Belge No: 7739 - Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Kapadokya Turları Kültür Turları Shop

Kapadokya Turu - 2 Gece Konaklamalı

1/7
Kapadokya Turu - 2 Gece Konaklamalı
Kapadokya Turu - 2 Gece Konaklamalı

Kapadokya Turu - 2 Gece Konaklamalı

6.250,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

Dünya Mirası Peri Bacalarını Keşfetmeye Gidiyoruz!

Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinden Peri Bacalarına ev sahipliği yapan, masalsı atmosferiyle konuklarını büyüleyen Kapadokya’yı yakından görmeye ne dersiniz?

Tur Tipi: Konaklamalı
Tur Süresi: 3 Gece 4 Gün

Otobüslü

Uzman Rehberlerle

İndirimli Fiyatlar

İptal İade

Tur Fiyatı Hesaplama

Tur Tarihi
Oda Sayısı
1. Oda Bilgileri
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Otel Adı:
Tur Tarihi:
Tur Süresi: 3 Gece 4 Gün
Yetişkin Sayısı:
Çocuk Sayısı:
1999.93,00 TL

 1.Gün: Gece Yolculuğu

*22:00 Merter İncirli Dilek Pastanesi Önü

*23:00 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü

*23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi İspark Otopark Yanı katılan misafirlerimiz ile birlikte gece yolculuğumuza başlıyoruz. 

 

2.GÜN: IHLARA VADİSİ-NARLIGÖL-DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ-UÇHİSAR-GÖREME PANOROMA -GÜVERCİNLİK VADİSİ

Değerli misafirlerimiz; *00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E 5 Ankara İstikameti ) *00:30 Çayırova Mc Donald ` s Önünden *01:15 İzmit Halkevi Durakları( Asya Otel Karşısı) katılan misafirlerimiz ile birlikte gece yolculuğumuza başlıyoruz. sabahın erken saatlerinde Ankara'ya ulaşıyoruz. Ankara - Söğütözü Armada alışveriş merkezinin karşısından, Ulusoy tesislerinden saat 05:30 da Ankara'dan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından kahvaltı molası vereceğimiz Aksaray’a ulaşıyoruz. Aksaray’da vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molamızın ardından, Türkiye’nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz. Burada Ağaç altı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltı şehrini rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra güvercinlik vadisine doğru yola çıkıyoruz. Güvercinlik vadisi ve Uçhisar ‘da fotoğraflarımızı aldıktan sonra öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra Çok başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağlarına geçiyoruz ve burda fotoğraf için bir serbest zaman veriyoruz. Paşabağlarından sonra durağımız Diğer adı hayal vadisi olan dervent vadisi olacaktır. Burada verilen fotoğraf molasını takiben otelimize ulaşıyoruz.Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.

Kahvaltı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği Restaurant’ta menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Kapadokya Otelleri

 

3.GÜN:BALON VE YA ATV TURU-ONYX TAŞ ATÖLYESİ-GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ-ÇÖMLEK ATÖLYESİ-HACIBEKTAŞ-I VELİ TÜRBESİ VE DERHAGI-AVANOS

Değerli Misafirlerimiz; Balon'a ve ya ATV’ye katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz (Ekstra).Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir.

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar sonrasında Çavuşin kasabasına geçiyoruz ve Kapadokya bölgesinde yüzyıllardır devam eden çömlekçilik geleneğini yerinde görebileceğimiz bir çömlek atölyesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra yönümüzü Hacıbektaş ilçesine çeviriyoruz ve burada bulunan Hacı Bektaş-ı Veli Dergahını ziyaret ediyoruz. Anlatımları dinleyip ziyaretimizi tamamladıktan sonra Avanos’a dönüyoruz ünlü Asma köprüyü görüp fotoğrafladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz Kapadokya bölgesine özgü Türk Gecesi etkinliğimize katılabilirler. (ekstra)

Kahvaltı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği Restaurant’ta menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Kapadokya Otelleri

 

4.GÜN-ÜÇ GÜZELLER-MUSTAFA PAŞA -TUZ GÖLÜ-ŞARAP MAHZENLERİ

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, günümüzün ilk durağı eski bir Rum köyü olan Sinassos- Mustafa paşa olacak. Burada verilen serbest zamanda Eleni- Constantinus kilisesini görebilir, eski sokaklarında yürüyüş yapıp birbirinden ilginç yöresel taş işçiliğinin en güzel örneklerini görebileceğiniz bu kasabayı ziyaret ettikten sonra Ürgüp’te bulunan ve bölgedeki en ünlü peribacalarından olan Üç Güzeller Peri bacalarını görüp fotoğraflıyoruz. Daha sonra Kapadokya’nın ünlü şaraplarının üretildiği şarap fabrikası ve mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuzun üzerinde Tuz Gölünde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından siz değerli misafirlerimizle bir sonraki TATİLHOME organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği Restaurant’ta menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

İstanbul'a Varış Saati: 23.30 - 02.00 (Yaklaşık) Varış saati Yol ve Hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

 

 

Kapadokya Turu programında ücrete dahil olan hizmetler:

 • Otellerde 2 Gece  Konaklama
 • Tatilhome Lüks Otobüsler ile Ulaşım
 • Tatil Home Güvencesi         
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Ek Hizmet Bedelleri

Kapadokya Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Giriş Ücretleri

Kapadokya Turu İptal İade

Kapadokya turu turu çıkış gününden 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal taleplerinizde koşulsuz ve kesintisiz %100 iade garantisi sunuyoruz.

Kapadokya turları için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında önceden haber vermek kaydı ile Kapadokya turu iptal edilir. Rezervasyon sırasında koltuk sözü veya numarası verilmez. Rezervasyon sırasına göre en son gün belirlenir. Program zamanlamasında hava ve yol durumu gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir. Ayrıca kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Home kesinlikle sorumlu değildir.

"Kapadokya Turu - 2 Gece Konaklamalı" Yorumları

Bu ürün için yapılmış görüntülenecek bir yorum bulunamadı.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98