Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Uçaklı GAP Turu 4 Gece 5 Gün

Güneydoğu Anadolu’nun Tüm Güzellikleri Bu Turda!

Tarihi ve doğal güzelliklerin buluştuğu, misafirperver insanı ve lezzeti damaklardan silinmeyen yemekleriyle nefes kesen bir GAP turu için hazır mısınız?

Medeniyetler beşiği Mezopotamya coğrafyasını keşfetmek için sonbaharla birlikte her çarşamba günü yola çıkıyoruz. Harran Ovası’ndan Hasankeyf’e Mardin evlerinden Nemrut Dağı’na Balıklı Göl’den Halfeti’de tekne turlarına kadar büyüleyici bir GAP turu ile Güneydoğu Anadolu’nun tüm güzelliklerine tanıklık edeceksiniz.

4 Gece 5 Gün uçaklı GAP turuna katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Güney Doğu Anadolu’nun gizemini bizimle keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Ucakli Gap Turu 4 Gece 5 Gun 1

GAP Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Sabit Fiyat Garantisi
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
4 Gece 5 Gün
Kişi Sayısı
45

4 Gece Konaklamalı GAP Turu Programı

Mezopotamya coğrafyasının hemen kuzeyinde yer alan Güneydoğu Anadolu’nun tüm gizemlerini keşfetme şansını GAP turu ile bulacak, deneyimli tur rehberlerimizin paylaşacağı bilgilerle bölgenin otantik güzelliklerini daha yakından tanıyacaksınız. Detaylar hakkında daha fazla bilgi edinmek için GAP turu programımızı inceleyin ve seyahatinizi erken rezervasyon fırsatlarıyla planlayın.

Uçaklı GAP turu programın 1. gününde Değerli misafirlerimiz Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen –Hatay uçağı ile Hatay’ a hareket ediyoruz. Hatay 'da bizi bekleyen aracımıza binerek gezimize başlıyoruz (Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri ve farklı inanışlardaki yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Yol üstünde vereceğimiz molada ekstra olarak alacağımız kahvaltının ardından, uçaklı GAP turu programında; Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan şelaleleriyle meşhur Harbiye’ye hareket ediyoruz. Bu doğal güzelliği yakından görerek Dünyanın en önemli mozaiklerinin sergilendiği ve an itibariyle Türkiye’nin en büyük Mozaik Müzesi konumundaki Antakya Arkeoloji ve Mozaik Müzesi'ne hareket ediyoruz. Müzeden sonra şehrin tarihi sokaklarında yapacağımız yürüyüş sırasında şehirde hala var olan Katolik - Ortodoks cemaatlerine ait kiliseleri de görme şansımız olacak. (Belirtilen Kiliseler halen aktif ibadethane olduklarından, ibadet saatlerinde ziyaretçi kabul etmemektedirler. Misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmalarında fayda vardır.) Sonrasında Anadolu’da yapılan ilk camilerden birisi olarak bilinen Habibi Neccar Camiini ziyaret edeceğiz. Sokaklar içeresindeki yürüyüşümüz sırasında Antakya evlerini de yakından görüyoruz. Ardından da otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen ve “Hristiyanlık” isminin ilk kez zikredildiği Saint Pierre Kilisesini geziyoruz. Müze gezimizin ardından Gaziantep’e hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Hatay ı geziyoruz. Uçaklı GAP turu ile benzersiz bir gezi bizi bekliyor.

Uçaklı GAP Turu 2.gününde sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında İlk olarak Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz.; Ardından müzeden ayrılarak, yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan nadir yapılardan olan Gaziantep Kalesini (Panoramik) görüyoruz. Tahmis Kahvesinde Melengiç Kahvesi molası sonrası, bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş vb. baklavacılar önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Birecik’e hareket ediyoruz. Burada dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan kelaynak kuşlarını görüyoruz. Atatürk Barajı’nın yapımı sonrasında bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz. GAP Turu programında; Halfeti’de Birecik Baraj Gölü üzerinde 1 saat süren Tekne Turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. Gezilerimiz sonrasında Halfeti’den ayrılarak Adıyaman’a doğru hareket ediyoruz. Adıyaman’a ulaştığımızda minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, gezeceğimiz başlıca eserler olacak. Keyifli geçen yolculuğumuz sonrasında gün batımını seyretmek için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos'a ait Tümülüs ve Diğer Kutsal alanlardır. Zirve’de İlk olarak Doğu Terası’nda bulunan I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dinlerken Nemrut’un büyüsü sizleri de derinden etkileyecektir. Doğu Terası Bağış Sunağını gördükten sonra Batı Terası’na geçerek önce Batı Terası Bağış Sunağı’nı ve Arslan Horoskopu’nu görüyoruz. Rehberimizin anlatımları bittikten sonra derin bir sessizliğe kapılıp, güneşin yukarıdan aşağıya doğru muhteşem batışını seyrediyoruz. Güneşin batışı sonrası otelimize ulaşıyoruz. GAP turları ile Mezopotamya’nın eşsiz güzelliğine tanık oluyor, aynı zamanda farklı medeniyetlerin kültürel kalıntılarını inceleme fırsatı yakalıyoruz.

Uçaklı GAP turu 3. gününde rotamız Şanlıurfa doğru yola çıkıyoruz .İlk olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajı’nı seyir terasından izliyoruz. Uçaklı GAP turu 3.gününde Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Uçaklı GAP turu 3. gününde Harran’dan ayrılarak, Şanlıurfa merkeze hareket ediyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panoramik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası sonrası dileyen misafirlerimiz ile Şanlıurfa’nın ünlü sıra gecelerine katılabilirler. Not: bu akşam otelimizde yemeğimiz yoktur, dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenen Sıra Gecesi organizasyonuna gidiyoruz, katılan misafirler akşam yemeğini sıra gecesinde alabilirler.

Uçaklı GAP turu programımızın 4. gününde Dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Göbeklitepe gezimizin ardından Mardin’e doğru hareket ediyoruz. Mardin’de ilk durağımız bütün dünyadaki Süryani Halkının merkezi konumunda bulunan Deyr-ul Zafaran Manastırı olacak (zamanlamaya göre Mor gabriel manastırı olabilir). Şemsiler zamanında güneş tapınağı olarak inşa edilen daha sonra yüzlerce yıl Süryanilerin Patriklik Merkezi Görevini Üstlenen Manastır hakkında edineceğimiz bilgiler bizi buraya hayran bırakacaktır. Ardından 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasımiye Medresesi’ni geziyoruz. Ucaklı GAP turu programımızın 4. gününde Mardin çarşılarından yolumuza devam edip Mardin’in en önemli tarihi yapılarından içerisinde Hz. Muhammed’in sakalı şerifinin bulunduğu Ulu Camiyi geziyoruz. Bir çok dizi ve filme ev sahipliği yapmış olan PTT binasını geziyoruz. Hemen karşımızda bulunan Şehidiye Cami’ni de ziyaret ettikten sonra Mardin sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra buluşup otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde Doğal ve tarihi güzellikleri bir araya getiren Uçaklı GAP turu ile ülkemizin kültürel değerlerini yeniden keşfedecek, her gün yeni sürprizlerle karşılaşacaksınız!

Uçaklı GAP turu son gününde kahvaltı sonrası Midyat’a doğru hareket ediyoruz. Midyat’ın ünlü gümüşçüler çarşısında alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Uçaklı GAP turu yolculuğumuzda; Serbest zaman sonrası Hasankeyf’e varıyoruz (Ilısu baraj projesi hayata geçtiğinden ve su tutmaya başladığından dolayı, Tarihi Hasankeyf büyük bir oranda sular altında kalmış olabilir, dolayısı ile şartların elverdiği ölçüde Hasankeyf’i ziyaret etme imkânımız olacaktır). Hasankeyf ziyaretimizi tamamladıktan sonra Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’ı panoramik olarak görüp Diyarbakır’a doğru devam ediyoruz. Diyarbakır gezimize Dünya Kültür Mirası listesine alınan tarihi Diyarbakır surlarını, Hevsel bahçelerini, Dicle nehri ve bu nehir üzerinde kurulmuş olan On gözlü köprüyü görerek başlıyoruz. Daha sonra Sur içinde bulunan ve İslam âleminde 5. büyük haremi şerif olarak ün kazanan Diyarbakır Ulu Camisi’ni geziyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzu tamamlıyor ve Diyarbakır Havaalanına doğru yola çıkıyoruz. Başka bir Tatil home organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Tatil Home Uçaklı GAP Turu sonrası keyifli bir geziyi noktalarken, farklı turlarda buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimize veda etmiyoruz.

* Otellerde 4 Gece Konaklama * Tatilhome Lüks Otobüsler ile Ulaşım * Tatil Home Güvencesi * Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti * Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı * Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası * Ek Hizmet Bedelleri

* Tüm Öğlen Yemekleri * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler * Tüm Özel Harcamalar * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar * Müze Giriş Ücretleri * Urfa Akşam Akşam yemeği * Nemrut Minibüs Ücreti * Halfeti Tekne

UÇaklı GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Uçaklı GAP turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Uçaklı GAP turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

İKLİM Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır. DİĞER DETAYLAR Sıra Gecesi: Yöresel müziklerin çalınıp söylendiği, Çiğ Köfte, Ayran, Mırra ve Şıllık Tatlısının ikram edildiği eğlencedir. Nemrut Gün Batımı: Minibüsler ile Nemrut Dağı’na çıkılarak, Güneşin batışının Gap bölgesinin üzerinden batışının seyredilmesi organizasyonudur. Herhangi bir sebeple, uçak saatinin veya inilecek havalimanın değişmesi durumunda gün batımı yerine, gün doğumuna çıkılabilir. Ayrıca turun gerçekleştiği tarihte kar nedeniyle Nemrut yolunun kapalı olması durumunda, herhangi bir alternatif üretilmeksizin Nemrut Turu iptal olabilir. Bu durumda misafirlerin bir iade ya da tazminat hakkı yoktur. Turu alan her misafir, bu iki durumu baştan kabul etmiş sayılır. Halfeti Tekne Turu: Belediye’ye ait olan göl tekneleri ile baraj ile sular altında kalan batık şehir Halfeti’nin sular altındaki görünümünün seyredilmesi organizasyonudur.

Tatil Home GAP Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile GAP’ı Keşfedin!

Dinlerin doğduğu, medeniyetlerin eşsiz eserler bıraktığı, tam bir kültür mozaiği Güneydoğu Anadolu’yu yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, GAP turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

Gap Turu 4 Gece

Bir Kahve İçmeye Gelin

Bizi yakından tanımak, GAP turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

Tatil Home »
Gap Turu 5 Gun

Turunuzu Planlayalım

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel GAP turu sunalım, en uygun GAP tur fırsatlarından yararlanın.

Tatil Danışmanı »
Gap Turu

Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

GAP turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

Müşteri Yorumları »

TÜRSAB Seyahat Güvencesi

Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

Gap Turu Konaklama1

GAP Turu Otel ve Konaklama

GAP turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

GAP turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Hilton Mardin, Yay Grand Hotel, Kaya Ninova, Alahan Otel, Dedeman Otel, White Star Hotel, Antiochos Hotel, Shimal Hotel, Şirehan Hotel, Ravanda Hotel ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

Tatil Home GAP tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

GAP Turu Ulaşım

GAP turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

GAP turu uçaklı programlarımızda Türkiye'nin en iyi hava yolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken otobüslü GAP turu için araçlarımız; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

GAP otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

Gap Turu Ulasim 10
Gap Turu Fiyat 1

GAP Turu Fiyatlar

GAP turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum %35'idir. GAP turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. GAP turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

GAP tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun GAP turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

Gap Turu Fiyatlari 10

Uçaklı Büyük GAP Turu 4 Gece 5 Gün

Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

Hemen Rezervasyon Yaptır
Gap Turlari3

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

GAP turu programımızda misafirlerimize ücrete dahil imkanlar sunarak memnuniyetlerini önceliğimiz olarak görmekteyiz.

GAP turları için ücrete dahil olan hizmetlerimiz arasında; gidiş dönüş uçak biletleri, otelde 4 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 4 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 4 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası bulunmaktadır.

Tatil Home güvencesi ile sorunsuz bir GAP turuna hazırlanın! Profesyonel tatil danışmanlarımız ve deneyimli ekibimizle keyifli bir tura çıkın!

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

GAP turu kapsamında misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları tur fiyatına dahil değildir.

GAP turu ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz arasında; müze kart, müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğlen yemekleri, tüm yemeklerde alınan içecekler, tüm özel harcamalar, ekstra belirtilen tüm organizasyonlar, sıra gecesi ve ilk gün Diyarbakır'da alınan kahvaltılar bulunmaktadır.

Tatil Home GAP turu planınızı yapmak, ekstra hizmetler ve tur fiyatları hakkında bilgi edinmek için tatil danışmanlarımızı arayın.

Gap Turu Ucakli1
Gap Tur 7

GAP Turu İptal İade

GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

GAP turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile GAP turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

GAP Turu Yorumları

Kısa Bir Mola Verin!

İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

Bavulunuzu Hazırlayın!

Yıllardır düşlediğiniz GAP turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

Kendinizi ve GAP’ı Keşfedin!

Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

Uçaklı GAP Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

Uçaklı Büyük GAP Turu 4 Gece 5 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de GAP turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Sıkça Sorulan Sorular

GAP turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimizi üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

GAP turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. GAP paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

GAP turu fiyatlarına; gidiş dönüş uçak biletleri, otelde 4 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 4 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 4 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Katılmak istediğiniz GAP turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

Tatil Danışmanınıza Sorun

Tatil Home Iletisim 8

Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

GAP turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

6000+

Anlaşmalı Otel

Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

3000+

Tur Rotası

Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

15000+

Mutlu Tatilci

Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

GAP Turu Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

317

kişi sizinle beraber bu turu inceliyor.

Bu turu toplam 1.585 kişi satın aldı.
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98