yapmış Kıllıt (Dere içi) köyüne ulaşıyoruz. Köyde bulunan Ortodoks, Protestan ve Katolik kiliselerini ziyaret ettikten sonra Minyatür Mardin olarak da bilinen Savur ilçesini görerek Mardin’e dönüp otelimize yerleşiyoruz. Mardin’in sıra gecesi de denilen ama gerçek adıyla Reyhani gecesi olarak bilinen yöresel eğlencesine katılmak isteyen misafirlerimizle ekstra gece programımıza gidiyoruz. Mardin turları ile doğa, tarih ve kültür zenginlikleriyle aklımıza kazınacak bir geziye çıkıyoruz. Mardin’in güzellikleri sizi çok şaşırtacak…

Uçaklı Butik Mardin Turu son gününde Midyat’ın güzelliklerini göreceğiz. Daha önce yola çıkmadığınız için pişman olacaksınız…Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından; rotamızı halen aktif bir manastır hayatının devam ettiği, ülkemizde bulunan dört Süryani metropolitlik merkezinden biri olan Deyr-ul umur (mor Gabriel) manastırına çeviriyoruz. Çekeceğimiz birbirinden güzel fotoğrafların ardından Midyat merkezde yer alan ve halk arasında Sıla’nın evi olarak bilinen, birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evine doğru yola çıkıyoruz. Midyat’ın ünlü gümüşçüler çarşısında vereceğimiz serbest zaman içerisinde ünlü telkâri gümüş işçiliğinin örneklerini ve Süryani ev şaraplarını tadabileceğimiz ve satın alabileceğimiz mağazaları ziyaret ediyoruz. Her adımda yeni bir güzellikle karşılaştığınız bir yolculuk arıyorsanız Mardin tur programımız tüm beklentilerinizi karşılayacak!Mardin turu son gününde; Midyat’tan ayrıldıktan sonra, Ilısu baraj projesi kapsamında çalışmaların başlamış olduğu ve yakın bir tarihte tamamen sular altında kalan Hasankeyf’i ziyaret ediyoruz ve alacağımız panoramik fotoğraflarımızın ardından, halen aktif olarak çalışan petrol kuyularının bulunduğu Raman dağlarını geçerek Batman üzerinden Diyarbakır’a ulaşıyoruz. Diyarbakır havalimanında siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turumuzda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama * Lüks Otobüsler İle Ulaşım * Tatil Home Güvencesi * Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti * Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı * Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * Gidiş – Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti * Ek Hizmet Bedelleri

* Tüm Öğlen Yemekleri * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler * Tüm Özel Harcamalar * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar * Müze Giriş Ücretleri

Ucaklı Mardin turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Ucaklı Mardin turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Ucaklı Mardin turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Değerli misafirlerimiz, 04:30 Bakırköy Dilek Pastanesi Önü - 04.45 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü - 05:20’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 05:35 Kartal Köprüsü

İKLİM Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır.

Tatil Home Mardin Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile Mardin’i Keşfedin!

Mardin’in tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Mardin turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

Ucakli Mardin Turu Fiyatlari

Bir Kahve İçmeye Gelin

Bizi yakından tanımak, Mardin turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

Tatil Home »
Mardin Turu Fiyatlari 1

Turunuzu Planlayalım

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel Mardin turu sunalım, en uygun Mardin tur fırsatlarından yararlanın.

Tatil Danışmanı »
Mardin Turu Firsatlari3

Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

Mardin turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

Müşteri Yorumları »

TÜRSAB Seyahat Güvencesi

Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

Mardin Turu Konaklama

Mardin Turu Otel ve Konaklama

Mardin turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

Mardin turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Kaya Ninova Otel ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

Tatil Home Mardin tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

Mardin Turu Ulaşım

Mardin turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

Mardin turu uçaklı programlarımızda Türkiye'nin en iyi hava yolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken otobüslü Mardin turu için ulaşım araçlarımız; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

Mardin otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

Mardin Turu Ulasim
Mardin Turu Fiyatlari

Mardin Turu Fiyatlar

Mardin turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum %35'idir. Mardin turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Mardin turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Mardin tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun Mardin turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

Mardin Turu Fiyatlari 2

Uçaklı Mardin Turu 2 Gece 3 Gün

Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

Hemen Rezervasyon Yaptır
Mardin Turlari

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Mardin turu programımızda misafirlerimize ücrete dahil imkanlar sunarak memnuniyetlerini önceliğimiz olarak görmekteyiz.

Mardin turları için ücrete dahil olan hizmetlerimiz arasında; gidiş dönüş uçak biletleri, otelde 2 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 2 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 2 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası bulunmaktadır.

Tatil Home güvencesi ile sorunsuz bir Mardin turuna hazırlanın! Profesyonel tatil danışmanlarımız ve deneyimli ekibimizle keyifli bir tura çıkın!

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Mardin turu kapsamında misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları tur fiyatına dahil değildir.

Mardin turu ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz arasında; müze kart, müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğlen yemekleri, tüm yemeklerde alınan içecekler, tüm özel harcamalar, ekstra belirtilen tüm organizasyonlar bulunmaktadır.

Tatil Home Mardin turu planınızı yapmak, ekstra hizmetler ve tur fiyatları hakkında bilgi edinmek için tatil danışmanlarımızı arayın.

Mardin Turlari 2 Gece
Mardin Turlari Fiyat

Mardin Turu İptal İade

Mardin turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Mardin turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Mardin turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Mardin Turu Yorumları

Kısa Bir Mola Verin!

İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

Bavulunuzu Hazırlayın!

Yıllardır düşlediğiniz Mardin turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

Kendinizi ve Mardin’i Keşfedin!

Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

Cuma 2 Gece 3 Gün Mardin Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

Uçaklı Mardin Turu 2 Gece 3 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de Mardin turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Sıkça Sorulan Sorular

Mardin turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimizi üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Mardin turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Mardin paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Mardin turu fiyatlarına; otelde 2 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 3 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 2 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Katılmak istediğiniz Mardin turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

Mardin turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

Tatil Danışmanınıza Sorun

Tatil Home Iletisim 5

Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

Mardin turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

6000+

Anlaşmalı Otel

Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

3000+

Tur Rotası

Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

15000+

Mutlu Tatilci

Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98