Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Uçaklı Büyük GAP Turu 5 Gece 6 Gün Hatay Başlar

Medeniyetlerin Beşiğine Yolculuk Yapıyoruz!

Gizemli uygarlıklara, doğal mucizelere, lezzetli yemeklere ve güler yüzlü insanlara ev sahipliği yapan eşsiz GAP’ı Tatil Home farkıyla keşfedin!

“Tarihin Sıfır Noktası” Göbeklitepe’den Zeugma Müzesi’ne, Nemrut Dağı’ndan Harran Ovası’na kadar muhteşem bir kültür gezisine çıkacağınız GAP turunda bambaşka bir kültür tanıyacak, mistik taş otellerde konaklayacak, gastronomi kentlerine özgü yemeklerin tadına bakacaksınız. Sıra gecelerinde türküler söyleyecek, yeni dostluklar kazanacaksınız.

5 gece 6 gün uçaklı büyük GAP turuna katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Güney Doğu Anadolu’nun gizemini bizimle keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

Gap Turu 5 Gece 3

GAP Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Rezervasyonda %50 İndirim
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
5 Gece 6 Gün
Kişi Sayısı
45

5 Gece Konaklamalı GAP Turu Programı

Kültürel ve tarihi zenginliğiyle Türkiye’nin en güzel tur rotalarından biri olan Güney Doğu Anadolu’yu deneyimli rehberlerimiz, konforlu ulaşım alternatiflerimiz ve zengin bir tur programıyla keşfetmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Detaylı GAP turu programımızı inceleyin, tur danışmanlarımızla seyahatinizi erken rezervasyon fırsatlarıyla planlayın.

Gap TUR Programımızın 1 gününde İstanbul- Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen – Hatay uçağı ile Hatay'a hareket ediyoruz. Hatay'da bizi bekleyen aracımıza binerek GAP tur programımızın ilk gününde Hatay’ın güzelliklerini keşfediyoruz; Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri ve farklı inanışlardaki yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Yol üstünde vereceğimiz molada ekstra olarak alacağımız kahvaltının ardından Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan şelaleleriyle meşhur Harbiye’ye hareket ediyoruz. Bu doğal güzelliği yakından görerek Dünyanın en önemli mozaiklerinin sergilendiği ve an itibariyle Türkiye’nin en büyük Mozaik Müzesi konumundaki Antakya Arkeoloji ve Mozaik Müzesi'ne hareket ediyoruz. Müzeden sonra şehrin tarihi sokaklarında yapacağımız yürüyüş sırasında şehirde hala var olan Katolik - Ortodoks cemaatlerine ait kiliseleri de görme şansımız olacak. (Belirtilen Kiliseler halen aktif ibadethane olduklarından, ibadet saatlerinde ziyaretçi kabul etmemektedirler. Misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmalarında fayda vardır.) Sonrasında Anadolu’da yapılan ilk camilerden birisi olarak bilinen Habibi Neccar Camiini ziyaret edeceğiz. Sokaklar içeresindeki yürüyüşümüz sırasında Antakya evlerini de yakından görüyoruz. Ardından da otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen ve “Hristiyanlık” isminin ilk kez zikredildiği Saint Pierre Kilisesini geziyoruz. Müze gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz. GAP turumuzda Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Gap turları 2.gününde otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Zeugma Mozaikleri Müzesini geziyoruz. Ardından Gaziantep Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Tahmis Kahvesinde Menengiç Kahvesi molası sonrası, Tarihi Bakırcılar, Demirciler, Nalbantçılar ve Baharatçılar Çarşılarının arasından yürüyüş yaparak Baklavacı İmam Çağdaş önünde serbest zaman veriyoruz. GAP turu ile hem zengin bir kültür rotasında ilerliyor hem de Güney Doğu’nun enfes lezzetlerinin tadına bakıyoruz.

GAP turu programımızın 3. gününde öncelikle Birecik’e hareket ediyor, nesli tükenmekte olan kelaynak kuşlarını izledikten sonra Atatürk Barajı’nın yapımı sonrasında bir bölümü sular altında kalan Halfeti’ye geçiyoruz. Halfeti’de Birecik Baraj Gölü üzerinde 1 saatlik tekne turu ile Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri ve sular altındaki yapıtlarıyla bize merhaba diyen Savaşan Köyü’nü gördükten sonra Halfeti’ye geri dönüyor, Adıyaman’a hareket etmek üzere hazırlıklarımızı yapıyoruz. Doğayla tarihin bir araya geldiği Halfeti’de tekne turumuzdan sonra GAP turu programımızın 3. gününe Adıyaman’da devam edeceğiz. GAP turu 3. gün programımızın devamında; Adıyaman’a olan yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Yeni Kale, Arsemia Tapınağını gezdikten sonra, Nemrut Dağı’nın Doğu Terasına ulaşıyoruz. I.Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüp, kısa bir yürüyüşle Batı Teras’ına geçip, Dünyanın 8. Harikası olarak kabul edilen Nemrut’ta Gün Batımını izliyoruz. Otelimize geçerek konforlu odalarımızda dinlenmeye başlamadan önce Dünyanın 8. Harikasını bol bol fotoğraflamayı unutmuyoruz!

Sıra geldi Şanlıurfa gezimize! GAP turu yolculuğumuzun 4. gününde peygamberler şehri Urfa’yı adım adım keşfedeceğiz! 4. gün GAP turları programımız doğrultusunda Şanlıurfa’ya geçiyor, ilk olarak Atatürk Barajı’nı seyir terası üzerinden izledikten sonra Harran’a geçiyoruz. Hayretlerimizi gizleyemediğimiz Harran Höyüğü’nü gördükten sonra Türkiye’nin İslamiyet dönemindeki en eski camii Harran Ulu Camii ziyaret ediyor, ardından ilk İslam Medresesi Harran Üniversitesi, İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evleri lokasyonlara uğrayarak Şanlıurfa şehir merkezine geri dönüyoruz. Merak etmeyin, Şanlıurfa keşfimiz sona ermedi! GAP turu programımızın 4. gününe Şanlıurfa ile devam edeceğiz…GAP turu programımıza söz verdiğimiz gibi Şanlıurfa’nın güzelliklerini keşfederek devam ediyor, Hz. İbrahim’in doğduğu şehri yakından tanıyoruz. GAP turları ile yolculuğumuzu Halil Rahman Gölü, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, ismini Hz. İbrahim makamından alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii ve Hz. İbrahim’in doğduğu mağara ile sürdürüyor, ardından panoramik Urfa Kalesi gezisiyle birlikte şehrin tarihi çarşıları Sipahiler, Hüseyinciler ve Bakırcılar Çarşısı’na geçiyoruz. Son olarak Eşkıya filminden de hatırlayabileceğiniz Gümrük Han’a uğruyor, ardından otelimize geçiyoruz. GAP tur programımıza dileyen misafirlerimizle akşam da devam ediyor, Urfa kültürünün ayrılmaz bir parçası olan Sıra Gecesi organizasyonuna katılıyoruz.

GAP turu programımızın 5. gününde “Tarihin Sıfır Noktası”na hareket edeceğiz! Farklı kültürlerin bir araya geldiği Mardin bizi bekliyor…GAP tur yolculuğumuzun 5. gününe Şanlıurfa’da başlıyor, Tarihin Sıfır Noktası olarak da bilinen Göbekli Tepe Kutsal Alanı’nı gezdikten sonra Mardin’e doğru hareket ediyoruz. Mardin’de zamanlamaya göre Deyr-ul Zafaran Manastırı veya Mor Gabriel Manastırı ziyareti ile turumuza başlıyor, rehberimizden manastırın tarihini dinleyerek Kasımiye Medresesi’ne geçiyoruz. Mardin çarşıları içinden geçerek Hz. Muhammed’in Sakal-ı Şerif’inin de yer aldığı Ulu Camii’yi geziyor, akabinde dizilerin uğrak noktası eski PTT binasını görerek Şehidiye Camii’ne geçiyoruz. Güney Doğu Anadolu turları ile ülkemizin saklı miraslarını açığa çıkarıyor, her adımda farklı bir güzellikle karşılaşıyoruz…

GAP turu programımızın son gününde rotamızda Batman ve Diyarbakır var! Hasankeyf ve Midyat üzerinden Diyarbakır’a geçerken eşsiz lokasyonlara uğramayı ihmal etmiyoruz! GAP turu programımızın son gününe eğer yapılmadıysa Deyr-ul Zafaran Manastırı veya Mor Gabriel Manastırı ziyareti ile başlıyor, ardından Sıla dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Midyat Konuk Evi’ni görüyoruz. Midyat’ın gümüşçüler çarşısından alışveriş yaptıktan sonra artık büyük bölümü sular altında kalmış olan Hasankeyf’te serbest zaman veriyor, akabinde ise ilk petrol kuyumuzun da yer aldığı Batman’da panoramik bir gezinin ardından Diyarbakır’a varıyoruz. Kendinizi adeta bir müzede hissedeceğiniz Batman ve Midyat gezileri sonrasında GAP tur yolculuğumuzun son rotası Diyarbakır’a geçiyoruz… GAP tur programımızın son bölümünde Diyarbakır’ı adım adım gezecek, Güney Doğu Anadolu’da keşfedilmedik köşe bırakmayacağız! GAP turu yolculuğumuzun bu bölümünde Diyarbakır gezimize Dünya Kültür Mirası listesine de alınan tarihi Diyarbakır surları ile başlıyor, Hevsel Bahçeleri ve Dicle Nehri üzerinde kurulu olan On Gözlü Köprü’yü görerek yola devam ediyoruz. Daha sonra İslam aleminin 5. büyük haremi şerifi olarak ün kazanan Diyarbakır Ulu Camii ziyaret ediyor, vereceğimiz serbest zamanın ardından geri dönüş için Diyarbakır Havaalanına doğru yola çıkıyoruz. Tatil Home GAP Turu sonrası keyifli bir geziyi noktalarken, farklı turlarda buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimize veda etmiyoruz.

 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti
 • Otellerde 5 Gece Konaklama
 • Otellerde 5 sabah kahvaltısı
 • Otellerde 4 akşam yemeği /li>
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Zorunlu seyahat sigortası i
 • Tatil Home Güvencesi
 • Tatil Home lüks İle otobüslerle ulaşım
 • Havaalanı transferleri
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Urfa Akşam yemeği
 • Nemrut Minibüs Ücreti
 • Halfeti Tekne Turu r
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Uçaklı Gap Turu Programında turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

  Uçaklı Gap Turu Programında turları için minimum katılımcı sayısı 18 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Uçaklı Gap Turu Programında turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

  İKLİM

  Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır.

  Tatil Home GAP Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları İle GAP’ı Keşfedin!

  Dinlerin doğduğu, medeniyetlerin eşsiz eserler bıraktığı, tam bir kültür mozaiği Güney Doğu Anadolu’yu yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, GAP turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

  Gap Turu 6 Gun1

  Bir Kahve İçmeye Gelin

  Bizi yakından tanımak, GAP turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

  Tatil Home »
  Gap Turu2

  Turunuzu Planlayalım

  Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel GAP turu sunalım, en uygun GAP tur fırsatlarından yararlanın.

  Tatil Danışmanı »
  Gap Turlari

  Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

  GAP turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

  Müşteri Yorumları »

  TÜRSAB Seyahat Güvencesi

  Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

  Gap Turu Konaklama2

  GAP Turu Otel ve Konaklama

  GAP turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

  GAP turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Antakya otelleri, Gaziantep otelleri, Adıyaman otelleri, Şanlıurfa otelleri, Mardin otelleri ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

  Tatil Home GAP tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

  GAP Turu Ulaşım

  GAP turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

  GAP turu uçaklı programlarımızda Türkiye’nin en iyi havayolu firmalarının konforlu seyahat imkanlarından yararlanırken GAP turu için otobüslerimiz; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

  Tatil Home GAP turu kapsamında misafirlerimizin ulaşım esnasında konforlu bir yolculuk geçirdiklerinden emin oluyor, keyifli bir turun önüne hiçbir şeyin geçmesine izin vermiyoruz!

  Gap Turu Ulasim 11
  Gap Turu Fiyatlari 2

  GAP Turu Fiyatlar

  GAP turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

  Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. GAP turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. GAP turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

  GAP tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun GAP turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

  Gap Turu Fiyatlari 7

  Uçaklı Büyük GAP Turu 5 Gece 6 Gün

  Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

  Hemen Rezervasyon Yaptır
  Gap Turu Firsatlari2

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  GAP turu programımızda misafirlerimize ücrete dahil imkanlar sunarak memnuniyetlerini önceliğimiz olarak görmekteyiz.

  GAP turları için ücrete dahil olan hizmetlerimiz arasında; otelde 5 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 5 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 5 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası bulunmaktadır.

  Tatil Home güvencesi ile sorunsuz bir GAP turuna hazırlanın! Profesyonel tatil danışmanlarımız ve deneyimli ekibimizle keyifli bir tura çıkın!

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  GAP turu kapsamında misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları tur fiyatına dahil değildir.

  GAP turu ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz arasında; müze kart, müze ve ören yeri giriş ücretleri, tüm öğlen yemekleri, tüm yemeklerde alınan içecekler, tüm özel harcamalar, ekstra belirtilen tüm organizasyonlar, Türk Gecesi bulunmaktadır.

  Tatil Home GAP turu planınızı yapmak, ekstra hizmetler ve tur fiyatları hakkında bilgi edinmek için tatil danışmanlarımızı arayın.

  Gap Turu Fiyatlari 2 1
  Gap Turlari Fiyat 4

  GAP Turu İptal İade

  GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

  GAP turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile GAP turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

  GAP Turu Yorumları

  Kısa Bir Mola Verin!

  İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

  Bavulunuzu Hazırlayın!

  Yıllardır düşlediğiniz GAP turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

  Kendinizi ve GAP’ı Keşfedin!

  Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

  Uçaklı GAP Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

  Uçaklı Büyük GAP Turu 5 Gece 6 Gün programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de GAP turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

  Gösterilecek içerik bulunamadı.

  Sıkça Sorulan Sorular

  GAP turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimizi üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  GAP turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. GAP paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  GAP turu fiyatlarına; otelde 5 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 5 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 5 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

  Katılmak istediğiniz GAP turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

  GAP turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

  Tatil Danışmanınıza Sorun

  Tatil Home Iletisim 3

  Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

  GAP turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

  Sosyal Medyada Biz

  10+

  Yıllık Deneyim

  Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

  6000+

  Anlaşmalı Otel

  Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

  3000+

  Tur Rotası

  Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

  15000+

  Mutlu Tatilci

  Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

  GAP Turu Yorumları

  Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

  184

  kişi sizinle beraber bu turu inceliyor.

  Bu turu toplam 920 kişi satın aldı.
  Rezervasyon Yap
  Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98