Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Likya Turu 5 Gece Konaklamalı

Romanın En Köklü Uygarlığı Likya’ya Keyifli Bir Yolculuk…

“Işık Ülkesi” anlamına gelen, Antalya ile Fethiye körfezleri arasında Akdeniz’e uzanan eşsiz antik kentlerin diyarı Likya’ya unutulmaz bir tur düzenliyoruz!

Kaş’tan Patara’ya, Fethiye’den Ölüdeniz’e, Dalyan’dan Köyceğiz’e kadar doğanın güzelliğini keşfedecek; Kekova’da ve Kelebekler Vadisi’nde tekne turu yapacak, medeniyetlerin vazgeçilmezi olan büyüleyici Akdeniz coğrafyasında harika manzaralara tanıklık edeceğiz! Akdeniz’in lezzetli yemeklerinin tadına bakacak, adrenalin dolu aktivitelere katılacak ve en güzel otellerde konaklayacağız.

5 Gece Konaklamalı Likya Turu programımıza katılmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanın, Likya güzellerini bizimle keşfedin!

Bu program yeni kültürler ve yerler keşfetmekten hoşlanan, seyahat etmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı isteyen tatil tutkunları için özel olarak hazırlanmıştır.

likya turu 5 gece

Likya Turu Fotoğraflarımızı ve Videolarımızı Instagram Hesabımızdan Görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Rezervasyonda %50 İndirim
Hareket Yeri
İstanbul
Süre
7 Gece 8 Gün 5 Gece Konaklamalı
Kişi Sayısı
45

5 Gece Konaklamalı Likya Turu Programı

Yüksek dağlarla çevrili, antik kentlerinin ve doğasının büyüleyiciliği ile misafirlerini ağırlayan, özgün kültürü ile dikkat çeken Likya’nın hikâyesini bir de yakından dinleyin! Likya’nın gizemli dünyasını daha iyi tanımak istiyorsanız Likya Turu fırsatını kaçırmayın. Likya tur programını inceleyerek tatil planınızı hemen yapın!

Değerli misafirlerimiz, saat 20.00’de Bakırköy İncirli Dilek pastanesi önü, 20.45 Mecidiyeköy Simit Sarayı önü, 21.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, 21.45 Bostancı Köprüsü, 22.10 Kartal Köprüsü 22.30 Çayırova Mc Donalds önü, 23.00 İzmit Halkevi Otel Asya karşısı hareket ile TATİLHOME TURİZM araç içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.gün Likya turu Patara ile başlıyor!

Sabah yolda alınan kahvaltı sonrası (EKSTRA) öğlene doğru Lykia’ya başkentlik yapmış, Su Perisi Lykia ile müziğin, sanatın, şiirin Tanrısı Apollon’un oğlu Patarus’un kurmuş olduğu Patara Antik Kenti’ne geçiyoruz. Bir zamanlar Büyük İskender’in kuşattığı şehirler arasında yer alan bu muazzam kentin, yapısını onu özel kılan konumunu görüp tarih bilgilerimizi tekrar edip gözümüzde canlandırdıktan otele yerleşiyor ve serbest zaman geçiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz 17 km uzunluğunda kumları ile ünlü Patara Plajı’nda denize girebilirler.

Konaklama ve Akşam Yemeği: Patara Otel

3.gün Likya turu programımızda; Patara, Kaş ve Kekova var.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında yaklaşık bir saatlik bir yolculukla Kaş’a gidiyor ve Kekova, Üçağız, Batık şehir, Simena, Kaleköy, Akvaryum koyu ve Tersane koylarını içine alan Kekova tekne turu yapıyoruz. Hem tarihi gezi hem turkuaz deniz keyfi bir arada oluyor. Tekne turu bitiminde Kaş’ta serbest zaman geçiriyoruz ve ardından Patara’daki otelimize dönüyoruz.

4.gün Likya turu programımızda; Patara, Saklıkent, Kayaköy ve Fethiye var.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında yaklaşık bir saatlik bir yolculukla Saklıkent Kanyonu’ndayız. Antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonunu geziyoruz. Kanyonda buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından, Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Likya turu 5.günümüzde Fethiye Kelebekler Vadisi’nde tekne turu yapacağız.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Belce kız olarak da bilinen Ölü Deniz’e hareket ediyoruz. (Denize girmek isteyen misafirlerimizin önceden havlu ve mayolarını ayrı bir çantaya hazırlamaları tavsiye edilir.) Ölüdeniz ’in muhteşem plajında yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluştuktan sonra tekne ile Ölüdeniz Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içinde yürüyüş yapabilirken, eşsiz turkuazın ve denizin keyfini çıkarmak isteyenler ise sahilde vakit geçirebilirler. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi noktalar sayılabilir. Tekne turunun bitiminde Belce kız sahiline yanaşıp otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz.

6.gün Likya turu programında Yuvarlak Çay, Dalyan, İztuzu Banyosu var!

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Yuvarlakçay’a doğru ilerliyoruz. Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Topgözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri. Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan Yuvarlakçay’da kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan şelalenin yanı başında yemyeşil ağaçların serin gölgesinde kuş sesleri ve çağıldayan suyu eşliğinde keyif yapabilir, çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerine salınıp bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. Ardından Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Akdeniz ile Ege'nin birleştiği noktada bir doğa harikası olan Dalyan, 2008 yılında The Times tarafından Avrupa'nın en güzel açık alanı seçilmiştir. Caretta caretta deniz kaplumbağaları, Kaunos antik şehri, Kaya mezarları ve çamur banyolarıyla harika bir Tekne turu sonrasında Nehir kıyısında alacağımız akşam yemeği için otelimizdeyiz.

Likya turu 7.gününde Dalyan ve Köyceğiz’i gezmeye devam edecek ve yolculuk için hazırlanacağız.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı ve ardından Köyceğiz’e doğru yol alıyoruz. Rehberimizin bilgilendirmeleri ve serbest zamanın ardından İstanbul’a dönüşe geçiyoruz.

Değerli Misafirlerimiz sizleri aldığımız noktalarda bırakarak, başka bir Tatil Home organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Likya turu programında ücrete dahil olan hizmetler:
 • Otellerde 5 Gece Konaklama
 • Tatil Home Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tatil Home Güvencesi
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ek Hizmet Bedelleri
 • Dalyan Tekne Turu
 • Kaş Kekova Tekne Turu
 • Fethiye Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Likya turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:
 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Son Güm Akşam Yemeği
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Tüm Öğle ve Akşam Yemeklerinde Alınacak Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
 • Program Dışı Talep Edilecek Turlar
 • Plajlara Giriş Ve Şezlong, Şemsiye Ücretleri
 • Otel Ekstraları (Oda Servisleri, Telefon Vb.), Bahşiş
 • Programda Dahil Olduğu Açıkça Belirtilmemiş Her Türlü Hizmet

Likya Turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Likya turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Likya Turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

Tatil Home Likya Turları – Erken Rezervasyon Fırsatları ile Likya’yı Keşfedin!

Likya’nın tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil ve tur acentesi olarak tatil anlayışınıza, bütçenize ve ilgi alanlarınıza uygun tur programları hazırlıyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Likya Turu seçeneklerimiz hakkında bilgi vererek sizleri hem keyifli hem ekonomik bir seyahate çıkaralım!

5 gece likya turu

Bir Kahve İçmeye Gelin

Bizi yakından tanımak, Likya turları ve tur fırsatlarımız hakkında bilgi almak için tatil danışmanlarımızla bir kahve için.

Tatil Home »
likya turu

Turunuzu Planlayalım

Bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza göre size özel Likya Turu sunalım, en uygun Likya tur fırsatlarından yararlanın.

Tatil Danışmanı »
likya turları

Gezin, Eğlenin, Dinlenin!

Likya turları ile en konforlu otellerde kalın, farklı kültürleri keşfedin, lezzetli yemekler tadın, hayata daha mutlu bakın!

Müşteri Yorumları »

TÜRSAB Seyahat Güvencesi

Seyahat acentesi işletme belgesi sahibi Tatil Home olarak tatil severlere TÜRSAB güvencesiyle sorunsuz tatil imkanı sunuyoruz. Ruhsatsız, acente unvanı olmayan, kaçak tatil firmalarına dikkat edin, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın!

likya turu otobüslü

Yaz Mevsiminde Eve Hapsolmayın!

Havalar güzelleşirken tatil planınızı yapmaya ne dersiniz? Yaz sıcağında eve kapanmayı, işe gitmeyi düşünmüyorsunuz değil mi?

Tüm yılın yorgunluğunu atmaya, masmavi denizlerde yüzmeye, antik kentler görmeye, farklı kültürleri tanımaya, Akdeniz’in lezzetli mi lezzetli yemeklerini tatmaya ve yeni dostluklar edinmeye ne dersiniz? Tatil Home turları ile güneşli günlerin tadını ülkemizin en güzel yerlerinde çıkarın, bolca eğlenin ve kendinizi yenileyin!

Haydi, vakit kaybetmeyin! Likya tur programlarımızı inceleyin hayatınıza renk katacak, unutulmaz bir yolculuğa çıkın…

Hayatın Sıradanlığına Biraz Mola Verin!

İş ve okul hayatının sıradan döngüsünden çıkmanın zamanı gelmedi mi? Yaşamınıza hareket katmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bavulunuzu hazırlayın!

Sürekli aynı işlerle uğraşıyor ve yapmaktan keyif aldığınız aktiviteleri öteliyor musunuz? Stres, kaygı ve yoğunluk gününüzün bir parçası oldu ve bir an olsun her şeyden uzaklaşmak mı istiyorsunuz? Likya turları ile Akdeniz’i keşfe çıkabilir, özgürce eğlenebilir, denizin ve güneşin keyfine varabilirsiniz. Bu mola size çok iyi gelecek!

Maviyle yeşilin birbirine karıştığı, antik kentleri ve koylarıyla büyüleyici Likya’yı keşfetme şansı yanı başınızda…

otobüslü likya turu
otobüsle likya turu

Likya’nın Güzelliklerini Keşfedin!

Uygarlıklara ev sahipliği yapmış, Akdeniz’in en güzel tarihi ve turistik güzelliklerine sahip, Türkiye’de cennetin tanımı olan Likya’ya keyifli mi keyifli turlar düzenliyoruz!

Kaş’tan Patara’ya, Saklıkent Kanyonu’ndan Ölüdeniz’e, Kelebekler Vadisi’nden Köyceğiz’e uzanan Likya turları ile ülkemizin bu eşsiz coğrafyasını yakından tanıyacaksınız. Medeniyetlerin ve doğal güzelliklerin buluşma noktası olan Likya’da konforlu otellerde kalacak, rehberlerinizin eşliğinde yöreyi tanıyacak, tekne turlarına katılacak, Akdeniz’de yüzme fırsatı bulacaksınız.

Dinlenmek, eğlenmek ve öğrenmek için Tatil Home Likya tur fırsatlarını kaçırmayın, yerinizi hemen ayırtın!

likya turu fiyatları

Likya Turu 5 Gece Konaklamalı

Erken Rezervasyonda %50 İndirim Fırsatı!

Hemen Rezervasyon Yaptır
likya turu konaklama

Likya Turu Otel ve Konaklama

Likya Turu ile bölgenin en iyi otellerinde konaklama fırsatı Tatil Home misafirlerine özel ayrıcalıklarla sunulur.

Likya turları tarihine, konaklama süresine, kişi sayısına ve otellerin müsaitlik durumuna bağlı olarak Patara, Fethiye, Dalyan bölgelerinde yer alan otellerde ve diğer anlaşmalı otellerimizde konaklama sağlanmaktadır.

Tatil Home Likya tur programı kapsamında konuklarımızın kaliteli konaklama imkânlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz.

Likya Turu Ulaşım

Likya turlarımızda kişi sayısına, tur süresine ve gezi rotasına bağlı olarak en uygun ulaşım alternatifleri belirlenmektedir.

Otobüslü Likya Turu için ulaşım araçlarımız; MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1, NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1, MITSUBISHI Safir 46+1+1 midibüslerimiz ise; ISUZU TURKUAZ 31+1’dir. Kişi sayısı 16’ya kadar olan turlar için minibüs seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Araçlarımızda ABS, ASR, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı imkanları vardır.

Likya otobüslü turlar için 0 – 1 yaş arası çocuk misafirlerimizden ücret alınmamakta, koltuk talebi halinde 2 – 6 yaş çocuk fiyatı uygulanmaktadır.

likya turu ulaşım
likya turu fiyatları

Likya Turu Fiyatlar

Likya Turu paket fiyatları; otel konaklaması, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Ön ödeme tutarı rezervasyon bedelinin minimum %35'idir. Likya Turu hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Likya Turu gidiş-dönüş otobüs biletleri tur programına dahil olmakla birlikte turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyatlardır. Ayrıca Ek Hizmet Bedelleri paket fiyata eklenerek taksitlendirilebilir. Çocuk indirimleri ise iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Likya tur paketleri için fiyat bilgisi almak, bütçenize uygun Likya turları ile tatil planınızı gerçekleştirmek için bizi arayın!

Likya Turu Yorumları

Kısa Bir Mola Verin!

İş stresine ve hayatın koşturmacasına ara verin, kendinize vakit ayırın!

Bavulunuzu Hazırlayın!

Yıllardır düşlediğiniz Likya Turu için rezervasyonunuzu yaptırın, yerinizi ayırtın!

Kendinizi ve Likya’yı Keşfedin!

Bambaşka kültürleri, saklı kalmış doğal güzellikleri ve ilgi çekici şehirleri keşfedin!

5 Gece Konaklamalı Likya Turu Fırsatından Yararlanan Tatilcilerimiz Bu Turları da Tercih Ediyorlar!

Likya Turu 5 Gece programımıza katılan tatilcilerimiz yeni yerler görmeye, farklı kültürler keşfetmeye ve kendilerine vakit ayırmaya devam ediyorlar! Siz de Likya Turu sonrası hangi bölgeyi keşfetmeliyim diyorsanız tatil severlerin en çok tercih ettiği turlarımıza bir göz atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Likya Turu için iletişim adreslerimizden yararlanarak tur danışmanlarımıza ulaşabilir, çağrı merkezimizi üzerinden güvenli ve hızlı bir şeklide rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Likya Turu fiyatları; turun süresine ve programına, grup turu ya da kurumsal tur olarak düzenlenmesine, ulaşım şekline ve ekstra hizmetlere göre belirlenmektedir. Likya paket tur fiyatlarımız sayfamızda yer almaktadır. Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Likya Turu fiyatlarına; otelde 5 gece yarım pansiyon konaklama, açık büfe 4 sabah kahvaltısı, açık büfe veya set menüden oluşan 3 akşam yemeği, lüks araçlar ile ulaşım, Tatil Home otobüs iç ikramlar, profesyonel rehberlik hizmetleri, programda belirtilen tüm çevre gezileri, 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Katılmak istediğiniz Likya Turu için tatil danışmanlarımızı arayarak ödemenizi mail order üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz üzerinden yapacağınız ödemelerde verileriniz kesinlikle kaydedilmemektedir.

Likya Turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz. Bu süreyi aşan iptal/iade istekleri Tatil Home acente prosedürleri gereği karşılanmamaktadır.

Tatil Danışmanınıza Sorun

tatil home iletişim

Tatil Home’u Instagram’dan Takip Edin!

Likya turları ve diğer turlarımızdan eğlenceli anları, misafirlerimizin çektiği fotoğrafları, sosyal aktivitelerimizi ve organizasyonlarımızı yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Tatil Home ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

10+

Yıllık Deneyim

Tatil sektöründe yılların tecrübesi ve uzmanlığı.

6000+

Anlaşmalı Otel

Yurt içi ve yurt dışı binlerce otel ve tatil merkezi.

3000+

Tur Rotası

Türkiye’de ve dünyada farklı lokasyonlara keyifli turlar.

15000+

Mutlu Tatilci

Tatil Home ayrıcalığıyla tanışmış binlerce tatil sever.

Balkan Turu Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

107

kişi sizinle beraber bu turu inceliyor.

Bu turu toplam 535 kişi satın aldı.
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98