Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 5 Gece

Karadeniz’in Güzelliğine Doyamayacaksınız!

Mavinin en mavisine, yeşilin en yeşiline ve kültürün en keyiflisine yolculuk... Karadeniz turu fırsatlarımızdan yararlanarak Tatil Home ayrıcalığıyla ülkemizin cennetlerinden birini keşfedin...

Ordu’dan başlayan ve Batum’a uzanan Karadeniz turumuz ile dağların, yaylaların, engin denizlerin, uçsuz bucaksız manzaraların, Karadeniz kültürünün ve eşsiz lezzetlerin tadını çıkaracaksınız. Zigana’dan Sümela Manastırı’na, Sürmene’den Borçka’ya, Mençuna Şelalesinden Batum’a uzanan yolculuğumuzda çok eğlenecek, unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

5 gece 6 gün uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu programımıza katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Karadeniz'in gizemini bizimle keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

karadeniz turu 5 gece 6 gün

Karadeniz Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Rezervasyonda %50 İndirim
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
5 Gece 6 Gün
Kişi Sayısı
45

5 Gece 6 Gün Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu Programı

Eşsiz bir doğaya tanıklık etmek, deneyimli rehberler eşliğinde tarihi ve doğal güzellikler hakkında bilgiler edinmek ve Karadeniz'in gizemli dünyasını daha yakından tanımak istiyorsanız aradığınız yolculuğu Karadeniz turu programlarımızda bulacaksınız. Tüm detaylarıyla sizlere aktardığımız Karadeniz tur programını inceleyerek planınızı yapın!

Karadeniz’i keşfetmek üzere yolculuğumuza İstanbul’dan başlıyor, Pegasus Havayolları 06:30 da İstanbul Sabiha Gökçen – Ordu-Giresun uçağı ile Ordu’ya hareket ediyoruz.

Karadeniz tur programımız başlarken Ordu’da bizi bekleyen aracımızla Ordu merkezine doğru yolcuğumuza devam ediyoruz. 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe’ye çıkmak için Boztepe Teleferik Parka varıyoruz. Teleferik (Ekstra) ile Boztepe’ye yükselirken mükemmel manzaraları fotoğraflarken zirveye şehrin güzelliği eşliğinde kahvelerimizi yudumluyoruz. Kahve molamızın ardından Giresun Kuzalan yaylası, Mavi Göl ve Kümbet Yaylasını görmek üzere yola çıkıyoruz.

Birbirinden güzel doğa harikası yerleri gördükten sonra konaklama ve akşam yemeği için Giresun’daki otelimize doğru hareket ediyoruz.

Konaklama: Giresun La Quinta By Wyndham

Öğle yemeği: Rehberin belirleyeceği restoranda serbest olarak alınacak.

Akşam yemeği: Otelde alınacaktır.

Karadeniz turu programımızın 2.gününde Giresun, Harşit Vadisi, Karaca Mağarası, Zigana ve Sümela Manastırı’nı göreceğiz!

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Harşit vadisi üzerinden Gümüşhane’de bulunan Karaca mağarasını ziyaret edeceğiz. 1550 m. rakımda bulunan ve astım başta olmak üzere birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen mağara, milyonlarca yılda oluşmuş sarkıt ve dikitleriyle bizleri kendisine hayran bırakacak. Karaca Mağarası ziyaretimizden sonra 2032 m. rakımdaki Zigana geçidinden geçerek Zigana dağında bulunan tesislerde Meşhur Hamsi köy sütlacının tadına bakma fırsatı bulacağız. Ardından Maçka’ya doğru inerek Altındere Milli Parkına ulaşacağız. Dillere destan, 1150 m. rakımda kurulmuş bir Rum Ortodoks manastır ve kilise yapısı olan Sümela Manastırı’nı ziyaret edeceğiz.

Karadeniz bizi güzellikleriyle şaşırtmaya devam ederken 2.gün Karadeniz turu programımız otelimizdeki akşam yemeği ile noktalanacak.

Konaklama: Maçka veya Zigana Otelleri.

Öğle yemeği: Zigana Dağı ve ya Altındere milli Parkında Rehberimizin yönlendireceği restoranlarda serbest menü olarak alınacak.

Akşam yemeği: Otelde alınacaktır.

Karadeniz turu tüm hızıyla devam ediyor! Sırada Trabzon, Sürmene, Ovit Dağı, Rize ve Ardeşen’in büyüleyici doğasını keşfetmek var…

Karadeniz tur programımızın 3.gününe Sürmene gezisiyle başlıyor, Meşhur Sürmene bıçaklarını görüp alabileceğimiz bir bıçak mağazasına uğruyor, ardından çay fabrikası gezimizle çayın ilk hasadından soframıza gelişine kadar olan süreci görüyoruz. Daha sonra İkizdere üzerinden Ovit Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Şimşirli köyünde doğal maden suyu kaynaklarını ziyaret etme şansı buluyoruz. Dünyanın en uzun çift tüplü tüneli olan Ovit dağı tünelini geçerek 2600 m. Rakımlı Ovit dağı yaylasını ziyaret ediyoruz. Sonrasında Rize’de bulunan ünlü Rize bezlerinin bulunduğu bir atölye ve mağazayı ziyaret ediyoruz.

Keyifli bir alışverişle Karadeniz turu 3.günümüzü sonlandırırken akşam yemeği ve konaklama için Ardeşen’de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Konaklama: Green Suada Otel

Öğle yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranlarda serbest menü olarak alınacak.

Akşam yemeği: Otelde alınacaktır.

Karadeniz turları ile Borçka’dan Karagöl’e, Batum’dan Mençuna Şelalesi’ne kadar dolu dolu bir gün sizi bekliyor…

4.gün Karadeniz turu programımıza ile olarak Borçka ile başlıyoruz. Borçka’da bizi bekleyen minibüslerimize binerek 27 km mesafedeki Karagöl Tabiat parkına ulaşıyoruz. Bu doğa harikası manzarada kahvelerimizi yudumladıktan sonra, dileyen misafirlerimiz göl etrafında yürüyüş veya gölde sandal sefası yapabilirler. Bu keyifli vakitlerin ardından Batum’a geçmek üzere Türkiye ile Gürcistan arasında sınır olan Sarp sınır kapısına doğru yolculuğumuz devam ediyor. Batum’da bizi bekleyen aracımıza ulaşarak Batum gezimize başlıyoruz. İlk olarak küçük bir sahil kasabasında bulunan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’ni seyredip, dillere destan olan Ters Ev için küçük bir fotoğraf molası veriyoruz.

Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan hakkında bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni geziyoruz. Osmanlı döneminde inşa edilmiş ve aktif olarak kullanılan kiliseyi gezdikten sonra Tiyatro Meydanı’nda, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binası'nı, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ettikten sonra Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp alışveriş ve Casino’da vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz.

Batum gezimizden sonra Türkiye'ye geri dönüş işlemleri için Sarp Sınır Kapısına ulaşıyoruz ve ardından Türkiye'de bulunan aracımıza geçiyoruz.

NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan Yeni Kimlik ve Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK 01.09.2019 TARİHİ İTİBARİ İLE ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.

Batum’a geçemeyen ya da geçmek istemeyen misafirlerimiz, arzu ederlerse Ekstra Mençuna Şelalesi turumuza katılabilirler. (Katılımcı sayısının minimum 10 kişi olması gerekir.)

Uçaklı Karadeniz yaylalar ve Batum turu için alternatif Mançun Şelalesi gezimiz için Arhavi’den minibüsümüze biniyoruz. Çiftekemer Köprüsü’nden geçerek Küçükköy’e ulaşarak keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 30 dakika sürecek yolculuğumuzda Botanik Parkı andıran ağaçların arasından geçeceğiz. Yine aynı rota üzerinde çay bahçelerinin arasından geçecek ve isterseniz çay kesimi etkinliğimize katılabilirsiniz. Lazca anlamı “Ulaşılamaz” olan Mençuna’ya vardığımızda göreceğimiz manzara ise tek kelimeyle harika olacak. Bu muhteşem turun ardından Arhavi’ye geri dönerek grubumuzla ve otobüsümüzle buluşacağız. (Ekstra)

Uçaklı Karadeniz turu rotamızda sizi şaşırtacak ve kendine hayran bırakacak pek çok güzellikle karşılaşacaksınız!

Konaklama: Green Suada otel

Öğle yemeği: Rehberimizin yönlendireceği restoranlarda serbest menü olarak alınacak.

Karadeniz turu 5.günümüzde Ayder Yaylası, Huser, Fırtına Vadisi, Çat Vadisi, Zilkale ve Zarha Yaylası var!

Kahvaltı sonrası Fırtına vadisi ve Çamlıhemşin üzerinden Kaçkar dağları milli parkı içerisinde bulunan kaplıcaları ile ünlü olan Ayder yaylasına ulaşıyoruz. Ayder’de Gelin tülü Şelalesini gördükten sonra, dileyen misafirlerimiz Huser sis denizi turumuza katılabilirler. (Ekstra) Fırtına Vadisi’nde öğle yemeğinin ardından misafirlerimiz isterlerse son dönemlerde çok popüler olan Zipline ve yaklaşık 1.5 saat süren Fırtına deresinde rafting etkinliklerine katılabilirler. (Ekstra). Dileyen misafirlerimizle de bir diğer alternatif programımız olan Zil Kale gezimizi yapıyoruz. Burada Sevdaluk dizisi ile ünlenen ve Çat vadisinde bulunan Şenyuva Köyü’nü, Çinçiva Köprüsü’nü, Zilkale’yi ve Palovit şelalelerini görüyoruz.(Ekstra)

Keyifli bir günün ardından Zarha Yaylası’nda bulunan otelimize doğru hareket ediyor ve dinlenmeye çekiliyoruz.

Konaklama: Zarha Mountain Otel

Öğle yemeği: Fırtına vadisinde rehberimizin önereceği tesislerde alınacaktır.

Akşam yemeği: Otelimizde alınacaktır.

Karadeniz turu son günümüzde Uzungöl, Lustra ve Karaster Yaylaları ve Trabzon var. Unutulmaz bir gün daha bizi bekliyor!

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Of ve Çaykara üzerinden Uzun Göl’e ulaşıyoruz. Karadeniz’in en ünlü ve en turistik bölgesi olan Uzun Göl’de vereceğimiz serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimizle Lustra ve Karaster Yayla ziyaretlerimizi yapıyoruz. (Ekstra) (Lustra ve Karaster yaylalarının çok sisli olması durumunda alternatif olarak Demirkapı yaylası gezisi yapılacaktır.) Ardından Konstantin Kabayanidis’in kendisi için yaptırdığı ama daha sonra Atatürk’e hediye edilmiş olan Atatürk Köşkü’nü ziyaret ediyoruz. Bu görkemli köşkü gezdikten sonra Bizans hanedanı Komnenosların Trabzon’da inşa ettikleri Ayasofya’yı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Trabzon’un ünlü gümüş işçiliği olan Kazaziye ve diğer gümüş ürünlerini bulabileceğimiz bir alışveriş molası veriyoruz.

Akşam 22:30 Trabzon-İstanbul Sabiha Gökçen uçağına binmek üzere havalimanına hareket ederken bu güzel Karadeniz turunu noktalıyoruz. Bir başka Tatil Home organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum 5 Gece 6 Gün Tur programında ücrete dahil olan hizmetler:
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Turizm Belgeli Otobüsler ile Ulaşım
 • Tatil Home Güvencesi
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 7 Akşam Yemeği
 • 1618 No.lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ekstra Olmayan Tüm Yayla Transfer Ücretleri

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum 5 Gece 6 Gün Tur programında ücrete dahil olmayan hizmetler:
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giriş Ücretleri ve Sümela Manastırı Minibüs Ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı 150 TL

Karadeniz turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Karadeniz turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Karadeniz turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Tatil Home Karadeniz Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile Karadeniz’i Keşfedin!

Karadeniz’in tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Karadeniz turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

karadeniz turu 5 gece

Bir Kahve İçmeye Gelin

Bizi yakından tanımak, Karadeniz turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

Tatil Home »
karadeniz turu 6 gün

Turunuzu Planlayalım

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel Karadeniz turu sunalım, en uygun Karadeniz tur fırsatlarından yararlanın.

Tatil Danışmanı »
karadeniz turları

Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

Karadeniz turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

Müşteri Yorumları »

TÜRSAB Seyahat Güvencesi

Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

karadeniz turu 5 gece

Sıradanlıktan Kurtul, Hayatına Renk Kat!

Sıkıcı iş hayatı ve durgun bir sosyal yaşantı sizi rahatsız ediyorsa, hayatınızda bir değişikliğe ihtiyacınız varsa bavulunuzu hazırlamanızın zamanı gelmiş demektir!

Hep aynı günü yaşadığınızı hissediyorsanız, kendinize vakit ayırmıyor ve hayatı keşfetmeyi, hoşlandığınız aktiviteleri yapmayı sürekli erteliyorsanız bu gidişe dur demelisiniz! Yeni yerler gezip görmek, faklı kültürlerle tanışmak, birbirinden güzel yemeklerin tadına bakmak, adrenalin dolu maceralara katılmak size çok iyi gelecek!

Haydi, vakit kaybetmeyin! Karadeniz tur programlarımızı inceleyin hayatınıza renk katmak için unutulmaz bir yolculuğa çıkın…

İçindeki Gezgine Kulak Ver!

Ev, okul, sınavlar, raporlar ve toplantılar… Bu döngüden sıkıldıysanız Karadeniz turları ile ruhunuza iyi gelecek bir seyahate çıkabilirsiniz!

Stresinizi ve kaygılarınızı geride bırakacağınız, doğal ve tarihi güzellikleri keşfedeceğiniz, yeni insanlar tanıyacağınız, çok şaşıracağınız ve çok eğleneceğiniz bir geziyle siz de seyahat etmeyi ne kadar sevdiğinizi keşfedebilir, sıkıcı rutinlerinizden sıyrılabilirsiniz. İçinizdeki gezgin harekete geçmeyi bekliyor!

Maviyle yeşilin birbirine karıştığı, hırçın denizi ve eşsiz manzaralarıyla Karadeniz'i keşfetme şansı yanı başınızda…

karadeniz turu 6 gün
karadeniz turları

Karadeniz’in Güzelliklerini Keşfet!

Tertemiz havası, elinizi uzatsanız bulutlara dokunacağınız yaylaları, hırçın denizi ve çağlayan nehirleriyle Türkiye’de cennetin tanımı olan Karadeniz’e keyifli mi keyifli turlar düzenliyoruz!

Çay bahçelerinden Ayder Yaylası’na, Fırtına Deresi’nden Sümela Manastırı’na, Zigana’dan Batum’a uzanan Karadeniz turları ile ülkemizin bu eşsiz coğrafyasını yakından tanıyacaksınız. Uçsuz bucaksız ormanların ve ufuk çizgisiyle kavuşan masmavi dalgaların başkenti Karadeniz’de kendinizi de keşfedeceksiniz!

Bulutlara dokunmak, yeşilin tonları arasında kaybolmak, yenilenmek ve dinlenmek için Tatil Home Karadeniz tur fırsatlarını kaçırmayın, yerinizi hemen ayırtın!

karadeniz turu fiyatları

Uçaklı Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu 5 Gece 6 Gün

Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

Hemen Rezervasyon Yaptır
karadeniz turu konaklama

Karadeniz Turu Otel ve Konaklama

Karadeniz turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

Karadeniz turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Giresun La Quinta By Wyndham, Maçka veya Zigana Otelleri, Green Suada Otel, Zarha Mountain Otel ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

Tatil Home Karadeniz tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

Karadeniz Turu Ulaşım

Karadeniz turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

Karadeniz turu uçaklı programlarımızda Türkiye'nin en iyi hava yolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken otobüslü Karadeniz turu için ulaşım araçlarımız; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

Karadeniz otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

karadeniz turları ulaşım
karadeniz turu fiyatları

Karadeniz Turu Fiyatlar

Karadeniz turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum %35'idir. Karadeniz turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Karadeniz turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Karadeniz tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun Karadeniz turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

Karadeniz Turu Yorumları

Kısa Bir Mola Verin!

İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

Bavulunuzu Hazırlayın!

Yıllardır düşlediğiniz Karadeniz turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

Kendinizi ve Karadeniz’i Keşfedin!

Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

5 Gece 6 Gün Karadeniz Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

Karadeniz Turu 5 Gece 6 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de Karadeniz turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Karadeniz turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Karadeniz turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Karadeniz paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Karadeniz turu fiyatlarına; otelde 5 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 5 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 7 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Katılmak istediğiniz Karadeniz turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

Karadeniz turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

Tatil Danışmanınıza Sorun

tatil home iletişim

Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

Karadeniz turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

6000+

Anlaşmalı Otel

Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

3000+

Tur Rotası

Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

15000+

Mutlu Tatilci

Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

Karadeniz Turu Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

137

kişi sizinle beraber bu turu inceliyor.

Bu turu toplam 685 kişi satın aldı.
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98