Türkiye'nin Tatil Merkezi Binlerce Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Rotası Seni Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Rezervasyon Rezervasyonları Gör

Rezervasyon yapmaya hazır bir otel veya tur bilgisi bulunmamaktadır.

Shop Yurt Dışı Turları Mısır Turları

KIZILDENİZ (SHARM), KAHİRE ve İSKENDERİYE Sharm (4) Kahire (3) – İskenderiye

1/10
KIZILDENİZ (SHARM), KAHİRE ve İSKENDERİYE Sharm (4) Kahire (3) – İskenderiye
KIZILDENİZ (SHARM), KAHİRE ve İSKENDERİYE Sharm (4) Kahire (3) – İskenderiye

KIZILDENİZ (SHARM), KAHİRE ve İSKENDERİYE Sharm (4) Kahire (3) – İskenderiye

%40

Avantajlı Fiyat Fırsatları!

830,00 USD
499,00 USD 'den başlayan fiyatlarla

İndirimli fiyatın bitmesine kalan süre:

 

Uçak Bileti, 7 Gece Konaklama, 7 Kahvaltı, 1 Öğle Yemeği, 4 Akşam Yemeği, Transferler, İskenderiye Turu, Panoramik Sharm ve Kahire Şehir Turları, Türkçe Rehberlik Dahil

Tur Tipi: Konaklamalı
Tur Süresi: 7 Gece 8 Gün

Uçaklı

Türkçe Rehberlik

Kapı Vizesi

İptal İade

Tur Fiyatı Hesaplama

Tur Tarihi
Oda Sayısı
1. Oda Bilgileri
Yetişkin Sayısı
Çocuk Sayısı
Otel Adı:
Tur Tarihi:
Tur Süresi: 7 Gece 8 Gün
Yetişkin Sayısı:
Çocuk Sayısı:
1999.93,00 TL

1.GÜN İSTANBUL

Saat 21:30 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı buluşma.

Not: Uçuş saatleriniz sebebiyle varışta hemen oda alabilmeniz için otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır.

2.GÜN İSTANBUL-SHARM el SHEİKH

Saat 00:35 Pegasus Havayollarına ait PC 632 sefer sayılı tarifeli uçuşla Sharm’a hareket.

Saat 02:10 Varış. İşlemlerin ardından, otele transfer. Odalara yerleşme ve konaklama. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Yarı Denizaltı veya Cam Tabanlı Tekne Turlarına ve/veya Buggy/ATV Çöl Safarisi ve/veya Akşam Yemekli ve Şovlu Bedevi Gecesine katılabilirler.

3.GÜN SHARM el SHEİKH

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeğinin ardından, Panoramik Sharm Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra Soho Meydanına transfer ve serbest zaman. Ardından otelimize transfer.

4.GÜN SHARM el SHEİKH

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne ve/veya Neverland Şov turlarına katılabilirsiniz.

5.GÜN SHARM el SHEİKH-KAHİRE

Kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından çok erken saatlerde Kahire’ye transfer. (Yaklaşık 510 km) Varışımızda, Panoramik Kahire Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde; Nasr Mahallesi ve Heliopolis Bölgelerindeki Meçhul Asker Anıtı ve Enver Sedat Anıt Mezarı, Baron Empain Sarayı, ünlü Tahrir Meydanı, Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi, Kasr el Nil, Cezire Adası gibi belli başlı yerleri göreceğiz. (Not: Kahire’de genelde yoğun trafik olduğundan kaldığınız otelin bölgesi, geziye katılacak diğer misafirlerin otellerinin bölgeleri ve yoğun trafik durumuna göre sizlerin konforu için tur içeriğinde ve/veya akışında değişiklik olabilir.) Konaklama otelimizde. 

6.GÜN KAHİRE

Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler, Müze ve Khan el Khalil Çarşısı Turuna katılabilirsiniz. Gecenizi ise ekstra Nil’de Akşam Yemekli ve Şovlu Tekne Gezisi ile şenlendirebilirsiniz. 

7.GÜN KAHİRE

Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek 3 Dinin Merkezi Eski Kahire ve Medeniyet Müzesi Turuna ve/veya Nil’de Filika Gezisine katılabilirsiniz

8.GÜN KAHİRE-İSKENDERİYE

Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Yarım Günlük Öğle Yemekli Sakkara Piramitleri Turuna katılabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte İskenderiye’ye hareket. Kahire-İskenderiye arasındaki mesafe yaklaşık 220 km’dir. İskenderiye, adını aldığı, Mısır’da bir Yunan kültür merkezi oluşturmak isteyen Büyük İskender tarafından Rodos’lu mimar Dinokrates’in hazırladığı plana göre M.Ö. 332 yılında kurulmuştur ve antik çağda Rhakotis ismiyle anılmıştır. Yaklaşık 5 milyon nüfusa sahip olan şehir, ülkenin en büyük ikinci şehridir. İskenderiye, tarihi ve kültürel değerleriyle önemli bir turistik merkezdir. Ayrıca, ülkenin en önemli limanlarından biri olarak da ekonomik olarak önem taşımaktadır. Antik Mısır döneminden kalma birçok yapı, müze ve sanat galerisi İskenderiye'de bulunmaktadır. Burada yer alan tarihi ve doğal güzellikler arasında Kayıtbay Kalesi (giriş ücreti dahil) ve Montazah Kraliyet Sarayı ve Bahçeleri, Aleviler tarafından çok önemli görülen Abu al Abbas Camii panoramik olarak göreceğimiz yerlerden sadece birkaçıdır. Mariout Gölü, dünyanın en büyük antik kütüphanesinin yerinde modern bir şekilde yeniden inşa edilmiş olan İskenderiye Kütüphanesi, dünyanın yedi harikasından birisi olan ancak sular altında kalmış olan İskenderiye Feneri’nin yeri, Stanley Köprüsü ve plaj bölgesi, Liman, Aziz Markus Katedrali ve Koleji, Fransız Lisesi, Korniş bölgesi, Özgürlük Meydanı, şehrin merkezi Saad Zaghloul Meydanı ve Salah Salem Caddesi panoramik olarak göreceğimiz yerlerdendir. Turumuzun ardından akşam yemeğimizi İskenderiye’nin ünlü balık restoranlarından birinde alacağız. Yemeğin ardından, alışverişleriniz ve şehri serbestçe keşfedebilmeniz için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer.

9.GÜN İSKENDERİYE-İSTANBUL

Gerekli işlemlerin ardından,

Saat 02:05 Pegasus Havayollarına ait PC 629 sefer sayılı tarifeli uçuşla İstanbul’a hareket ediyoruz.

Saat 05:25 İstanbul’a varış. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…

Sharm El Sheikh&Kahire ve İskenderiye Turu programında ücrete dahil olan hizmetler:

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul/Sharm el Sheikh, İskenderiye/İstanbul hattında ekonomi sınıf uçak bileti

   

 • Havalimanı Vergileri

   

 • Seçtiğiniz kategori otellerde Sharm’da 4 gece yarım pansiyon, Kahire’de 3 gece oda-kahvaltı olmak üzere 7 gece konaklama 

   

 • İskenderiye’de yerel restoranda alınacak 1 akşam yemeği

   

 • Programda belirtilen havalimanı/otel/havalimanı transferleri

   

 • Özel otobüs ile Sharm el Sheikh-Kahire-İskenderiye transferleri

   

 • Panoramik Sharm, Panoramik Kahire ve İskenderiye Turları

   

 • İskenderiye Turunda Kale Giriş Ücreti

   

 • Şehirlerarası yolculuklarda kişi başı 2 adet küçük su (otobüste bulunacak)

   

 • Mısır Tecrübesi olan Türkçe Rehber Hizmeti

   

 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası (mevzuat gereği ödemeyi yaptığınız firma tarafından yapılmaktadır)

   

Sharm El Sheikh&Kahire ve İskenderiye Turu programında ücrete dahil olmayan hizmetler:

 • Yurtdışı Çıkış Fonu

   

 • Vize (Dilerseniz Mısır'a varışta 25 USD karşılığında kendiniz temin edebilirsiniz. Ancak, zaman zaman uzun kuyruklar oluşabilmektedir. Dilerseniz, 25 USD Vize+15 USD Hizmet Bedeli karşılığında vizenizi adresinize kargo ile gönderebiliriz. Ek hizmetler bölümünden bu hizmetimizi satın alıp kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Veya, İstanbul havalimanı gidişte 25 USD+10 USD Hizmet Bedeli karşılığında vizenizi uçağa binmeden önce yetkilimizden satın alabilirsiniz. (her zaman mevcut olamayabilir) Bebekler, anne-baba pasaportuna kayıtlı olsalar dahi vizeye tabidirler. Yeşil Pasaport ve Hususi Pasaport hamilleri vizeden muaftır. Pasaportunuzun en az 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.

   

 • Ekstra Turlar

   

 • Mecburi Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı yetişkin için 60 USD, Çocuk için 40 USD, Bebek için 10 USD Mısır'a varışta rehberimizce toplanır)

   

 • Şahsi Harcamalar

   

 • İptal Güvence Paketi (Tur Bedelinin %10'u kadar ilave prim ödenir) (Hareket saatine 48 saat kalaya kadar koşulsuz iptal hakkı tanır)

   

 • Seyahat Sigortası (bagaj kaybı, tur öncesi ve tur sırasında sağlık sorunları, vefat gibi problemlere karşı sigortalanmanızı öneririz)

   

 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

GENEL ŞARTLAR VE ÖNEMLİ HUSUSLAR:

·       TUR PAKETLERİMİZ TÜRKİYR CUMHURİYETİ İLGİLİ KANUN ve MEVZUATLARINA UYGUN ŞEKİLDE DÜZENLENMİŞTİR.İHTİLAFLI DURUMLARDA İLGİLİ KANUN ve MEVZUATLAR GEÇERLİ OLUP TÜRSAB YETKİLİ MERCİDİR.

·       TUR PAKETLERİMİZ TAILWIND HAVAYOLLARI ÖZEL SEFERLERİ (CHARTER) İLE DÜZENLENMİŞTİR. İLGİLİ UÇUŞLAR ULUSLARARASI HAVACILIK (CHARTER ve IATA) KURALLARINA TABİDİR. UÇUŞ SAATLERİ, HAREKETE 48 SAAT KALA TEYİT EDİLMELİDİR. UÇAK SAATLERİNDEN KAYNAKLI OLUŞABİLECEK OLUMSUZLUKLARDAN (İÇ HAT UÇAK YA DA OTOBÜS BİLETİ ALINMASI DAHİL) FİRMAMIZ SORUMLU TUTULAMAZ.

·       TUR PAKETLERİMİZ İÇİN MİNİMUM KATILIMCI SAYISINA ULAŞILMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ DURUMDA, FİRMAMIZ MİSAFİRLERE TURUN HAREKETİNE 21 GÜN KALAYA KADAR HABER VERMEK KOŞULUYLA AŞAĞIDAKİLERİ UYGULAR;

 

1-    TEK YÖN TARİFELİ İLE GERÇEKLEŞEBİLİR (TC GİDİŞ VEYA DÖNÜŞ HAVALİMANI SAW OLABİLİR) BU UYGULAMA KOŞULSUZ İPTAL NEDENİ SAYILAMAZ.

 

2-    ÇİFT YÖN TARİFELİ İLE GERÇEKLEŞEBİLİR. BU DURUMDA FİRMAMIZ FİYAT FARKI UYGULAMAMAK İÇİN AZAMİ ÖZENİ GÖSTERİR. (FİYAT FARKI UYGULANMASI DURUMUNDA MİSAFİR KOŞULSUZ İPTAL ETME HAKKINA SAHİPTİR) HAVALİMANI SAW OLARAK DEĞİŞEBİLİR. BU UYGULAMA KOŞULSUZ İPTAL NEDENİ SAYILAMAZ.

 

3-    TUR PAKETİNİ İPTAL EDEREK FARKLI BİR TARİH ÖNEREBİLİR. YENİ TARİHLER SÖMESTR, BAYRAM, YAZ GİBİ ÖZEL BİR DÖNEM DEĞİLSE FİYAT FARKI İSTENMEZ. ÖZEL DÖNEMLERE KAYDIRMA OLMASI DURUMUNDA ARADAKİ FARKIN %50'Sİ MİSAFİRCE, %50'Sİ FİRMAMIZCA KARŞILANIR. TARİH KAYDIRMA SEÇENEĞİNDE MİSAFİRİN KOŞULSUZ İPTAL ETME HAKKI BULUNMAKTADIR.

4-    TURUNUZU SATIN ALMADAN ÖNCE TUR KAYIT SÖZLEŞMESİNİ ve TUR PROGRAMINI İYİCE İNCELEDİĞİNİZDEN EMİN OLUNUZ. AKSİ DURUMDAN DOLAYI KARŞILIKLI YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARDAN DOLAYI FİRMAMIZ SORUMLU TUTULAMAZ.

 

5-    TUR KAPSAMINDA KULLANILAN ODA TİPLERİNDE YAŞI KAÇ OLURSA OLSUN 3 KİŞİDEN FAZLA KONAKLAMA YAPILAMAZ. BU TÜR BİR TALEBİNİZ OLMASI DURUMUNDA SATIŞ TEMSİLCİMİZLE TEMASA GEÇEREK SİZE ÖZEL ODA TİPİ FİYATLAMASI İSTEYEBİLİRSİNİZ.

 

6-    TUR KAPSAMINDA KULLANILAN ODA TİPLERİNDE YAŞI KAÇ OLURSA OLSUN 3 KİŞİDEN FAZLA KONAKLAMA YAPILAMAZ. BU TÜR BİR TALEBİNİZ OLMASI DURUMUNDA SATIŞ TEMSİLCİMİZLE TEMASA GEÇEREK SİZE ÖZEL ODA TİPİ FİYATLAMASI İSTEYEBİLİRSİNİZ.

"KIZILDENİZ (SHARM), KAHİRE ve İSKENDERİYE Sharm (4) Kahire (3) – İskenderiye" Yorumları

Bu ürün için yapılmış görüntülenecek bir yorum bulunamadı.

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98